W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kolczyki

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gucio222
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 12

    Kolczyki

    Mam pytanie czy zakładanie kolczyków w miejscach intymnych jest bolesne i czy potem przynosi to rewelacyjne efekty.
    Panie jak to jest.
  • ramka
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 181

    #2
    boli, trudno sie goi, moze wdac sie infekcja, nie polecam
    Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway

    Skomentuj

    • Redchemist
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 396

      #3
      Nie cierpię u kobiet kolczyków w innych miejscach, niż w uszach i to po jednym! No warunkowo jestem w stanie zaakceptowac kolczyk w pępku ale bezsprzecznie nigdzie indziej!
      Varium et mutabile semper femina

      Skomentuj

      • Krzyś
        Świętoszek
        • Jan 2006
        • 31

        #4
        To ja jestem jeszcze bardziej staroświecki, bo nawet w pępku mi się nie podobają.

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #5
          heh ja moge zapomniec o kloczykach nawet w uszach.. moej cialo kiepsko znosi nakluwanie w jakichkolwiek miejscach i same przez to problemy dlatego przekluwanie miejsc intymnych nie wchodzi w gre... i dobrze skoro ramka mowi ze to boli i nie chce sie goic... a zreszta po co mi cos takiego? wydaje mi sie ze moj skarb jest na tyle apetyczny ze nie potrzeba jej juz zadnych ozdob... :-)

          Skomentuj

          • nemroth
            Ocieracz
            • Dec 2005
            • 112

            #6
            przeklucie penisa a dokladniej zoledzia u mezczyzny, jest dosc bolesne, ale za to najlatwiejsze do wygojenia...
            nazywa sie to z tego co pamietam "Prince Albert" jest o tyle latwo ze przy kazdym oddawaniu moczu rana jest dezynfekowana i czyszczona
            zycie < all

            Skomentuj

            • gucio222
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 12

              #7
              czy jest jakaś przyjemność potem !!

              Skomentuj

              • nemroth
                Ocieracz
                • Dec 2005
                • 112

                #8
                imo kazdy ma swoj gustk, dla jednego tatuaz czy kolczyk jest czyms zupelnie normalnym a dla drugiej osoby czyms zupelnie nie normalnych (patrz moje nauczycielki hihi) a co do kolczyka w penisie to niewiem, ale jak to ktos powiedzial "im wiecej pociera tym lepiej" xD
                zycie < all

                Skomentuj

                • sensimilla
                  Świętoszek
                  • Jan 2006
                  • 4

                  #9
                  Napisał Redchemist
                  Nie cierpię u kobiet kolczyków w innych miejscach, niż w uszach i to po jednym! No warunkowo jestem w stanie zaakceptowac kolczyk w pępku ale bezsprzecznie nigdzie indziej!

                  Zgadzam się w 100%, laski z baterią kolczyków są odpychające.
                  to NIE miejsce na reklame

                  Skomentuj

                  • Redchemist
                    Erotoman
                    • Jul 2005
                    • 396

                    #10
                    Napisał Asiulek19lbn
                    ja mam w jezyku , tez Ci sie nie podoba?
                    Szczerze? Zdecydowanie NIE!:/ Zęby psujesz sobie tylko! Mój znajomy swego czasu sobie coś takiego zrobił i nieklawo mi się robiło nawet gdy słyszałem jego rozmowe przez koma aby ktoś mu przyniósł jakieś "szczypce językowe"!
                    Innym razem tłumaczę mu o destrukcyjnym wpływie kolczyka na zęby: a on:"faktycznie, wczoraj mi wypadł jeden"(sic!)
                    Kolejny mój znajomy, trochę fikoł, ma agrafkę w napletku!
                    Tak jak napisałem,bardzo podobają mi się kolczyki tylko w uszach a najbardziej srebrne duże koła

                    Ale z drugiej strony słyszałem że kolczyk w języku partnerki potęguje doznania u faceta podczas fellatio? Prawda,czy niekoniecznie?
                    Varium et mutabile semper femina

                    Skomentuj

                    • MyszkaZ
                      Erotoman
                      • Dec 2005
                      • 535

                      #11
                      Zadnych kolczykow w miejscach intymnych nie mam i miec nie bede. I napewno nie chcialam zeby moj partner sobie takowe sprawil.
                      Tak samo ma sie sytuacja z kolczykami w innych miejscach: mimo tego, ze u innych mi sie podobaja (bardzo mi sie podoba kolczyk w jezyku), nie chce aby ktores z nas cos takiego sobie robilo. Patrzec to cos innego niz miec.
                      Even though she seems so high
                      He knows that she can't fly
                      and when she falls out of the sky
                      He'll be standing by

                      Skomentuj

                      • Gwiazdka
                        Ocieracz
                        • Dec 2005
                        • 157

                        #12
                        Zapytaj Lennego Kravitza
                        Każda chwila to szansa, by wszystko zmienić...!

                        Skomentuj

                        • Koloblicin
                          Ocieracz
                          • Feb 2006
                          • 136

                          #13
                          Idea kolczyków w miejscach intymnych zupełnie mi nie odpowiada. Jedynie gdzie akceptuje taki dodatek to uszy i ewentualnie pępek (chociaż także wolę bez). Sam siebie nie zakolczykuję, a przed seksem z zakolczykowaną dziewczyną miałbym też pewne obawy. Jeszcze przypadkiem uszkodzi przyrząd?
                          "Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)

                          Skomentuj

                          • bombelek88
                            Ocieracz
                            • Jan 2006
                            • 133

                            #14
                            Ja niestety moge miec tylko w uszkach bo moj chlopak jest bardzio staroswiecki i nie pozwala mi nigdzie indziej nawet w pepku
                            K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

                            Skomentuj

                            Working...