Co robicie ze spermą?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • callme
    Ocieracz
    • Aug 2013
    • 157

    Alexandrowski, ja się zakochałam połykać od pierwszego razu

    Umyj się dokładnie!
    A tak na poważnie jeśli dziewczyna ma mega opory może zaproponuj zabawę z bitą śmietaną i zlizywaniem?
    Daj na czubek penisa i żeby spróbowała, jak będzie szła w zaparte to zetrzyj i wsadź jej palca z bitą śmietaną do ust

    Albo też na spokojnie do tego podejdź- powiedz, że kręci Cię to do szaleństwa i że to jest Twoje marzenie Zaproponuj aby na razie tylko językiem delikatnie główkę Ci polizała. Pamiętaj, że często dziewczyny boją się porażki, że coś zrobią źle.
    Jak już zrobi pierwszy krok kilka razy porządnie wzdechnij i powiedz, że jestes w 7 niebie

    Często laski lubią być brane za włosy- więc weź jej głowę i delikatnie możesz przysunąc w stronę penisa. Musisz wyczuć jak na to reaguje )

    Skomentuj

    • mischa
      Świętoszek
      • Jun 2019
      • 15

      Za pierwszym razem to pogadałem spodnie bo nie wiedziałem co się stanie. Nie bardzo byłem przygotowany i tylko trochę ściągnąłem spodnie i majtki. Z czasem zacząłem używać husteczek.

      Skomentuj

      • goofi160
        Świntuszek
        • Nov 2009
        • 59

        Zwykle ląduje na chusteczkę, jeśli w łazience to do zlewu. Ostatnio na rękę i zlizane
        "Istota wolna nie użala się nad sobą. Zamarznięty ptak spadnie z gałęzi bez cienia żalu nad sobą."
        Autor:?

        Skomentuj

        • TomaszCracow
          Ocieracz
          • Sep 2019
          • 138

          Różnie to bywa, czasem do dłoni, czasem z niej zliżę, na brzuszek to lekko rozsmaruje, w aucie gdy się bawię to na chusteczkę zazwyczaj Zależy gdzie zabawa się odbywa i jakie są warunki
          Carpe diem

          Skomentuj

          • mientus
            Erotoman
            • Feb 2019
            • 607

            Przy obecnej partnerce nie ma opcji zeby nie polknela tego co naprodukowalem. Ona to uwielbia, smakuje jej moja sperma a mnie dodatkowo nakreca.

            Skomentuj

            Working...