Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bachanatka
    Ocieracz
    • Sep 2012
    • 130

    Napisał linked
    Polecam
    Na początku jest dość dziwnie, trudno w ogóle zacząć sikać za pierwszym razem na kogoś, jest coś w rodzaju małej fizycznej blokady którą trzeba przezwyciężyć ale trzeba się uspokoić i rozluźnić i z każdym kolejnym razem idzie coraz lepiej
    Mi do tej pory za każdym razem pomaga rozmyślanie o wodospadach lub dźwięk płynącej wody. Czasem tez wspomnienie sytuacji w których mocno musiałam.
    Nie ma to jak siła sugestii.

    Skomentuj

    • necro
      Świętoszek
      • Aug 2010
      • 23

      ciekawa wizja...też o tym niekiedy myślę...ale nie ma drugiej osoby. ale przede wszystkim musi być 100% zaufanie.

      Skomentuj

      • paq1984
        Świętoszek
        • Oct 2015
        • 14

        od pewnego czasu mysle o tym czesto...tylko jak znalesc kobiete ktora chcialaby to robic ...

        Skomentuj

        • brunecia

          Dla mnie osobiście mało podniecające, ale też nie obrzydzające. Neutralne.

          Skomentuj

          • HardAngel
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 27

            Ja robiłam to raz w życiu (bez połykania i robienia tego na twarz) - z moim pierwszym facetem i do tej pory nie trafiłam na żadnego, który by w tym gustował. Szkoda, bo powtórzyłabym to.

            Skomentuj

            • Analingus
              Świętoszek
              • Dec 2015
              • 13

              Napisał HardAngel
              Ja robiłam to raz w życiu (bez połykania i robienia tego na twarz) - z moim pierwszym facetem i do tej pory nie trafiłam na żadnego, który by w tym gustował. Szkoda, bo powtórzyłabym to.
              Robiłaś na faceta czy facet na ciebie?



              Ogólnie, sikanie to lajcik, lubię czuć "jej" wodę w sobie.
              [Śra kuppha-sikami-podliva]

              Skomentuj

              • Wojtek9000
                Świętoszek
                • Dec 2015
                • 5

                nigdy tego nie próbowałem ale wydaje się być bardzo podniecające:-) może jest jakaś sympatyczna kobieta która też chce tego spróbować ?

                Skomentuj

                • Analingus
                  Świętoszek
                  • Dec 2015
                  • 13

                  Napisał paq1984
                  od pewnego czasu mysle o tym czesto...tylko jak znalesc kobiete ktora chcialaby to robic ...
                  Wbrew pozorom, nie jest to trudne.
                  Wiele dziewczyn jest skłonnych do zrobienia tego facetowi, to buduje jej dominację w związku, potwierdza uległość partnera.
                  Problem jest w tym, że faceci wstydzą się i ne mówią o tym swoim kobietom.

                  Najprościej jest robić to w wannie lub pod prysznicem, ale najbardziej komfortowo na łóżku, wystarczy zawczasu zaopatrzyć się w podkład taki z folii ze sprasowaną bibułką, jest duży a kosztuje grosze.
                  Uczucie, gdy sycisz się nią wprost ze źródła nieocenione

                  W przypadku sikania przez pana, nie jest łatwo, bowiem takim sytuacjom towarzyszy podniecenie, a kiedy facetowi stoi sikanie jest fizycznie bardzo trudne, to kwestia fizjologii.

                  p.s. Moja była żona dała się namówić na siku w wannie kilka razy. Następna partnerka była w tym temacie zamknięta.
                  Moja pani z którą jestem teraz na całe szczęście lubi sobie trysnąć w szczycie orgazmu. Co ciekawe, na samym początku naszego seksu zauważyłem, że na moment przez orgazmem zwija się w sobie i "ucieka". Szczera rozmowa na ten temat potwierdziła, że obawa przed zmoczeniem mnie była temu winna Jak widać swój na swoją trafia, bo było to zawsze czymś czego poszukiwałem.
                  Last edited by Analingus; 24-12-15, 17:53.
                  [Śra kuppha-sikami-podliva]

                  Skomentuj

                  • krysstek
                    Banned
                    • Jan 2012
                    • 3

                    Witam moja partnerka uwielbia robić siusiu w zasadzie wszędzie i we wszystko. Jeśli chodzi o piss sex polega to na tym ze kuca na podłodze i siusia przez majteczki,rajstopki,spódniczki,spodenki plus oczywiście do tego szpileczki lub kozaczki potem osty sex w mokrych ciuszkach. Natomiast mamy oboje pytanie w co najlepiej siusiać poza jeansami , które fajnie przyjmują mocz ostatnio tez siusiała w miniówkę ale prawie wszystko się zlało a na mini była tylko malutka plamka więc jaki materiał poza jeansem polecacie z góry dziękujemy za odpowiedzi.

                    Skomentuj

                    • krysstek
                      Banned
                      • Jan 2012
                      • 3

                      Jest tu kto czekamy na podpowiedzi.

                      Skomentuj

                      • Analingus
                        Świętoszek
                        • Dec 2015
                        • 13

                        Do buzi.
                        Sikanie w tekstylia jest bez sensu, tworzy problemy natury logistycznej.
                        [Śra kuppha-sikami-podliva]

                        Skomentuj

                        • dorek22
                          Świętoszek
                          • Jun 2017
                          • 1

                          Kobiecy pissing

                          Witam was wszystkich
                          Jestem tu nowy, ale mam nadzieję, na zrozumienie.
                          Otóż, mam ogromny fetysz kobiecego pissingu (głównie sikanie na faceta). Dotąd wszystkie moje partnerki albo odmawiały tłumacząc, że to obrzydliwe, albo chwile przed dostawały jakiejś blokady. Z jednej strony rozumiem, bo normalnym tego nazwać nie można ale dlaczego tak się dzieje?
                          ocierasz się o anons, będą punkty
                          Last edited by Kalilah; 10-06-17, 20:06.

                          Skomentuj

                          • Marcos
                            Świętoszek
                            • Mar 2006
                            • 16

                            Trochę niezrozumiałe pytanie - ale dlaczego co się dzieje? To że masz taki fetysz - całkiem normalne. Namawianie partnera na takie coś musi być delikatne, metodą zagadywania czy pokazania filmików, może też łączenia z innymi pieszczotami. Jak trafisz na kogoś kto będzie na NIE mimo takich zabiegów, możesz już uznać temat za spalony i albo zmienisz partnera na bardziej otwartego lub będziesz sie musial pogodzić ale zapewniam że będziesz po niedlugim czasie masturbować się po kątach przy takich filmikach a i może skończyć się na zdradzie.

                            Skomentuj

                            • jolanda7
                              Świętoszek
                              • Jul 2017
                              • 5

                              Witam, co prawda jestem tu nowa ale mogę cos dodać od siebie. Jestem powiedzmy drugiej młodości i do pissingu dojrzewałam dość długo ale cieszę sie , że to dojrzałam i to polubiłam. Mówie to z pozycji dominy. Nie mam oporów by to było na twarz, usta czy penisa. To jest klimat dominacji i obojgu ma sprawiać przyjemność.
                              Z perspektywy czasu widzę , że jest dużo facetów których to kręci, czasem próbują o tym mówić ale boją sie jak to będzie odebrane przez partnerkę.
                              hm... lubie mieć swego uległego

                              Skomentuj

                              • tupikten
                                Banned
                                • Jul 2017
                                • 1

                                Pissing nie jest zły Wystarczy przełamać bariery.

                                Skomentuj

                                Working...