Naturyzm & plaże nudystów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Feniksw
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2013
    • 210

    #91
    Planuję wycieczkę do Krakowa jak będzie ciepło i wtedy najprawdopodobniej zajrzę do Kryspinowa. Na razie czeka mnie natomiast Hiszpania przed sezonem. Mam nadzieję, że będzie tam trochę innych osób niż Niemcy 60+.

    Skomentuj

    • KoneserSmaków
      Erotoman
      • Jan 2012
      • 560

      #92
      Napisał Haster
      Obecnie będąc na gołych plażach mam wrażenie, że młodych przybywa, albo ja się starzeje. Są plaże jak np. w Biskupicach, że nigdy nie spotkałem kogoś młodszego ode mnie, a już 26 na karku.
      To jak w końcu? przybywa czy nie? bo z tego co piszesz to coraz mniej.

      Napisał Feniksw
      Mam nadzieję, że będzie tam trochę innych osób niż Niemcy 60+.
      czyli idziesz tam popatrzeć na ludzi? to jest Twój główny cel? bo generalnie ja idąc do sauny- tam najczęściej spotyka się goliznę, nie zwracam uwagi na innych, idę tam w konkretnym celu. A na plaży zawsze możesz założyć okulary i leżeć na wznak patrząc w niebo a jak chcesz popatrzeć no to cóż...

      Skomentuj

      • Haster
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 244

        #93
        Biskupice to taka dziwna plaża. Każdy wie, że coś takiego istnieje, ale oficjalną plażą nie jest i raczej na nią rodziny z dziećmi nie przyjeżdżają.
        Co innego na oficjalnych nadmorskich plażach. Tam osób młodych (tak do 30lat) mam wrażenie, że przybywa, co innego właśnie w Biskupicach gdzie raczej są stali bywalcy tylko i wyłącznie starsi ode mnie.

        Skomentuj

        • Karookarolina
          Perwers
          • May 2009
          • 1050

          #94
          @Feniksw czytam już Twój kolejny post i sama nie wiem, czego Ty chcesz. Czujesz naturyzm czy chcesz zaruchać i idziesz po (niby) najmniejszej linii oporu?

          Pamiętaj, że nie każda dupa, która leży nago na piasku marzy o rozłożeniu nóg przed pierwszym lepszym kolesiem.
          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

          Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

          Skomentuj

          • Feniksw
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2013
            • 210

            #95
            Jest więcej niż jeden powód. Mam ochotę popływać nago, nie przepadam za opalaniem jako takim. Na początku na pewno zwrócę uwagę na przedstawicielki płci przeciwnej, ale bez wpatrywania się i w jak najmniej widoczny sposób. Najprawdopodobniej polecę sam więc chciałbym poznać kogoś na miejscu, choćby na plaży. Najchętniej kogoś do wspólnego spędzenia trochę czasu, nie tylko do seksu. W każdym razie tak po prostu zaczepiać nie będę.

            @koneser77

            Do sauny poszedłbym po prostu się wygrzać i tyle. Inna sprawa, że mam pewne obawy przed wysoką temperaturą i wilgotnością, nie przepadam za takimi warunkami.
            Last edited by Feniksw; 10-04-19, 17:14.

            Skomentuj

            • KoneserSmaków
              Erotoman
              • Jan 2012
              • 560

              #96
              No to jak chcesz kogoś poznać to idealnie, wyrwiesz jakiegoś milfa i Cię czegoś nauczy
              Jeśli chodzi o saunę, to ja nie lubię suchej za to parowa jest wspaniała. Jeżeli nie masz problemów z sercem ani ataków paniki to nic Ci nie powinno być.

              Skomentuj

              • Feniksw
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2013
                • 210

                #97
                Problemów z sercem nie mam, ataków paniki jak dotychczas też nie choć nie czuję się zbyt pewnie w gorących i wilgotnych pomieszczeniach. Spróbuję gdzieś skąd w razie czego będę mógł szybko wyjść.

                Skomentuj

                Working...