W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak przytyc?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Woland
    Banned
    • Jul 2005
    • 259

    #16
    Napisał padme
    hahahah......bylam u lekarz to mi przepisala tabletki i krople ziolowe na apetyt i **** po nich mam, jeszcze wiecej chudne .....
    No to juz jest cos!

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      #17
      Taa.
      Proponuję obejrzeć "Supersize Me" - film dokumentalny, w którym facet ładuje w siebie fastfudztwo. Nie uda Ci się błyskawicznie nabrać wagi, to będzie szkodliwe dla Twojego organizmu

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • patyk
        Ocieracz
        • Mar 2006
        • 172

        #18
        Napisał OMFG
        O ile sie nie myle to efekt jojo polega na tym ze bardzo szybko powraca sie do porzedniej wagi.. czy tez moze nawet wiecej?.. Jesli tak to masz odpowiedz na swoje pytanie - najpierw 5 dni glodowy a potem to juz tylko kilogramy w gore.
        powraca sie do poprzedniej wagi albo nawet więcej przybywa, bo wszystko co zjesz organizm odkłada w tłuszcz, zeby się bronić przed następnym odchudzaniem

        Twister, zauważyłeś tam słowo ASTMA ??
        Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

        Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          Co wu ludzie w ogole radzicie. Przybrac wagi to nie tluszczowej tylko raczej miesniowej masy sie poszukuje. Tluszczowa sie przy okazji przyczepia, ale chyba nikt nie bedzie budowal suchej masy tluszczowej...
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • e-rotmantic
            Perwers
            • Jun 2005
            • 1556

            #20
            Pożyczę Ci moją Dziewczynę.
            Nie no, żart oczywiście. Ale moja Kochana dokonała cudu. 17 kg, o których piszesz, uzyskałem w dwa miesiące. Łącznie przytyłem 20 kg w około trzy miesiące.
            Jak to osiągnąłem (a raczej Ona osiągnęła)? Cóż, lekko nie było. Moja dziewczyna uparła się, żebym miał 4000 kcal na dobę. Według tabelek to jest norma dla ciężko pracującego człowieka, np. górnika. Dieta była prosta. Jak najwięcej, jak najbardziej kalorycznie. Na śniadanie jakieś kiełbasy albo / i jajka plus kanapki. Drugie śniadanie - trzy kanapki. Trzecie śniadanie - trzy kanapki plus duży Snickers. Obiad dwudaniowy, zupa z duuużą ilością makaronu, drugie danie to frytki plus jakieś mięso i piwo do tego. Zamiast kolacji paczka czipsów z piwem oczywiście, a późniejszym wieczorem jedna bita śmietana 36% z dodatkiem cukru.
            Tak, wiem. Cholernie niezdrowo. Sam nie popieram takiej diety. No ale moja Dziewczyna się uparła. Co mnie to kosztowało, rany, wiecznie umierałem z przejedzenia. Ale cóż. Efekt jest.
            0statnio edytowany przez sister_lu; 20-08-09, 15:54. Powód: Formatowanie.

            Skomentuj

            • padme
              Erotoman
              • Mar 2006
              • 666

              #21
              cool
              <wow>
              "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

              Skomentuj

              • lukabazuka
                Świntuszek
                • May 2006
                • 65

                #22
                e-rotmantic chyba zartujesz nie usmialem sie tak dawno zrobila z ciebie tucznika? super pewnie jestes mega grubasem z mega brzuchem ta dieta powinna nazywac sie <droga do grobu> powodzenia buahahahahaha

                Skomentuj

                • TRS Broskow
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 961

                  #23
                  e-rotmantic, i gdzie to wszystko poszło? W brzuch? Bo chyba nie w bicepsy...

