W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Z iloma osobami...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ona1995
    Ocieracz
    • Feb 2018
    • 101

    #16
    Chyba nie będę miałam problemu z odpowiedzią na pytania, zadane przez Autora postu.

    Z iloma osobami...
    1. ...całowaliście się?
    Sięgam pamięcią i były to 3 osoby ( w tym parter, z którym obecnie tworzę związek).

    2. ...odważniej dotykaliście?
    Nie do końca rozumiem co to znaczy odważniej się dotykać. To kwestia mocno indywidualna. Zapinanie biustonosza przez przyjaciela, który wówczas był ze mną na zakupach jest czymś bardziej odważnym? Wsmarowanie kremu do opalania w pośladki przez kolegę brata jest czymś bardziej odważnym?
    Skupiając się tylko na miejscach intymnych, będą to dwie osoby (w tym partner, z którym obecnie tworzę związek).

    3. ...uprawialiście petting?
    Partner, z którym obecnie tworzę związek.

    4. ...uprawialiście seks oralny?
    Jak wyżej.

    5. ...uprawialiście klasyczny seks?
    Jak wyżej.


    Czuję się wyjątkowo z takimi minimalnymi doświadczeniami.

    Skomentuj

    • michal554
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 5

      #17
      Napisał rosi
      1. ...całowaliście się?
      2. ...odważniej dotykaliście?
      3. ...uprawialiście petting?
      4. ...uprawialiście seks oralny?
      5. ...uprawialiście klasyczny seks?
      3
      2
      2
      1
      1

      Skomentuj

      • bjslover
        Seksualnie Niewyżyty
        • Sep 2015
        • 202

        #18
        ale naraz?

        Skomentuj

        • Falanga JONS
          Banned
          • Feb 2012
          • 1156

          #19
          Napisał ona1995
          Nie do końca rozumiem co to znaczy odważniej się dotykać. To kwestia mocno indywidualna. Zapinanie biustonosza przez przyjaciela, który wówczas był ze mną na zakupach jest czymś bardziej odważnym? Wsmarowanie kremu do opalania w pośladki przez kolegę brata jest czymś bardziej odważnym?
          Dawać się macać i klepać po dupsku obcej osobie, to coś niewinnego i normalnego?

          Skomentuj

          • ona1995
            Ocieracz
            • Feb 2018
            • 101

            #20
            Napisał Falanga JONS
            Dawać się macać i klepać po dupsku obcej osobie, to coś niewinnego i normalnego?
            Zanim się spuścisz, doczytaj dokładnie co napisałam. I nie wyolbrzymiaj proszę. Czytania ze zrozumieniem uczyli w podstawówce.

            Skomentuj

            • Falanga JONS
              Banned
              • Feb 2012
              • 1156

              #21
              Przeczytałem, że dałaś się wymacać jakiemuś kumplowi po dupie, ale mam zrozumieć, że poprzez wymacanie się po dupie, nie dałaś się wymacać po dupie?

              Skomentuj

              • ona1995
                Ocieracz
                • Feb 2018
                • 101

                #22
                Napisał Falanga JONS
                Przeczytałem, że dałaś się wymacać jakiemuś kumplowi po dupie, ale mam zrozumieć, że poprzez wymacanie się po dupie, nie dałaś się wymacać po dupie?
                To wręcz kłuje w uszy. Ciebie nie?

                Masz bardzo ubogą wyobraźnię, albo na tym kończy się Twoje życie erotyczne. Jeśli ojciec podmywał Ci siusiaczka, kiedy na kupę mówiłeś papu, znaczy, że Cię molestował?

                Kończę offtop, bo dyskusja na tym poziomie, nieco mi ubliża. Ściskam mocno.

                Skomentuj

                • thlo
                  Erotoman
                  • Jul 2016
                  • 513

                  #23
                  Napisał ona1995
                  Chyba nie będę miałam problemu z odpowiedzią na pytania, zadane przez Autora postu.

                  Z iloma osobami...
                  1. ...całowaliście się?
                  Sięgam pamięcią i były to 3 osoby ( w tym parter, z którym obecnie tworzę związek).

                  2. ...odważniej dotykaliście?
                  Nie do końca rozumiem co to znaczy odważniej się dotykać. To kwestia mocno indywidualna. Zapinanie biustonosza przez przyjaciela, który wówczas był ze mną na zakupach jest czymś bardziej odważnym? Wsmarowanie kremu do opalania w pośladki przez kolegę brata jest czymś bardziej odważnym?
                  Skupiając się tylko na miejscach intymnych, będą to dwie osoby (w tym partner, z którym obecnie tworzę związek).

                  3. ...uprawialiście petting?
                  Partner, z którym obecnie tworzę związek.

                  4. ...uprawialiście seks oralny?
                  Jak wyżej.

                  5. ...uprawialiście klasyczny seks?
                  Jak wyżej.


                  Czuję się wyjątkowo z takimi minimalnymi doświadczeniami.
                  1. ...całowaliście się? 0
                  2. ...odważniej dotykaliście? 0
                  3. ...uprawialiście petting? 0
                  4. ...uprawialiście seks oralny? 0
                  5. ...uprawialiście klasyczny seks? 0

                  Ty się czujesz wyjątkowo, to ja jestem NEO XDXDXD
                  beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                  Skomentuj

                  • Falanga JONS
                    Banned
                    • Feb 2012
                    • 1156

                    #24
                    Napisał ona1995
                    To wręcz kłuje w uszy. Ciebie nie?

                    Masz bardzo ubogą wyobraźnię, albo na tym kończy się Twoje życie erotyczne. Jeśli ojciec podmywał Ci siusiaczka, kiedy na kupę mówiłeś papu, znaczy, że Cię molestował?

                    Kończę offtop, bo dyskusja na tym poziomie, nieco mi ubliża. Ściskam mocno.
                    Jak przystało na urodzonego dżentelmena nie będe prowadził polemiki na tym poziomie.

                    Skomentuj

                    • Subiektywna
                      Świętoszek
                      • Feb 2018
                      • 8

                      #25
                      Napisał ona1995
                      To wręcz kłuje w uszy. Ciebie nie?

                      Masz bardzo ubogą wyobraźnię, albo na tym kończy się Twoje życie erotyczne. Jeśli ojciec podmywał Ci siusiaczka, kiedy na kupę mówiłeś papu, znaczy, że Cię molestował?

                      Kończę offtop, bo dyskusja na tym poziomie, nieco mi ubliża. Ściskam mocno.

                      Skomentuj

                      Working...