Masturbator dla mężczyzn - sztuczna pochwa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dawidow
    Świętoszek
    • Apr 2018
    • 41

    #46
    My z żona teZ mamy wibro i jest z nim super zabawa szczególnie jak sie jest długo w związku sztucznej pochwy nie mamy, ale to nie zmienia faktu, że po to ktoś wymyśla gadżety, żeby życie erotyczne nie było nudne.

    Skomentuj

    • Lukassakul
      Świętoszek
      • Apr 2018
      • 10

      #47
      Ja uważam ze zabawki są super tylko trzeba umieć z nich korzystać Oczywiście nic nie zastąpi prawdziwej

      Skomentuj

      • Nuder
        Świętoszek
        • Mar 2021
        • 37

        #48
        Jako że lubię eksperymentować to zaopatrzyłem się we wirbująca sztuczną cipkę z,, cyber skóry", która w dodatkowo ma otwór z ustami z drugiej strony. Wypustki dostarczają przyjemnych doznań, potęgowanych przez bodźce dźwiękowe. Do zestawu dołączone są słuchawki i w miarę pchania, słyszymy odgłosy damskiego orgazmu. Jest inaczej niż ,, własną rękę"; przyjemniej, chociaż oczywiście masturbate nie zastąpi normalnego seksu.

        Skomentuj

        • e-rotyczny
          Świntuszek
          • Mar 2022
          • 54

          #49
          Nie miałem nigdy do czynienia z gotowymi zabawkami typpu fleshlight, ale za czasów nastoletnich, kiedy doskwierał brak dziewczyny, a pała furgotała w każdej wolnej chwili, trzeba było sobie jakość radzić ... Internet doradził jak zrobić sztuczną cipkę domowej roboty i było to ... świetne rozwiązanie.
          Ręcznik, lateksowa rękawiczka, dwie gumki recepturki i coś do nawilżenia - zwykle oliwka dla dzieci i doznania były bardzo, bardzo ekscytujące dla nastolatka - prawiczka. A kiedy pierwszy raz umieściłem taką zabawkę, między dwoma ustawionymi w pion materacami i mogłem pracować samymi biodrami, zamiast dłonią, wbijając się w tę, ciasną, ociekającą "sokami" szparkę byłem w siódmym niebie... Czasem wracam do zabawy z taką cipką i szczerze polecam, miłe urozmaicenie.

          Skomentuj

          • jacek87
            Świntuszek
            • Aug 2021
            • 85

            #50
            Ja polecam dwie gąbki zamiast ręcznika i całość umieścić w kubeczku.

            Naprawdę super doznania.

            Skomentuj

            • amor69.pl
              Świętoszek
              • Sep 2022
              • 2

              #51
              Na początek nie wydawaj majątku. Spróbuj czy w ogóle to Ci się podoba.

              Ciach! Tu była reklama, admin się nie obrazi, ale mod da bana
              Last edited by daj_mi; 14-09-22, 21:59.

              Skomentuj

              • jacek87
                Świntuszek
                • Aug 2021
                • 85

                #52
                Próbował ktoś*Tenga Egg?

                Skomentuj

                • sova100
                  Świntuszek
                  • May 2010
                  • 68

                  #53
                  Napisał jacek87
                  Próbował ktoś*Tenga Egg?
                  Testowałem dwa rodzaje. Doznania bez szału. Niska trwałość, góra 3-4 razy.

                  Skomentuj

                  • Raphael1946
                    Świętoszek
                    • Apr 2020
                    • 31

                    #54
                    Ja korzystam z Flashlight Nicole. Wspaniała latareczka. Sprawdza się naprawdę znakomicie.

                    Skomentuj

                    • krau_li
                      Świntuszek
                      • Dec 2021
                      • 65

                      #55
                      Ja spróbowałem kiedyś jajka tenga, ot z ciekawości, bo tanie. Użyłem i do kosza. Odczucia ciekawe, nowe. Ale jakoś tak nie przemawia do mnie kwestia higieny. Wiem, że to się myje i tak dalej ale jakoś tak ciągle nie.
                      No i nawet jak ktoś to dokładnie myje, to dochodzi kwestia komfortu. Zwalisz sobie konia i później wizyta w łazience, mycie, suszenie... Nie dla mnie...

                      Skomentuj

                      • lucas7911
                        Świętoszek
                        • Jun 2016
                        • 26

                        #56
                        Polecam niedrogą flashlight , świetnie robi robotę

                        Skomentuj

                        • bezimienny_90
                          Świętoszek
                          • Jan 2024
                          • 2

                          #57
                          Używałem FleshLight, jak dla mnie bez szalu, naturalnej w niczym nie przypomina

                          Skomentuj

                          • jacek87
                            Świntuszek
                            • Aug 2021
                            • 85

                            #58
                            No co Ty. Moim zdaniem przypomina do złudzenia prawdziwą. Tyle, że nie jest ciepła.

                            Skomentuj

                            Working...