                  Skomentuj

                  • hackzone
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 75

                    #24
                    Ja robię tak: (Stała Dieta)

                    Śniadanie:

                    Kanapki z Serem lub z wędliną (Nię łączyć)
                    Guarana z Allegro

                    Drugie Śniadanie w ciągu dnia:

                    Karnityna Olimp w puszce
                    Kanapka z Serem albo czym innym

                    Obiad:

                    Founde (Nie wiem jak to się dokładnie pisze bo z francuszczyzny pochodzi ) Ale zgodnie z dietą koszerną
                    Jakaś Zupa

                    Kolacja:

                    Jak wogóle jest to coś na ligciku

                    Ćwiczenia:

                    Rano: 50 Brzuszków
                    Po Południu: Siłka 2h + Mieszanka Białek Serwatkowych i 2x L-Karnityna Olimp + Woda Mineralna Niegazowana 1,5l
                    Wieczorem: 50Brzuszków

                    I trzymając się tej diety nabierzecie masy mięśniowej i spalicie tłuszcz w ciągu około 3 miesięcy

                    (Podałem tylko obowiązkowe ćwiczenia dla mnie ale pozatym jeżdżę na rowerze, biegam, pływam...)

                    To jest i na chudnięcie i na nabranie masy. Dziewczyny nie omijajcie siłowni z powodu stereotypów mordowni i wrażenia że będzie się wyglądaćjak kulturysta... BZDURA! Dziewczyna ładnie wygląda jak ma ładną masę mięśniową a nie tłuszczową... i nie chodzi mi tu o jakieś pakowanie tylko zwykły zarys sylwetki mięśni. Niestety u mnie w klasie panuje taka opinia i jest to straszne bo 90% dziewczyn wygląda jak potwory... Ale ja jestem wogóle dziwny, nie zadaję się z ludźmi w moim wieku bo to straszne infantyle...

                    Muzyka od której rosną jaja

                    Skomentuj

                    • Corleone
                      Świntuszek
                      • Apr 2006
                      • 91

                      #25
                      patyk ma racje a ja jeszcze dodam,ze np zieemniaki, salatki, mieso czy co tam jecie mozna polewac oliwa z oliwek bo to poodnosi mocno kalorycznosc
                      "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

                      Skomentuj

                      • kalwi
                        Ocieracz
                        • May 2006
                        • 101

                        #26
                        Fajnie macie...problem z przybraniem wagi ... ja wystrczy ze popatrze na jedzenie i juz tyje
                        moje zdanie i tak sie nie liczy

                        Skomentuj

                        • omnadren
                          Świntuszek
                          • May 2006
                          • 45

                          #27
                          Padme witaj. Zapewne masz szybką przemianę materii i stąd Twoje problemy.
                          Najprostszym sposobem na to jest nie tyle zwiększenie kaloryczności posiłków co skrócenie odstępów miedzy posiłkami.
                          Musisz jeść częściej niż dotychczas.
                          Powodzenia.
                          %-)

                          Skomentuj

                          • BezLoginu00
                            Wspomógł BT
                            • Mar 2006
                            • 78

                            #28
                            he na chudnięcie jest metoda NIE JESŚĆ ale PIĆ.. moja znajoma przez tydzien piła tylko wode.. głodówka na całego.. dla urozmaicenia wody:
                            sniadanie: gorąca woda
                            obiad: ciepła woda
                            kolacja: zimna woda...

                            ale jak tu przytyć hehe zamiescilem nowy temat.. o tym.. SORKI)
                            "życie idioty to nie bułka z masłem"

                            Skomentuj

                            • wolny_login
                              Świętoszek
                              • Feb 2006
                              • 21

                              #29
                              dużo ryżu i makarony + ćwiczenia siłowe

                              pie**ol chemię - od niej tylko spuchniesz

                              Skomentuj

                              • Lilith
                                Świętoszek
                                • Jul 2006
                                • 41

                                #30
                                To wcale nie takie trudne O wiele istotniejsze jest czy pragniesz utyc w tluszcz, w mase miesniowa czy czy jest Ci to obojetne Ja raczej polecam to drugie. Chcac zyskac na wadze oraz zdobyc ladna, wysportowana sylwetke, najlepiej jest zdobyc dobra, wysokobialkowa diete, wlaczyc do tego suplementy ( np. Max XXL) oraz cwiczyc przynajmniej 3 razy w tygodniu na silowni. Najlepiej zarejestruj sie na stronie http://www.sfd.pl/ lub innej stronie internetowej, forum o tej tematyce, tzn. tematyce zwiazanej z walka o mase miesniowa i poradz sie 'specjalistow'
                                A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of

                                Skomentuj

                                Working...