Hard core w małżeństwie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    #16
    To bohaterowie naszej wolności!

    Napisał JKL
    Mając 20 lat pieprzyłem sie z taką okruszyną , perełką o słodziutkich oczkach[...]
    Siemanko!
    No i co, zlałeś ją?
    A może opowiedziałeś jej o swojej fascynacji Adamem Michnikiem i Jackiem Kuroniem?

    Napisał gata
    [...], mój mąż (eks) nie potrafił się przełamać.
    Czy to z tego powodu się rozstaliście (względnie zostawiłaś go dla murzyna)?
    Last edited by barmetr; 26-01-17, 20:08. Powód: Zmiana w tytule.

    Skomentuj

    • gata
      Ocieracz
      • Jan 2016
      • 166

      #17
      Niestety, koniec był trochę mniej wesoły barmetr, ale to nie tematy na takie forum
      Poza tym gdybyś czytał inne moje posty, wiedziałbyś, że murzyn był tylko raz, bo ZADUŻY
      Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

      Woody Allen

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        #18
        Napisał gata
        Poza tym gdybyś czytał inne moje posty, wiedziałbyś, że murzyn był tylko raz, bo ZADUŻY
        Czy potrafił chociaż uderzyć, odpowiednio mocno do twoich potrzeb?
        Okoliczność, że zaspokoiłaś go tylko raz, nie wyklucza sama przez się tego, że właśnie to spotkanie (a może nawet tylko przygotowania doń) stało się przyczyną rozstania.
        Wyciągam takie wnioski, bo mieszkam w Warszawie. Przyjeżdża tu sporo osób, bardzo często par, z bezrobotnych części kraju. Bywa tak, że jeden z małżonków dostaje małpiego rozumu. A po fakcie jest już trudno pokazać się w rodzinnym miasteczku.

        Skomentuj

        • gata
          Ocieracz
          • Jan 2016
          • 166

          #19
          barmetr nadinterpretujesz
          nie jestem dziś aż tak gadatliwa, żeby to komentować
          Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

          Woody Allen

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            #20
            Przykro mi, że nie odpowiedziałaś na moje pytanie.
            Wprawdzie nie dotyczyło stricte przemocy w małżeństwie, ale przemocy seksualnej sensu largo.
            Rozumiem, że zagadnienia związane z Warszawą są poza kręgiem twojego zainteresowania. Lecz poruszyłem ten temat jedynie gwoli wyjaśnienia.

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              #21
              Napisał gata
              Niestety, koniec był trochę mniej wesoły barmetr, ale to nie tematy na takie forum
              Bar - nie jestem w temacie, ale jeżeli kobieta mówi nie, to należy zasunąć rozporek i nie pchać się na chama.
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • thlo
                Erotoman
                • Jul 2016
                • 513

                #22
                Napisał wiarus
                Bar - nie jestem w temacie, ale jeżeli kobieta mówi nie, to należy zasunąć rozporek i nie pchać się na chama.
                Właśnie dlatego jestem prawiczkiem bo jak kobieta mówi nie to ja się nie sprzeciwiam a tacy kobieciarze nie pytają o zdanie tylko klaps na dupę i maja.
                beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399

                  #23
                  Nasz rację thlo.
                  Gdy byłem trochę młodszy od Ciebie (25 lat), to umówiłem się z dziewczyną przez net. Podczas pierwszego spotkania chodziliśmy po parku, trzymając się za ręce.
                  Odwagi!

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    #24
                    Już to kiedyś napisałem thlo i powtórzę:
                    - przycisk raportowania jest po lewej stronie;
                    - myślę, że strugasz durnia i wychodzi ci to fenomenalnie
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    • barmetr
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1399

                      #25
                      Dodam, że nie byłem bardzo długo "kobieciarzem" i sam się później dziwiłem swojej śmiałości (a może zadziała podświadomość).

                      Kobieta chce czuć przewagę fizyczną (nie wszystkie lubią przemoc, liczy się sam fakt bycia posłuszną woli osoby silnej), chce być uległa. Dopóki nie zrozumiesz, jak ważny jest autorytet mężczyzny, pozostaną Ci tylko marzenia (ewentualnie stracone złudzenia).
                      Last edited by barmetr; 26-01-17, 23:30.

