Pieszczoty pleców

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ..::przemek::
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 17

    #31
    Napisał bioly90
    Podobno kobiety mają w okolicy kręgosłupa jakiś mięsien który jest połączony z łechatczką i stąd takie przyjemne odczucia A czy to prawda ?
    Nie za nisko siegasz Oczywiscie to zart

    A drapanie po plecach bardzo lubie i to w obu kierunkach, albo gry ja sie zajmuje brzuszkiem i piersiami, a Kochanie drapie mnie po plecach Normalnie mmmmrauuuuuu

    Skomentuj

    • bioly90
      Świętoszek
      • Sep 2006
      • 10

      #32
      Wiesz, możesz się śmiać ale mówie to co widziałem. Bo oglądałęm prpgram w telewizji i o tym mówili

      Skomentuj

      • ..::przemek::
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 17

        #33
        Tak wiec trzeba sprawdzic empirycznie, chyba, ze ktos ukierunkuje miejsce poszukiwan

        Skomentuj

        • bioly90
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 10

          #34
          Ja Ci niestety nie pomoge Bo majoa dziewczyna woli jak moja łapki chodzą po innych miejscach

          Skomentuj

          • goorusia
            Ocieracz
            • Nov 2006
            • 173

            #35
            Najlepiej jakby się tu wypowiedział mój K. Zawsze go proszę o masaż pleców, uwielbiam to, sprawia mi to szalenie dużo przyjemności i jak tak długo mnie masuje to mogę usnąć bo tak się odprężam bo robi to bardzo dobrze. Oczywiście ja mu też masuje plecy aby nie był poszkodowany...
            Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

            Skomentuj

            • Wisienka & Gandi
              Ocieracz
              • Feb 2007
              • 151

              #36
              plecy to jedno z najbardziej erogennych miejsc mojego ciała... od malego lubiłam gdy mi ktos "pisal" palcem po plecach a ja mialam zgadywać co to jest ale lubiłam to nie jako rodzaj zabawy tylko wlaśnie ze względu na ogromną przyjemność fizyczną, mrowienie, odpreżęnie, podniecenie - wszystko na raz!! UWIELBIAM TO!!

              wszelkie dotykanie, muskanie, palcami, językiem, wargami, lodem, piórkiem... idealny sposób na grę wstępną
              Last edited by Wisienka & Gandi; 31-05-07, 22:30.
              r e l a x t a k e i t e a s y . . .

              Skomentuj

              • W.I.K.I.
                Świętoszek
                • May 2007
                • 21

                #37
                ooo takkkkk mizianie po pleckach to jest to

                Skomentuj

                • anduk
                  Koci administrator
                  • Jan 2007
                  • 3899

                  #38
                  Bardzo bardzo lubie, wzdłuż kręgosłupa, ramion i wogóle Zawsze po takich pieszczotach mam ogromną ochote na seks...
                  If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                  Skomentuj

                  • lollka
                    Świntuszek
                    • May 2007
                    • 70

                    #39
                    ja mam szczegolnie wrazliwe plecy w rejonie łopatek no i boczki.... wystarczy jeden delikatny dotyk i czuje dreszcze.Uwielbiam je.W ogole lubie ten typ pieszczot bo wydaje mi sie bardzo subtelny !!!

                    Skomentuj

                    • DajMiTęNoc
                      Perwers
                      • May 2005
                      • 1153

                      #40
                      Ja nie jeste kobieta ale lubie jak kobiety wbijaja swe paznokcie w me plecy podczas orgazmu, gdy zaciskaja uda na mym ciele ze brak odechu, lubie jak drapia, mam juz kilka pamiatek na swych plecach lubie tez jak wgryzaja sie w me ramie lub przed ramiona albo w usta jak staraja sie nie byc glosno, bo ktos moze uslyszec.
                      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                      Skomentuj

                      • ElTomato
                        Świętoszek
                        • Apr 2007
                        • 17

                        #41
                        Ależ Ty masz wymagania . Ja tam uwielbiam, jak dziewczyna delikatnie drapie mnie po plecach, mógłbym tak leżeć godzinami, a ona by mnie drapała .

                        Skomentuj

                        • mansica
                          Świętoszek
                          • Mar 2011
                          • 1

                          #42
                          Drapanie po plecach

                          Coś dla Was

                          Skomentuj

                          • Malgorzata
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2011
                            • 196

                            #43
                            generalnie jak przeczytałam wszystkie wypowiedzi w tym temacie to mi aż dreszcze po ciele przeleciały i sutki stanęły. Jak nic coś wieczorem będzie na rzeczy i to zażyczę sobie własnie takie coś zaraz po zimnym tusz pod prysznicem.
                            Bardzo pobudziło moja wyobraźnię i nie tylko.

                            Skomentuj

                            • Soundsleep
                              Erotoman
                              • Mar 2011
                              • 734

                              #44
                              W ogóle w tym pytaniu zostali pominięci mężczyźni I to samotni, nie będący w związku

                              Ja napiszę po sobie, bo wszystkie kobiety z którymi byłem (a nie było ich dużo) lubiły pieszczoty pleców. Ha! nawet nieraz mijały długie godziny tylko związane na tej przyjemności, czy to po stosunku, czy dopiero przed.

                              Mizianie, drapanie, lizanie, całowanie, głaszczenie, czasami i kostka lodu pójdzie w ruch, czy ptasie piórko, dmuchanie, kąsanie.... dobra - zaczynam się nakręcać....

                              Oczywiście miłoby było, gdyby partnerka także takimi pieszczotami obdarowała moje plecy, bo ja ogólnie to uwielbiam, obok masażu wspólnie ocierających się nagich ciał

                              Skomentuj

                              • Malinka_a
                                Perwers
                                • Feb 2011
                                • 1219

                                #45
                                ciaaarki - po prostu to kocham.
                                najbardziej wrażliwy na mizianie jest u mnie dół pleców, tzw. boczki i kark. oprócz tego mam ciarki na brzuchu, szczególnie pod pępkiem, na ramionach i na wewnętrznej stronie ud. ale za to nie lubię masaży, nie wiem czemu. jest w miarę relaksujący, ale jednak ciarki są o wiele lepsze.
                                widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                                jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                                bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                                Skomentuj

                                Working...