W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z nogą? <lol>

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paul111
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2005
    • 234

    Problem z nogą? <lol>

    Mam problem, w ogóle nie związany z seksem dlatego zamieszczam go w tym dziale. Otóż mam na prawej nodze, już od dłuższego czasu (bo nic z tym jeszcze nie zrobiłem) taki jakby wygolony ślad na nodze ( w kształcie jakby kołą) w tym miejscu nie rosną mi żadne włoski, nic a nic, jakbym codziennie depilował to miejsce, problem w tym że ja w ogóle nie goliłem tego miejsca ani się tam nie uderzyłem ani nie zraniłem ani nic, ani żadnego zaczerwienia. Dlaczego tak mam?? I do jakiego lekarza powinienem się z tym udać??
    0statnio edytowany przez paul111; 10-11-05, 17:50.
    I just wanna live ...
  • myszaty
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2005
    • 224

    #2
    A czy masz "czucie" w tym miejscu ?

    Skomentuj

    • paul111
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2005
      • 234

      #3
      Mam czucie w tym miejscu.
      I just wanna live ...

      Skomentuj

      • dzikakotka
        Ocieracz
        • Oct 2005
        • 107

        #4
        A moze zawsze tak miales co? Tylko teraz zauwazyles bo zaczely ci wlosy mocniej rosnac? jesli tak to masz zmiane na skorze i nie powinna byc szkodliwa, ale na wszelki wypadek zglos sie z tym do lekarza (nawet pierwszego kontaktu) a jesli to duzy slad i masz ciemne wlosy to..... bedziesz mial problem, bo wtedy pozostaje tylko przeszczep skory albo ogolisz cale nogi zeby sie nie zucalo w oczy
        Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

        Skomentuj

        • paul111
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2005
          • 234

          #5
          Nie było tak zawsze. Można powiedzieć że to się stało nagle.
          I just wanna live ...

          Skomentuj

          • dzikakotka
            Ocieracz
            • Oct 2005
            • 107

            #6
            Ale musi byc jakis powod.... Jesli nie, to naprawde skontaktuj sie z lekarzem.
            Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

            Skomentuj

            • myszaty
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2005
              • 224

              #7
              Powód takiego stanu, jeśli nie jest on naturalny jest zawsze, dlatego powinieneś zgłosić do lekarza, lub przynajmniej zasięgnąć opinii kogoś wykształconeo medycznie.

              Skomentuj

              • paul111
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2005
                • 234

                #8
                A jaki lekarz zajmuje się takimi "przypadkami" i czy trzeba do niego skierowanie??
                I just wanna live ...

                Skomentuj

                • myszaty
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2005
                  • 224

                  #9
                  To zależy jakiego rodzaju to są zmiany, ale ja bym się udał do dermatologa, a ten ewentualnie może wysłać Cię do onkologa, jeśli problem okaże się nie być np. zapaleniem skory. Co do skierowan to przyznam się szczerze nie wiem dawno nie korzystałem z państwowej służby zdrowia, ale wydaję mi się że do obu mozna się zgłosić bez powyższego dokumentu.

                  Skomentuj

                  • Stopa
                    Wspomógł BT
                    • Aug 2005
                    • 42

                    #10
                    a moze tylko ci sie wytarly wlosy w tym miejscu i dlatego ci nie rosna to normalne nic strasznego
                    There are more things in Heaven and Earth,
                    Than are dreamt of in your philosophy.

                    Shakespeare

                    Skomentuj

                    • Janko
                      Ocieracz
                      • Feb 2005
                      • 146

                      #11
                      No własnie moze np chodzisz ciagle z prawa lapa w kieszeni (wiec jesli to jest na wysokosci kieszeni to nie przejmuj sie :-P ). Ja tez dokladnie pod kieszeniami nie mam na udach wlosow bo ciagle mam łapy w kieszeniach ;-)

                      Skomentuj

                      • paul111
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2005
                        • 234

                        #12
                        ale to jest w części dolnej nogi, czyli tam gdzie jest łydka tyle że z przodu, to jest chyba golenie czy jakoś tak, napewno mi się nie wytarly. A co do zapalenia skóry, to jakby tak było to by chyba wyskoczyło jakieś zaczerwienienie albo coś innego a tu nic, normalna skóra tyle że bez włosów :/
                        I just wanna live ...

                        Skomentuj

                        • Jakub
                          Perwers
                          • Jun 2005
                          • 702

                          #13
                          Jeden ma brązowe oczy a drugi właśnie wygolone kółko nie przejmuj sie tym a inni też nie bedą sie tym przejomować

                          Skomentuj

                          • DajMiTęNoc
                            Perwers
                            • May 2005
                            • 1153

                            #14
                            Napisał paul111
                            Mam problem, w ogóle nie związany z seksem dlatego zamieszczam go w tym dziale. Otóż mam na prawej nodze, już od dłuższego czasu (bo nic z tym jeszcze nie zrobiłem) taki jakby wygolony ślad na nodze ( w kształcie jakby kołą) w tym miejscu nie rosną mi żadne włoski, nic a nic, jakbym codziennie depilował to miejsce, problem w tym że ja w ogóle nie goliłem tego miejsca ani się tam nie uderzyłem ani nie zraniłem ani nic, ani żadnego zaczerwienia. Dlaczego tak mam?? I do jakiego lekarza powinienem się z tym udać??

                            Trzy odpowiedzi na to pogrubione
                            1- Oglądałeś film kręgi?? To kosmici cię porwali i zrobili kręgi na twojej nodze, słyszałem, że teraz naznaczają tak ludzi porwanych przez siebie.
                            2-Dlaczego tak masz?? A dlaczego zadajesz takie głupie pytania??
                            Na te pytania nikt nie zna odp.
                            3-A co do lekarza, to jak wpadasz w taka obsesje na pkt braku paru włosków, to ja polecam psychiatre tobie bo na psychologa już za późno.
                            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                            Skomentuj

                            • paul111
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2005
                              • 234

                              #15
                              Co do trzeciej odp troche przesadziles , jakbyś ty mial taki ślad na nodze to byś mówił inaczej co innego jakby ten ślad był mały ale on jest dość widoczny!!!
                              I just wanna live ...

                              Skomentuj

                              Working...