                      Skomentuj

                      • michaelx
                        Ocieracz
                        • Mar 2009
                        • 101

                        #26
                        ..a skąd przeświadczenie że maja opory? Ja akurat z moją ukochaną żoną nie ceregielimy sobie w łóżku i jest dość ostro..

                        Skomentuj

                        • gata
                          Ocieracz
                          • Jan 2016
                          • 166

                          #27
                          Napisał barmetr
                          Czy potrafił chociaż uderzyć, odpowiednio mocno do twoich potrzeb?
                          Okoliczność, że zaspokoiłaś go tylko raz, nie wyklucza sama przez się tego, że właśnie to spotkanie (a może nawet tylko przygotowania doń) stało się przyczyną rozstania.
                          Wyciągam takie wnioski, bo mieszkam w Warszawie. Przyjeżdża tu sporo osób, bardzo często par, z bezrobotnych części kraju. Bywa tak, że jeden z małżonków dostaje małpiego rozumu. A po fakcie jest już trudno pokazać się w rodzinnym miasteczku.
                          Bar, tak się składa, że mój mąż faktycznie okazał się facetem dość wrażliwym na moim punkcie - twierdził, że boi się zrobić mi krzywdę i miewał problemy z wyczuciem siły, więc był ostrożny. Nie było w tym przemocy. Rozumiałam, szanowałam, odczuwałam braki w małym stopniu. Wyraziłam się o nim eks, bo nie miałam ochoty obnosić się z tym, że po prostu zmarł dość nagle. Postaram się być na przyszłość bardziej precyzyjna w wypowiedzi.
                          Akcja z murzynem natomiast była jednorazowa, był to seks bez zobowiązań, zresztą on do teraz jest moim znajomym i oboje stwierdziliśmy, że nie jesteśmy dopasowani głównie wielkością i pojemnością Pod kątem hard core go nie zdążyłam sprawdzić niestety, ale mężem i tak nie był
                          Za to teraz mam faceta, który moim mężem nie będzie, ale mieszkamy razem. To raczej potężna osoba, ale ręce ma chyba magiczne... również pod względem wyczucia siły, bo jak pisałam granica u mnie bywa cieniutka. I dzięki niemu jeszcze bardziej polubiłam wszelkie ostrzejsze akcje.
                          Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

                          Woody Allen

                          Skomentuj

                          • Eroticking
                            Świętoszek
                            • Feb 2017
                            • 22

                            #28
                            Moim zdaniem to kwestia tylko i wyłącznie rozmowy odnośnie swoich oczekiwań wobec siebie w łóżku, tego jakie fantazje chcielibyśmy spełnić, stąd też dochodzi do wielu nieporozumień. Co innego przemoc seksualna gdzie kobieta zwyczajnie nie ma ochoty na seks a mężczyzna nalega, to już inna sprawa.

                            Skomentuj

                            • garcio
                              Banned
                              • Feb 2017
                              • 9

                              #29
                              Naoglądaliście się 50 twarzy greja ;P

                              Skomentuj

                              • barmetr
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1399

                                #30
                                Napisał garcio
                                Naoglądaliście się 50 twarzy greja
                                Nie oglądam tandetnej amerykańskich produkcji. Wystarczy, że w dzieciństwie oglądałem filmy na kasetach wideo - Kevin w domu (z przymusu, gdyż mam młodszego brata), amerykańska ninja, karatecy, kick-box, zemsta ninja, itd. Szkoda na to czasu.
                                Natomiast na jednym z portali erotycznych Polacy pokazują, jak ostro murzyni traktują ich żony. Kobietom się później takie ostre posuwanie marzy, a młodzież myśli, że też mogłaby tak ruchać. Raczej w takim miejscu jest źródło tego typu przemocowych zainteresowań, lecz mogę się mylić.
                                Last edited by barmetr; 16-02-17, 11:54.

                                Skomentuj

                                Working...