Naturyzm

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koki89

    Naturyzm

    są na forum naturyści?
    polecacie jakieś miejsca (plaze, jeziora,etc)?
    jakieś doświadczenia? miłe lub niemiłe. przygody typu, natrętni podglądacze. Jak sobie z nimi radzić itp
    czy lubicie tłoczne czy odludne miejsca? kontakt z naturą?

    "Czym jest naturyzm? Naturyzm jest przede wszystkim formą wypoczynku i relaksu, rodzajem wewnętrznej wolności i harmonii z naturą, może być filozofią i stylem życia, ale nie musimy dorabiać do tego żadnych teorii, po prostu tak jest najbardziej naturalnie opalać się i kąpać."
  • kochanica90
    Erotoman
    • Jan 2013
    • 605

    #2
    W Polsce czy poza?
    Natrętnych na szczęście nie spotykamy prawie w ogóle. Ale możliwe, że to kwestia doboru miejsc.
    Dla mnie sytuacja naturalna, nie krępująca, ale też aseksualna. Bez podtekstów erotycznych.
    If your dick is longer than my heels, just say hello

    Skomentuj

    • koki89

      #3
      Napisał kochanica90
      W Polsce czy poza?
      Natrętnych na szczęście nie spotykamy prawie w ogóle. Ale możliwe, że to kwestia doboru miejsc.
      W Polsce, na wypady weekendowe.
      Natrętów widziałem, wyglądali jak surykatki na wydmach

      Napisał kochanica90
      Dla mnie sytuacja naturalna, nie krępująca, ale też aseksualna. Bez podtekstów erotycznych.
      dlatego załozyłem w takim dziale ten wątek

      Ja tylko jak na razie plaza i to w sumie pierwszy rok za mną.
      Dla mne super sprawa, mniejszy tłok, nikt nikomu nie wchodzi "na głowe". Taka jakby "bardziej naturalna plaza".
      Moja dziewczyna troche się krępuje, ale powoli, powoli da rade

      Skomentuj

      • JKL
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2014
        • 375

        #4
        Najlepszą plażą jaką znam są Międzyzdroje - praktycznie nie ma wiatru i parawan nie potrzebny , morze jest czasami tak gładkie jak jezioro - wady w sezonie bez półrocznej rezerwacji trudno o przyzwoita kwaterę .

        Dębki -plaza i miejsce jak by idealne oprócz tego że wieje niemiłosiernie -przestałem tam jeździć .

        Grzybowo - nie tak ładne jak Międzyzdroje bo wiocha , ale dość tanio i kwatery na poziomie -dodatkowa zaleta przy plaży parking strzeżony .

        Kto sie krepuje podglądaczy powinien iśc na plaże dla tekstylnych , naturyści szczelnie zasłaniający się parawanem gdy nie ma wiatru tez są nie na miejscu .

        Plaża naturystyczna to dużo większy spokój - czy jest aseksualna - na pewno nie , ale kogo by to obchodziło , a plaza zwyczajna jest aseksualna ?

        Odkąd poznałem naturyzm nikt mnie nie namówi na zwykłą plaże .

        Skomentuj

        • rainboksik
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2007
          • 199

          #5
          W Niemczech na plażach naturyzm to norma, nikogo to nie dziwi, ja wole nagość w saunach i polecam Tropikalisland koło Berlina jest tam kilka rodzai saun a we wszystkich obowiązkowo na golasa no i dzakuzi fajna sprawa w Polsce niestety nie byłem na żadnej plaży naturystów więc nie mam nawet porównania gdzie lepiej

          Skomentuj

          • jaquito87
            Świętoszek
            • Nov 2016
            • 4

            #6
            Ja bardzo lubię naturyzm. W Polsce na ogół praktykuję go w saunach. Z kolei zagranicą to bardzo polecam wydmy na Gran Canarii w Maspalomas, ale lojalnie uprzedzam, że jest tam sporo seksu (jest strefa gay i strefa hetero), chociaż nie przy samym oceanie - seks odbywa się wyżej na wydmach.

            Skomentuj

            • traczus
              Banned
              • Nov 2016
              • 3

              #7
              Plaża Dębki. Jeżdzę co roku i nie przeszkadza mi wiatr. Dobra atmosfera jest, można poznać nowych ludzi na imprezach

              Skomentuj

              • TomaszCracow
                Ocieracz
                • Sep 2019
                • 138

                #8
                Jestem naturystą zarówno w sezonie letnim i zimowym, bo lubię też morsowanie nago Z plaż mogę polecić Kryspinów pod Krakowem, choć czasami zbyt duże tłumy tam są. Poza tym Kęty na rzeką i Pogoria na Śląsku. Najlepsze plaże jednak to zagraniczne, w Chorwacji choćby.
                Na podglądaczy nie zwracam uwagi, nigdy nie miałem jakichś niemiłych sytuacji.
                Uwielbiam kontakt z naturą, dlatego też jeśli tylko mam możliwość na jej łonie przebywać nago to korzystam, nie tylko na plazach, ale też łąki, lasy.
                Carpe diem

                Skomentuj

                • Godefroy_87
                  Ocieracz
                  • Jul 2020
                  • 112

                  #9
                  Najlepiej wspominam plaże w Dębkach. Bo byli ludzie - i młodsi i starsi:-) Lubię jak nie ma tłumu - dlatego chodzę na nagie plaże, ale gdy idę i na całym brzegu jestem ja i jeszcze jedna osoba (najczęściej inny pan, tylko dużo starszy) to tak smutno.

                  Skomentuj

                  Working...