Klub niegolonych jajek

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Robert_b

    Klub niegolonych jajek

    W związku z szerzącą się modą na golenie przez facetów okolic intymnych, postanawiam szerzyć modę odmienną.

    Zapraszam do uczestnictwa. Zasada jest prosta - bez golenia, dopuszczalne tylko małe podcinanie co jakiś czas.

    Co Wy na to?
  • al64
    Świntuszek
    • May 2015
    • 57

    #2
    Bleeee

    Skomentuj

    • bjslover
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2015
      • 202

      #3
      wlasnie ogolilem lepiej lizac Hehehehehe

      Skomentuj

      • breathed
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2005
        • 269

        #4
        Raz ogoliłem z ciekawości. I więcej już tego nie zrobię. Raz, że wyglada głupio, dwa ciulowe uczucie jak odrasta a po trzecie żona by mnie wygnała dopóki by nie odrosło...

        Skomentuj

        • Monika1980
          Świntuszek
          • Jun 2014
          • 57

          #5
          Ja nie wyobrażam sobie tego gdyby mój mąż sie tam nie golił. Nie nawidzę zarośniętych genitaliów. Ale co kto lubi.

          Skomentuj

          • Naturysci

            #6
            Nie dam rady. Musze golić inaczej tego sobie nie wyobrażam.

            Skomentuj

            • Maniak91
              Świętoszek
              • Jun 2016
              • 3

              #7
              To jak z trawnikiem, przystrzyc trzeba, ale żeby od razu glebogryzarką do suchej ziemi jechać?

              Skomentuj

              • kamil_ke
                Świntuszek
                • Feb 2015
                • 78

                #8
                też tylko podcinam

                Skomentuj

                • onneton
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 311

                  #9
                  Ja dotąd nie goliłem i póki co nie golę. Nie będę golić, dopóki nie będę mieć partnerki, która będzie sobie życzyć inaczej.

                  Skomentuj

                  • Minionek
                    Ocieracz
                    • Jan 2014
                    • 131

                    #10
                    Nope
                    Gładko być musi - jądra, okolice, pachwiny ... wzgórek może mieć fryzurę, reszta gładko. Estetyczniej i łatwiej zadbać o higienę.
                    Last edited by Minionek; 05-07-16, 18:59.
                    Ciało kobiety jest świątynia, a nie knajpą.
                    Moje opowiadania:
                    1. seria Mokra Włoszka
                    2. seria Głębokie westchnienie

                    Skomentuj

                    • Marek32latek
                      Świętoszek
                      • Sep 2012
                      • 38

                      #11
                      Ja się dopisuję do klubu
                      Pamiętam, że gdy byłem małym chłopcem to często widząc nagiego tatę chciałem być taki jak on, a więc dobrze zbudowany i solidnie owłosiony. Potem zacząłem dojrzewać i pod tym względem z czasem prześcignąłem i tatę i starszego brata, już w liceum gdy z klasą chodziliśmy na basen wzbudzałem sensację sporym zarostem na klacie gdy większość chłopaków nie miała tam jeszcze ani włoska. I oczywiście nigdy nie wyobrażałem sobie golenia ani klaty ani genitaliów, jedynie od czasu do czasu przycinam owłosienie pod pachami. Nigdy też nie było to żadnym problemem dla moich partnerów seksualnych, a wręcz przeciwnie: mój mocny zarost zawsze przyciągał wzrok (i nie tylko) innych. Dziś jestem w związku z nieco tylko ode mnie mniej owłosionym mężczyzną i bardzo nas nasze ciała pociągają (obaj trenujemy i staramy się utrzymać wagę w ryzach, to ważne dla każdego faceta po trzydziestce). Nie sądzę też by tak było trudniej utrzymać higienę - niezależnie od tego czy ma się mocny zarost czy jest się całkiem wygolonym to i tak trzeba się regularnie myć i jest to zupełnie oczywiste. A pod prysznicem używam szamponu nie tylko do mycia głowy, ale także owłosienia pod pachami, na klacie i w okolicach genitaliów i potem zarost jest miły w dotyku i wręcz pachnący

                      Skomentuj

                      • hatry
                        Świętoszek
                        • Nov 2010
                        • 30

                        #12
                        Moim zdaniem całkiem wygolony facet to kuriozum. Rozumiem golenie pach, bo to, szczególnie latem i higieniczne i wygodne. Rozumiem że golą się ci, co mają nadmiar owłosienia. Ale facet powinien mieć ładnie owłosioną klatę i okolice przyrodzenia. Oczywiście, należy dbać o to, aby było czysto i podcinać aby dobrze wyglądało.
                        Ja kiedyś próbowałem golić miejsca intymne. Nie wiem czy to tylko moja dolegliwość, ale odrastanie włosów miejscach intymnych jest niemiłe. Swędzi i piecze.

                        Skomentuj

                        • sorteo
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 2

                          #13
                          Jestem za!

                          Skomentuj

                          • fitschyk
                            Ocieracz
                            • Jan 2017
                            • 139

                            #14
                            Może to i ładnie wygląda ale odrastające włoski są cholernie kłujące, a i skóra podrażniona. W lecie jest jeszcze gorzej. Parę razy ogoliłem do łysa, normalnie czasem podcinam tu i ówdzie dla zachowania estetyki Tak więc włosy zawsze są, czasem krótsze czasem dłuższe.

                            Skomentuj

                            • macqu
                              Świętoszek
                              • Dec 2005
                              • 40

                              #15
                              za

                              Skomentuj

                              Working...