Jaki największy ból fizyczny przeżyliście.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czacza83
    Ocieracz
    • Dec 2011
    • 104

    Zwichnięcie kolana podczas odbijania piłki na plaży. Nieporównywalny z niczym, co dotąd przeżyłem. Leżałem twarzą w piachu i się darłem.
    Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

    Skomentuj

    • TomekPS
      Świętoszek
      • Sep 2023
      • 2

      Na podstawie doświadczeń moich i moich bliskich:

      1. Dentysta- zawsze ogólnie jadę bez znieczulenia bo boję się zastrzyków (wiem teraz pewnie są inne metody). Ale kiedyś podczas jednego borowania łzy mi z oczu leciały a dentystka się dziwiła jak to wytrzymałem...
      2. Poród- z relacji siostry. Jak to podsumowała- to taki ból że mogłaby gryźć zębami parapet i by go odgryzła
      3. Zastrzyk B12- z relacji mamy. Zresztą widziałem raz jak jej robiono ten zastrzyk- duża strzykawka rozmiaru 20 ml i gruba igła.
      4. Kolonoskopia- ja sam miałem ze znieczuleniem więc mogę tylko powiedzieć że przygotowania do niej są uciążliwe. Ale siostra miała bez i mówiła że ból konkretny, w jej ocenie drugi najgorszy po porodzie.
      5. Zmiażdżenie/złamanie palca u stopy- koleżance spadł ciężarek o wadze 20 kg w dodatku na gołą stopę. Mówiła że najgorszy ból w dodatku nie ustępuje dopóki nie dostała zastrzyku.

      Skomentuj

      • biker
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 29

        Ból po operacji kolana. Wymiana więzadeł krzyżowych, jeszcze starą metodą z całkowitym otwarciem kolana, dłutowaniem piszczeli, wierceniu kości udowej. Po operacji środki przeciwbólowe podawano do cewnika w kręgosłupie. Później ból przy nauce ruszania operowaną nogą.

        Skomentuj

        Working...