Wakacje u Natalii

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Boski123
    Ocieracz
    • Mar 2012
    • 128

    Wakacje u Natalii

    Cześć mam na imię Kasia mam 17 lat i opowiem wam, co wydarzyło się jak byłam na wakacjach u mojej kuzynki w Warszawie. Mieszka ona razem z rodzicami i młodszym bratem Kubą w 3 pokojowym mieszkaniu jej rodzice mają dużo kasy i lubią to pokazać, więc zawsze w wakacje wyjeżdżają za granice sami a dzieci zostawiają pod opieką, ale, od kiedy Natalia, (bo tak ma na imię moja kuzynka) skończyła 15 lat zostaje i opiekuje się domem i bratem a ja zawsze dotrzymuje jej towarzystwa, ponieważ jestem o rok młodsza i znakomicie się rozumiemy.
    Ale wracajmy do tego, co się zdarzyło jak zawsze ze stacji odebrał mnie wujek i zawisł do mieszkania przywitałam się i Natalia od razu wzięła moje rzeczy do jej pokoju a moje wujostwo było już spakowane i gotowe do wyjazdu i po chwili od mojego wyjścia oni już z chodzili do taksówki razem z bagażami przy wyjściu wujek dał jeszcze Natalii trochę pieniędzy i się pożegnał. Moja kuzynka od razu poszła do kuchni i zrobiła kanapki a ja rozpakowałam się w jej pokoju ona powiedziała, że będzie spała w pokoju rodziców, bo tam jest większy telewizor zgodziłam się, bo mi było to bez różnicy i zaczęłyśmy plotkować o wszystkim Kuba od razu się znudził naszym gadaniem i poszedł się wykąpać po chwili usłyszałam głos
    - Natalia chodź umyć mi plecy – Natalia wstała i poszła do łazienki zdziwiłam się, bo mój kuzyn miał 12 lat nie był już takim dzieckiem chodź się tak zachowywał. Nie było jej jakieś 10 min ja akurat szłam do kuchni a oni wyszli z łazienki najpierw moja kuzynka a za nią jej brat szybko w szlafroku wbiegł do swojego pokoju. Ja się zapytałam czy Kuba nie jest za duży byś mu myła plecy, ale ona tylko powiedział, że zawsze pomaga mu się myć jak nie ma rodziców. Zdziwiłam się trochę, ale nic nie mówiłam po kilku minutach rozmowy ja poszłam się wykąpać, ale najpierw poszłam po piżamę okazało się, że zapomniałam ją włożyć, więc wzięłam dłuższą koszulkę i poszłam puściłam wodę i rozebrałam się moje wujostwo miało wielką wannę z masażem, więc gdy weszłam do wody i zamknęłam oczy było mi cudownie po chwili usłyszałam pukanie to była Natalia czy może wejść na chwile, bo ma potrzebę wyszłam szybko z wanny i otworzyłam jej drzwi szybko wskoczyłam do wanny i zakryłam swoje piersi i cipę a ona spojrzała na mnie i z uśmiechem powiedziała
    - czego się wstydzisz przecież masz to samo, co ja- i się zaczęła śmiać miała w końcu racje więc woziłam mydło i zaczęłam się namydlać a ona bez skrępowania zdjęła spódniczkę i usiadła na ubikacji po chwili usłyszałam jak strumień jaj moczu opuszcza ciało zamknęłam oczy i się odprężyłam po chwili skończyła lecz poczułam jak jej ręka zaczyna dotykać moich piersi i pochwali jej usta dotknęły moich ja otworzyłam oczy lecz nic nie mówiłam bo bardzo mi się podobało nagle jej ręka zeszła niżej i dotknęła mojej cipy powoli zaczęła krążyć po niej poczym włożyła jeden palec do środka ja jęknęłam ona wtedy go wyciągnęła.
