W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rozstępy! Wstydzę się ich!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raija
    Erotoman
    • Jan 2013
    • 416

    #46
    Napisał Nagietka
    Ja się wszystkich dorobiłam jeszcze jak byłam nastolatką, mimo że byłam wtedy zupełna chudzina. Ale to są własnie te spowodowane szybkim wzrostem, więc nie ma to rady.
    Niestety u mnie bylo tak samo. Wszystko jeszcze w liceum mi wylazlo, choc tez zawsze bylam szczupla. Wtedy jakos nie zwrocilam na to uwagi, a gdy sie zorientowalam po latach to potem bylo za pozno na jakiekolwiek kremy i inne tego typu wynalazki ktore mogloby te rozstepy jakos zniwelowac.
    Wiem ze powinnam je zaakceptowac i nie przejmowac sie, ale jakos ciezko niestety.
    A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

    Skomentuj

    • goiano
      Seksualnie Niewyżyty
      • Oct 2010
      • 230

      #47
      Mi jako facetowi w ogóle nie przeszkadzają rozstępy. Większość kobiet z którymi byłem miała rozstępy, a jedna nawet bardzo widoczne na brzuchu, bo jeszcze dodatkowo była bardzo opalona. Jednak ona sama nie miała żadnych kompleksów, i paradowała w skąpym stroju po plaży.
      I takie podejście do tego tematu powinnyście mieć dziewczyny ;-)
      Życie nie pieści, pieśćmy się sami.

      Skomentuj

      Working...