Palec/ce w tyleczku podczas...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #16
    Napisał Raine
    Tak sobie mysle o tym, co Jakub napisal - i faktycznie, po zamknieciu drzwi od sypialni, nierzadko wychodza z nas bestie ;}

    Ile z Was ma cos takiego? W zyciu codziennym cieple kluchy, kury domowe - a w lozku - metamorfoza niczym z powiesci Stevensona?
    Ja tak miałam zwykle. Ale teraz sie wyrównuje. Robie się bardziej agresywna i ostra w życiu i bardziej łagodna i ciepła w łóżku.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • bonobo86
      Świętoszek
      • Aug 2005
      • 18

      #17
      Rzeczywiscie moja wypieta pupka podnieca mojego Skarba tak, ze czasmi musi przerwac na chwile penetracje i polizac moja druga dziureczke Gdy kochamy sie od tylu masuje mnie tam delikatnie i nie zaprzecze- lubie to. A tak ogolnie to od jakiegos czasu pozwalam sie dotykac i calowac mojemu facetowi w to miejsce, niestety on nie bardzo ma ochote, zebym odwdzieczala mu sie w ten sam sposob...

      Skomentuj

      • breathed
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2005
        • 269

        #18
        Do Kasiulki26, ja osobiście lubię w czasie minetki zmieniać miejsce i lizać raz pisię a raz słoneczko. I to nie tylko z zewnątrz. Wewnątrz też jest całkiem przyjemnie a moja Pani wtedy odpływa...
        Do Raine, podczas stosunku bardzo oboje lubimy jak moje paluszki wślizgują się w jej odbyt, nacisk członka na ściankę pochwy jest wtedy mocniejszy i nasze szczytowanie jest kosmiczne. Nawet mieliśmy kilka prób pieszczot i mojego odbytu ale mam łaskotki straszne i całe podniecenie pada...

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          a ja sie podpisze rekami i nogami pod tym co mowi breathed
          Tylko niestety bez ostatniego zdania
          bonobo86 & Kasiulki26 - wasi faceci nie wiedza jakie maja z was skarby
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Włóczykij
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 301

            #20
            Ja lubię dziewczynę tam dotykac i polizać. Ona lubi jak to robię.

            Gdy moja dziewczyna kiedyś włożyła palec mi to czułem się dziwnie. Nie nieprzyjemnie, ani też przyjemnie, po prostu dziwne uczucie.

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5246

              #21
              No, ja rowniez. Trafilo mi sie przy 69 - bylo... nowe. Dziwne. Wiem, ze ponoc draznienie prostaty pomaga przy klopotach z erekcja, ale akurat wtedy nie mialem takich problemow - nie wiem, czy powtorzylbym to doznanie.

              Swoja droga kilka kobiet mowilo mi o odczuciach podczas analu - ze kobiecie jest na przemian chlodno i goraco - pytanie, zgodzilybyscie sie z ta teoria?

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • Jakub
                Perwers
                • Jun 2005
                • 702

                #22
                moge powiedzieć że u facetów podczs penetracji analenj odczucia są inne niż w tej teorii u kobiet. może któraś sie wypowie jak to jest z nimi tak do końca :>

                Skomentuj

                • manus dei
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 420

                  #23
                  cóż... osobiście lubię w ten sposób pieścić kobiety bo wiem jak to na nie działa, z reguły jedynym oporem jest poczucie wstydu czy też narzuconej społecznej nieprzyzwoitości dla tego typu pieszczot. byłem z kobietą, która na takie pieszczoty reagowała niesamowitym orgazmem jeśli chodzi o takie pieszczoty wobec mojej osoby to cóż... raczej nie
                  "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                  Skomentuj

                  • breathed
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2005
                    • 269

                    #24
                    Moja pani jak jej włożę palec w tyłeczek podczas stosunku to niemal natychmiast eksploduje i się dosłownie "zalewa" soczkami, które chętnie zlizuję
                    Niestety moja pani nie ma zbyt często ochoty pieszczoty oralne tyłeczka czym bardzo mnie smuci
                    Pytanie do pań: Jaką dawkę rozkoszy dostarcza wam penetracja tyłeczka paluszkami a jeszcze lepiej języczkiem?

                    Skomentuj

                    • Redchemist
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 396

                      #25
                      Raz jeden lizałem odbyt swojej ex i....nawet się to jej podobało A ja odczuwałem na języku ciepło bijące od tego miejsca Doświadczyłem tego tylko raz i chciałbym w przyszłości tak zadowalać swoją przyszłą kobietę
                      Varium et mutabile semper femina

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #26
                        Mi bardzo dużą dawkę, ale z tego co widzę- to mojemu milemu conajmniej równie dużą, jeśli nie większą.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • breathed
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2005
                          • 269

                          #27
                          Szkoda tylko, że nie wszystkie panie to lubią, a może lubią tylko się wstydzą o tym powiedzieć partnerowi?

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #28
                            Czy można wstydzić się osoby bliskiej sercu?
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • breathed
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Aug 2005
                              • 269

                              #29
                              Czesem wstyd wynika ze źre rozumianego pojęcia "dobrze wychowana", a może to coś innego... Nie mam pojęcia. Mnie osobiście nic nie przeszkadza w mojej pani, a i lubię każdy kawałek jej ciała

                              Skomentuj

                              • Jakub
                                Perwers
                                • Jun 2005
                                • 702

                                #30
                                zadajecie pytania retoryczne jak fiks teraz, co ktoś ma tutaj przytoczyć definicje wstydu czy jak, przecież wszycy dobrze wiemy że do pewnych rzeczy zwłaszcza nowych trzeba sie przyzwyczaić i oswoić proste i nie skomplikowane

                                Skomentuj

                                Working...