Budzenie partnera seksem oralnym, dobry pomysł?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Izusia
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 41

    #16
    Jestem jaknajbardziej za . Sama bym tak budziła napewno aczkolwiek czy chciałabym być budzona np oralnie to nie wiem...
    bragga....

    Skomentuj

    • CzarneBialeBec
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 117

      #17
      Mnie kusiło, żeby tak zrobić... ale nie wiem. Nie jestem do końca przekonana czy by się mojemu spodobało. Ale chciała bym być tak obudzona
      Zdrowaś muzo, bitów pełna, bass z Tobą, błogosławionaś Ty między gatunkami i błogosławiony owoc żywota Twojego...DJ.Święta Techniawo, Matko House'u, graj nade nami głuchymi, teraz i w godzinę chill-outu naszego. MAYDAY .

      Skomentuj

      • Moń.
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2007
        • 209

        #18
        Mojego raz tak obudziłam, jego mina była nieziemska xDDD. Gdyby on mi tak zrobił to pewnie byłoby mi przyjemnie, ale dalej bym przysypiała - trudno mnie dobudzić z rana
        "Kocham Cię (...)
        Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
        I wiosną, kiedy jaskółka przylata."

        Skomentuj

        • Bakerman
          Świętoszek
          • Jan 2007
          • 22

          #19
          ja swojej na pewno zrobie wiele razy juz polowalem na okazje ale żal mi było ją budzić tak słodko spała
          Dla mnie kobieta nigdy nie jest dosyć naga.

          Marcjalis

          ♀+♂=♥

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3899

            #20
            Ja też potestuję, klamka zapadła
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • peter84
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 174

              #21
              Myślę, że nie ma faceta któremu by się to nie podobało (jako stronie biernej - budzonej).. A co do kobiety.. moja kotka lubi być budzona.. seksem (co prawda tak naprawdę udało się raz bo to wcale nie jest takie łatwe nie budząc partnerki zacząć się z nią kochać odpowiednia pozycja, jakieś nawilżenie itp..) jak tylko się przebudziła i poczuła że już jestem w środku to momentalnie dostała takiego wigoru... ehh aż ciarki mnie przechodzą jak pomyślę - to było bardzo podniecające

              Skomentuj

              • ankka84
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 491

                #22
                jezzuu ja chce taka pobudke!!!..dawno czegso takiego nie zaznalam i brak seksu zaczyna mi powaznie doskwierac

                Skomentuj

                • upadła anielica
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 9

                  #23
                  Ja nigdy nie lubiłam porannego seksu, bo jak to pisały moje poprzedniczki-nie cierpiałam być budzona w środku nocy- aż do czasu... Pewnego pięknego poranka zostałam zbudzona przez mojego ukochanego. Do dziś nie wiem jak do tego doszło... podobno zaczęło się od pieszczot pupy... a co się potem działo Od tej pory chcę częściej częściej mieć takie sny!!!
                  Upadłam... Anielica

                  Skomentuj

                  • Sibilla
                    Świętoszek
                    • May 2009
                    • 17

                    #24
                    rany,ja ostatnio miałam taka pobudkę,pierwsze poczułam rękę tam na dole ale jakos podsypiałam,i mruczałam podobno,a zbudziłam się i nie protestowałam jak mój facet wyladował na dole...jak się jest ze soba blisko to myślę że to tak spontanicznie wychodzi.i jest fajnie,tylko raz to przerzyłam i polecam takie przebudzenie -słodkie i pobudzajacehttp://www.beztabu.com/images/smilies2/smile.gif
                    Kobieta nienasycona - stokrotka.

                    Skomentuj

                    • Kropla Seksu

                      #25
                      mam zamiar tak obudzic faceta

                      Skomentuj

                      • jin
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 35

                        #26
                        Narobiliście mi tym tematem strasznego smaka. Przy najbliższej okazji postaram się w taki właśnie sposób obudzić moją kobietkę. Mam tylko nadzieję, że nie udusi mnie swoimi udami

                        Skomentuj

                        • ankka84
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 491

                          #27
                          ja sobie ostanio spalam na brzuszku i przez sen poczulam ze cos mnie szmyra delikatnie w okolicach malej.prze chwiel myslalam ze moja pani chce wtargnac tam strap-on ;] okazalo sie ze to byl jezyk.sekunde pozniej uslyszlama pukanie ,moja pani oderwala sie nagle od ,,pobudki,, i wpadla matka jej;p haha.a szkoda zapowiadalo sie ciekawie.

                          Skomentuj

                          • shy_girl

                            #28
                            A ja nie chciałabym być obudzona od razu "francuzem".... Ani nie chce tak budzić mojego faceta... Wolałabym, żeby obudził mnie pocałunkiem, potem zaczął mnie "rozkręcać" i dopiero za chwilę dochodzić do dalszych czynności ;p

                            Skomentuj

                            • grrr
                              Erotoman
                              • Mar 2007
                              • 368

                              #29
                              A ja nie widze problemu. kwestia dogadania sie ale ja uwielbiam tak budzic i byc budzonym w ten sposob
                              "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

                              Skomentuj

                              • Posejdon112
                                Świntuszek
                                • May 2009
                                • 72

                                #30
                                oj tak , taka pobudka mi się marzy ;-)

                                Skomentuj

                                Working...