    - przepraszam – powiedziała Natalia a ja na to – nie przestawaj do było bardzo przyjemne – ona tylko na to czekała zdjęła bluzkę bo spódniczki już nie miała na sobie i weszła do wanny usiadła naprzeciw mnie, gdy wchodziła widziałam jej wygoloną cipkę co bardzo mnie podnieciło po nie wasz ja mam zarośniętą i nigdy jej nie goliłam. Natalia usiadła naprzeciw mnie i zaczęła mnie całować z języczkiem, jedna jej ręka zaczęła masować moje piersi a druga zajmowała się moim skarbem, czym bardzo mnie rozpalała ja zrobiłam to samo i nawzajem się zadawalałyśmy ja po paru minutach krzyknęłam osiągając orgazm, po czym mocno się w nią wtuliłam siedziałyśmy tak w milczeniu w końcu Natalia powiedział
    – od zeszłego roku miałam ochotę to zrobić, ale jak cię dzisiaj zobaczyłam po prostu musiałam to zrobić – ja odpowiedziałam, że cieszę się, że to zrobiła po jakiś 10 minutach pocałunków i rozmowy o tym, co przed chwilą zrobiłyśmy wyszłam z wanny Natalia zrobiła to pomnie i zaczęła mnie wycierać ręcznikiem, po czym założyłam moją koszulkę i wyszłam z łazienki do pokoju Natalia poszła za mną, lecz nic na siebie nie włożyła, gdy weszłyśmy do pokoju ona pchnęła mnie na łóżko upadłam na brzuch ona podciągnęła mi koszulkę tak, że moja pupa była odkryta i zaczęła ją lizać pochwali włożyła 2 palce w moją dziurkę tak, że jęknęłam ona nagle podniosła głowę i z uśmiechem powiedziała
    - mam banany może spróbujemy nimi dokończyć tą zabawę- ja odpowiedziałam, że chętnie wtedy wyszła nago i wróciła po chwili a ja jej się zapytałam
    - nie boisz się, że Kuba cię zobaczy - ona tylko się uśmiechnęła i odpowiedziała
    - nie przejmuj się teraz myśl jak mnie zadowolisz – po takich słowach ściągnęłam koszulkę położyłam się na plecach, po czym rozłożyłam nogi a moja kuzynka włożyła mi go do cipy początkowo powoli coraz głębiej i zaczęła go wkładać i wykładać równocześnie zaczęła lizać moje sutki ja jęczałam by pochwali dostać potężnego orgazmu i padłam na tapczan bez sił Natalia położyła się kołatnie i zaczęła szeptać do ucha, że to dopiero początek a jutro do mi jeszcze więcej przyjemności, po czym usnęłam wtulając się w nią.
    Rano gdy się obudziłam Natalii już nie było a ja leżałam nago na jej tapczanie i czułam że coś mam w moim skarbie gdy podniosłam głowę zobaczyłem że tkwi w niej banan cały od moich soków ale to nie koniec bo w mojej kakaowej dziurce tkwił drugi sama nie wiem kiedy go tam włożyła a na stoliku obok łóżka leżała kartka na której moja kuzynka napisała „jak wstaniesz to przyjdź na kolacje rzeczy które masz założyć wiszą na krześle PS nie szukaj majtek schowałam wszystkie jakie przywiozłaś” wyciągnęłam sobie z dziurek banany wtóre były całe mokre i podniosłam się zobaczyć co też mi moja kochanka przygotowała na krześle wisiała biały t-shert i moja czarna mini najkrótszą jaką miałam do tego białe skarpety ubrałam się i wyszłam z pokoju weszłam do kuchni a tam Natalia razem z Kubą już jedli ona była ubrana w krótką spódniczkę dżinsową i czarną koszulkę z napisem a jej brat był jeszcze w piżamie na stole było dużo kanapek usiadłam kolo niego i zaczęłam jeść nagle Natalii spadł nuż pod stuł schyliła się i gdy go podniosła uśmiechnęła się do mnie znacząco po zjedzonym śniadaniu Natalia włożyła swój talerz do zmywarki i wyszła do pokoju ja po chwili zrobiłam to samo otworzyłam zmywarkę i pochyliłam się zapominając że nie mam bielizny i moja spódniczka podeszła do góry a mój mały kuzyn podziwiał moją nagą pupę. Gdy się zorientował natychmiast się wyprostowałam i odwróciłam zarumieniona a Kuba z uśmiechem na twarzy powiedział
