W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Depilacja

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • esterka
    Świętoszek
    • May 2005
    • 37

    #31
    Bender ! Gratuluje wyboru Ja osobiście nie mogę się przekonać w zupełności do kupy kłaków mojego mężczyzny, ale czego się nie robi z miłości
    " Szampon wylany na podłogę grozi śmiercią lub trwałym kalectwem! Wylany na głowę jest bardzo pożyteczny! "

    Skomentuj

    • manus dei
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 420

      #32
      w sumie depilacja u mężczyzn to kwestia higieny i estetyki, oraz pewnego komfortu jaki mają wtedy kobiety (właśnie ten tfu.. tfu.. kłaczek). Miałem kiedyś okazję pracować po 12h pod krawatem, i stwierdzam że depilując pewne miejsca (pachy, genitalia) człowiek zdecydowanie mniej się poci, mniej śmierdzi i odczuwa zdecydowanie mniejszy dyskomfrort. no i nigdy nie spotkałem kobiety, która by narzekała na taką depilację innych części ciała nie golę i nie mam nawet takiego zamiaru.
      "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

      Skomentuj

      • Słodka*LoLa
        Ocieracz
        • May 2005
        • 154

        #33
        .....właśnie....w związku z tymi włosami pod pachami.....znaczy ich depilacją....to czy to jest popularne wśród mężczyzn....odpowiedzcie mi drodzy panowie....
        0statnio edytowany przez Słodka*LoLa; 29-06-05, 15:03.

        Skomentuj

        • manus dei
          Erotoman
          • Feb 2005
          • 420

          #34
          Co kto lubi, osobiście nie przepadam za nadmierną potliwością i zapachem spod pach.
          "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #35
            jak pisalem - bylem przeciw, ale w wakacje to nawet rexona niebardzo pomaga jak sie ma gaszcz - mniej sie poci, mniej smierdzi. Nic przyjemnego miec podpachami ciemne plamy na koszulce. W wakacje gole, w porze chlodniejszej natural
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • ares
              Ocieracz
              • Feb 2005
              • 125

              #36
              na wakacje pod pachami :>
              Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

              Skomentuj

              • Słodka*LoLa
                Ocieracz
                • May 2005
                • 154

                #37
                Napisał Bender
                W wakacje gole, w porze chlodniejszej natural
                ...no tak z futerkiem cieplej w zimie.....

                Skomentuj

                • Wujek Piotrus
                  Świętoszek
                  • Jun 2005
                  • 21

                  #38
                  Ej, wy golicie wlasy na jajach tak maszynka nie elektryczna tylko taka zwykla ??!!??! Przecierz to ja bym sie za pierwszym pociagnieciem zacial [dlatego wlasnie ich nie gole ] ! Mial ktos z was jush taki przypadek zaciecia sie na jajakach ??
                  Gdy ładna buzia twa i bioder łuk, kazdy by odrazu mógł, no bo wy macie w sobie takie cos, my faceci tak jak leci nie mamy dosc

                  Skomentuj

                  • Marquer
                    Świętoszek
                    • Mar 2005
                    • 20

                    #39
                    Jeszcze ani razu sie nie zaciąłem - trzeba być chyba nieudacznikiem żeby sie tam zaciąć......

                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    • Falcon
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2005
                      • 369

                      #40
                      Ja zeby zajac stanowisko w tym topicku postanowilem sam sprawdzic czy lepiej z wlosami czy bez wiec ogolilem moj busz i powiem wam tyle nigdy wiecej wszystko mnie tam swedzi porobily mi sie plamki a kropla ktora przelala czare goryczy byla moja dziewczyna jak to zobaczyla poprostu parsknela smiechem i powiedziala: "nie rob tego wiecej" wiec nie bede, tam gole tylko jajka i to od dawna - zwykla maszynka, zeby sie zaciac to trzeba byc niezlym patafianem
                      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                      Skomentuj

                      • maly_gej
                        Świętoszek
                        • Sep 2005
                        • 12

                        #41
                        pierwszy i ostatni raz.... wiecej tego nie zrobie wygladam jak klown
                        no ale coz... raz sie zyje
                        oby mnie w tym stanie nikt nie widzial....

                        Skomentuj

                        • Aleksander
                          Świętoszek
                          • May 2005
                          • 35

                          #42
                          Falcon: na poczatku (pierwsze, drugie golenie) zawsze swedzi normalka jak z goleniem sie gdzie indziej zawsze skora jest podrazniona. Małe czerwone kropki to masz poprostu wrastajace włoski w skore poprostu na pierwszy raz za mocno zgoliłes sie trzeba bylo oliwka posmarowac

                          Skomentuj

                          • Falcon
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2005
                            • 369

                            #43
                            na drzewo!! nigdy wiecej ot co
                            0statnio edytowany przez Falcon; 19-09-05, 10:09.
                            Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                            Skomentuj

                            • Indira
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2005
                              • 272

                              #44
                              Nigdy wiecej na drzewo?
                              Oo, a miałam wrazenie ze temat dotyczy depilacji a nie akrobacji drzewnych

                              Skomentuj

                              • Aleksander
                                Świętoszek
                                • May 2005
                                • 35

                                #45
                                Indira: no widzisz byłaś w błędzie.
                                Falcon: na drzewo to mozesz sobie wchodzic jesli Ci to pomaga

                                Skomentuj

                                Working...