W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rozstępy! Wstydzę się ich!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brzoskwineczka
    Perwers
    • Sep 2009
    • 824

    #16
    Każdy chyba ma rozstępy. Faceci mają na plecach bo jak rosną to w ciagu 2miesięcy tyle co kobieta przez rok. Skóra nie wytrzymuje. Żyj z tym, jesteś taki jak inni - nikt Ci za to po łbie nie da.
    Mój mężczyzna ma rozstępy, ale niema kompleksów - bo to w końcu mężczyzna.
    Bądź taki jak on, czyli (początek żartu sytuacyjnego) posyp to solą i natrzyj to ziemią (koniec żartu sytuacyjnego).
    ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

    "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

    Skomentuj

    • kamilekzmc
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 7

      #17
      troche to dla mnie dziwne... nawet nie wiedziałem że coś takiego miałem aż nie zachorowałem i nie poszedłem do lekarza

      prosto z mostu to ja sram na to co kto myśli co mam na plecach jeżeli nie jest to moja wina... zawsze zmieniam temat mówiąc że rodzice mnie kablem w dzieciństwie trzepali i mi zostało, zawsze zostaje tylko śmiech i tyle

      Skomentuj

      • Stela7
        Tygryska
        • Aug 2009
        • 985

        #18
        Podobno kremy Noscar z wyciągiem z naturalnych pereł działają....ale może jak się da zaakceptuj..jak to bliznę.
        "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

        Skomentuj

        • red_painterka
          Perwers
          • Sep 2009
          • 997

          #19
          Napisał kusiciel83
          Co sądzicie o rozstępach u faceta, obrzydza to Was, jest to Wam obojętne.??????? Nie jestem gruby, więc tym bardziej zastanawia mnie to, dlaczego je mam!
          Rozstępy robią się też od szybkiego chudnięcia, kiedy za szybko rośniesz itd.. Mój eks miał na ramionach (często spotykane u facetów). Ja kiedy widzę rozstępy u faceta, nawet się cieszę, bo to oznacza, że nie jest idealny, też ma 'ludzkie' problemy Rozstępy może nie są ładne (trudno, żeby były fetyszem ;p) ale częstotliwość ich występowania u ludzi skutecznie mnie z nimi oswoiła, więc na pewno nie obrzydzają mnie (sama do siebie musiałabym czuć wtedy wstręt - a nie zrobiły mi się od tycia a od zbyt gwałtownego chudnięcia, nie są oznaką zaniedbania )
          Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

          Ignorance is bliss.

          Skomentuj

          • evika
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1083

            #20
            Napisał red_painterka
            Rozstępy robią się też od szybkiego chudnięcia..........................a nie zrobiły mi się od tycia a od zbyt gwałtownego chudnięcia, nie są oznaką zaniedbania )
            Mysle,że po prostu przed schudnięciem były mało widoczne.

            Skomentuj

            • red_painterka
              Perwers
              • Sep 2009
              • 997

              #21
              Człowiek raczej się z nimi nie rodzi ;p Skądś musiały powstać, a nie zanotowałam u siebie znaczącego tycia.
              Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

              Ignorance is bliss.

              Skomentuj

              • evika
                Perwers
                • Nov 2006
                • 1083

                #22
                rozstepy powstaja z powodu rozciagania sie skóry. Nie każda skóra jednakowo dobrze sobie z tym radzi. Zalezy to od skłonnosci genetycznych, oraz od zaburzeń funkcjonowania skóry właściwej.

                Skomentuj

                • snata
                  Erotoman
                  • Mar 2009
                  • 612

                  #23
                  ja mam w nietypowym miejscu mianowicie na lewym bicepsie. Jestem z ich posiadania dumny
                  Kocham muzykę i niech tak zostanie

                  Skomentuj

                  • kondziu_11
                    Świętoszek
                    • Oct 2009
                    • 35

                    #24
                    snata bo za duzo pakujesz heh Bez rozstepow nie ma postepow. Tez kiedys sie tym martwilem ale ale jak zbledna nie sa takie zle

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #25
                      A ja mam skóre ze skłonnością do rozstępów.
                      Na plecach mam fajnego tygrysa - wygląda jakby mnie w domu w dzieciństwie katowali. Ale do tego mam np. rozstępy na kolanach

                      A skłonność mam taką, że po 2 wypadach na siłkę i zabawie sztangą zrobiły mi się na barkach i bicepsach.
                      Ba, nawet kiedyś postanowiłem robić pompki - codziennie o jedna więcej. Gdy byłem koło 50 - zauważyłem że właśnie na bicepsach i barkach mam takie czerwone krwiaki, że się to wszystko rozrywa - i dałem sobie siana.

                      A teraz? Żyję z tym i już. Ale faktem jest, że koszulki bez rękawów ubieram rzadziej niż kiedyś. Z rozbieraniem się problemu nie mam.

                      Na SFD kiedyś pisali, że na rozstępy praktycznie nic pomaga ze srodkow aptecznych (cel: znikanie). Jako-taki efekt dają specyfiki na blizny - contratubex czy dermatrix.
                      Ale najlepiej działa przygotowana mać w aptece na bazie mocznika - ale skład musisz odszukać sam jak jesteś zainteresowany. (działanie głownie profilaktycznie)
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • kondziu_11
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 35

                        #26
                        Nie trzeba szukac wystarczy isc do dermatologa i prosic o to koszt smieszny bo oklo 5zl

                        Skomentuj

                        • Nikita
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2006
                          • 237

                          #27
                          jej... tez mam rozstępy, ale dość mało widoczne. i partnerowi nie przeszkadzało, więc leję na to.

                          Skomentuj

                          • LullabyJ
                            Świętoszek
                            • Nov 2009
                            • 1

                            #28
                            Napisał kusiciel83
                            ... bo zaraz stwierdzę, że rozstępy są super atrakcyjne
                            Hmmm, powiem, że miłe są w dotyku. Zawsze mi sprawia przyjemność takie jeżdżenie rączkami po plecach mojego chłopaka (a rozstępów ma pełno bo dość szybko urósł)

                            Skomentuj

                            • totgeliebt
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2007
                              • 263

                              #29
                              Ja niestety mam lekkie rozstępy na tyłku, raczej ich nie widać normalnie, ale czuć pod palcami i w dobrym świetle można zauważyć zarys. Jestem szczupła, nie tyłam ani nie chudłam nagle. Jak zapobiec żeby jeszcze się pogłębiły zanim będzie za późno?

                              Skomentuj

                              • fotogeniczny
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Dec 2009
                                • 351

                                #30
                                Napisał VictoriiA
                                Mój facet ma spore rozstępy na plecach
                                też za szybko mi się urosło i mam rozstępy na plecach...


                                to jest rzecz normalna u każdego człowieka, nawet modelkom się zdarzają (tylko fotografowie je retuszują) też mi mecyje!

                                Każda z moich ex je miała i nigdy mi to nie przeszkadzało, a były w różnych miejscach, na piersiach, na pupie, na udach, w okolicach pach...
                                Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                                Skomentuj

                                Working...