    - fajną masz dupę – ja niewiedzą co powiedzieć uśmiechnęłam się i powiedziałam
    - wiem każdy chłopak ma na nią ochotę – po czym poszłam do Natalii i opowiedziałam jej co zaszło nagle do pokoju wszedł Kuba już ubrany i powiedział że idzie na miasto gdy tylko zamkną drzwi rzuciłam się na Natalie i zaczęłam ją całować ona mnie odepchnęła zdziwiłam się więc się zapytałam
    - co się stało nie masz na mnie ochoty wczoraj przecież było cudownie
    - dzisiaj zabawimy się trochę inaczej
    - co masz na myśli
    - teraz idę kupić coś na obiad jak wrócę to się zabawimy
    Gdy zamknęła drzwi wyszłam na balkon i patrzyłam jak wychodzi mieszkali na 7 piętrze więc widok z balkonu był wspaniały oparłam się o barierkę i patrzyłam przed siebie myśląc co zrobi dzisiaj moja kuzynka w tedy zawołał mnie Kuba bo już wrócił weszłam do pokoju a on stał przede mną ze spuszczonymi spodniami i zadał mi pytanie które mnie rozbroiło dosłownie
    - możesz mi pomóc bo stoi mi od rana a Natalia właśnie wyszła więc pomyślałem że ty
    Mi buzia kompletnie opadła weszłam do pokoju i usiadłam na tapczanie nic nie mówiąc bo nie wiedziałam co powiedzieć w tedy stanął przede mną i powiedział
    - od płacę się wyliżę ci szparkę Natalia mówi że robię to znakomicie a sam sobie nie lubię robić więc pomożesz mi
    Słuchałam tego ze zdziwieniem że mój mały kuzyn gada takie rzeczy spojrzałam na jego członka który miał jakieś 14 cm i stał dumnie podniesiony do góry i ponownie się spytał
    - ulżysz mi czy nie bo Natalia zawsze mi pomaga gdy mi tak staje to zawsze ręką mi go masuje a nie raz to nawet ustami
    - co Natalia to z tobą robi
    - tak powiedziała że to normalne jak siostra pomaga bratu a za to ja jej liże jej cipę albo wkładam jej w nią palce raz jak rodziców nie było to spała ze mną i pozwoliła mi włożyć mojego ptaszka we wszystkie swoje dziurki było to bardzo przyjemne i zawsze wypija to białe co mi na końcu wylatuje mówiła że to biała czekolada raz próbowałem ale to miało inny smak
    - a jak często to robicie – spytałam z niedowierzaniem
    - jak idę się kąpać to wtedy zawsze mi go masuje i rano jak rodzice wyjdą do pracy i zostajemy razem ale nie kazała nikomu o tym mówić bo jak się wygadam to już nigdy mi w tym nie pomoże a ja to bardzo lubię więc jej nie powtarzaj proszę
    W tej chwili mnie zatkało moja kuzynka pieprzyła się z bratem a jej rodzice nic o tym nie wiedzieli więc
    - dobra ale od kiedy to robicie
    - od 3 miesięcy ale ja naprawdę nie mogę już wytrzymać – wtedy złapał swojego penisa i zaczął go masować nie zwracając uwagi że siedzę przed nim i obserwuje jego poczynania po paru minutach wyszczelił część jego nasienia spadła na mnie a reszta została na jego ręce podciągnął spodnie i poszedł do łazienki ja też wstałam i poszłam do pokoju zmienić spódniczkę na której był ślad jego spermy zdjęłam ją i zobaczyłam że moja **** jest cała mokra byłam zaskoczona ponieważ nie wiedziałam że aż tak mnie podnieciła jego historia dotknęłam mojej rozpalonej cipki nie mogłam się powstrzymać włożyłam sobie palec i zaczęłam nim ruszać w tedy do pokoju wszedł mój kuzyn
    - widzę że mogę ci pomóc jeśli ty potem pomożesz mi
    -ale przecież ci nie stoi
    - przez twój widok znowu mi się podniósł
    Doszedł do mnie uklęknął ja leżałem na łóżku nogi miałam na podłodze on wtedy zaczął powoli lizać moją szparkę najpierw dookoła po czym język wkładał po między moje wargi robił to bardzo delikatnie a ja nie wytrzymywałam jego małe ręki krążyły po moim ciele po chwili takiej zabawy dostałam potężnego orgazmu Kuba wyczuł to i przestał pieszczoty zdjął spodnie i powiedział
    - teraz twoja kolej ja cię zadowoliłem teraz ty
    -ok. ale nie mów o tym nikomu
    Kazałam mu się położyć na łóżku głowę położył na poduszkach a ja uklękłam na końcu nachyliłam się i zaczęłam masować mu rękom on nagle powiedział
    - ja ci lizałem zrób to ustami a nie samą rękom
    Nigdy tego nie robiłam więc delikatnie dotknęłam czubka jego penisa językiem po czym włożyłam go do buzi i delikatnie zaczęłam, go wkładać i wkładać a on zaczął krzyczeć
    - szybciej szybciej
    Spojrzałam na niego a on leżał i krzyczał
    - dalej dokończ to co zaczęłaś
    Włożyłam więc go do ust i szybko zaczęłam go obciągać po chwili trysnął mi prosto do buzi swoim nasieniem aż się zakrztusiłam wytarłam usta i połknęłam to co było w moich ustach. Kuba wstał powiedział dziękuje i jak by to było normalne poszedł się umyć a ja położyłam się naga na łóżku i nie wiedziałam co mam o tym myśleć przez głowę przeszło mi tysiące myśli miałam ochotę na więcej bez namysłu wyszłam z pokoju po czym weszłam do łazienki tam w wannie siedział Kuba a ja od razu wskoczyłam do niego i rękom nakierowałam jego małego na moją szparkę dzięki wodzie wsunęłam go bez problemów i zaczęłam ujeżdżać on zdziwiony zaczął lizać moje sutki w tedy drzwi do łazienki się otworzyły a w nich stanęła Natalia z uśmiechem i powiedziała
    - prawo mała myślałam że nie dasz mu a tu proszę najpierw mu obciągnęłaś a teraz uprawiasz z nim sex z moim małym braciszkiem którego sama nie dawno uświadomiłam a widząc was razem mam ochotę się przyłanczyć
    Mój mały kuzyn na to od razu odpowiedział
    - rozbieraj się bo dzisiaj mi szybko wstaje ledwie kończę a już mogę na nowo
    Ja na to
    - tu może być trochę ciasno lepiej chodźmy do pokoju twoich rodziców
    I tak zrobiliśmy moja kuzynka rozłożyła tapczan i położyła prześcieradło mi kazała się położyć na plecach sama rozebrała się i położyła na mnie rozkładając mi nogi a Kuba zaczął wkładać swojego ptaszka między nasze cipy po chwili jednak wyszczelił i padł bez silnie gdy my dopiero zaczęłyśmy zabawę Natalia więc wstała poszła po ogórki i nawzajem zaczęłyśmy sobie je wkładać pacząc sobie w oczy i całując się namiętnie tak upłynął nam cały dzień nie ubieraliśmy się ani na chwilę by być gotowym na sex w każdej chwili i z każdą osobą trwało cały dzień a mały Kuba w moich oczach stał się już nie dzieckiem ale mężczyzną.

  • mainecoon
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 27

    #2
    Dramat.

    Skomentuj

    • bartek24
      Świntuszek
      • Oct 2017
      • 97

      #3
      Bardzo średnie

      Skomentuj

      Working...