W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Historia ubioru- wasza ulubiona epoka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    #16
    ojej...niezupełnie o takie sukienki mi chodziło...
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Zarzuć fotke może.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #18
        nie umiem wklejac fotek,ale chodzilo mi o cos w stylu z "Dr Quin" albo byl też kiedys taki serial "droga do Avonlea" czy jakos tak...
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          jeszcze sie nie nauczylas? Wrzucasz fotke w tag [img] i tam link. Jak masz na kompie to wgrywasz na imageshack.com i stamtad wygeneruje ci gotowe linki.

          A fotki z dr Quinn:

          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • glizdziarz
            Banned
            • Sep 2005
            • 1981

            #20
            Taaa lata 60 to jest to! Ale lekko zbaczając z tematu poruszając się po ulicach naszych miast lubię przyglądać się kobietom szczególnie tym dobrze zbudowanym (stop wieszakom z wybiegów) i temu jak są ubrane. Jeżeli kobieta jest świadoma swoich powabów i umie to podkreślić ubiorem to jest to co faceci lubią najbardziej. I tu zaczyna buzować wyobraźnia. Aż staje się to zagrożeniem w ruchu drogowym. Mój kumpel tak się zapatrzył na dziewczyny idące chodnikiem, że wjechał na latarnię. Pnie miejcietego świadomość ale nie pozbawiajcie się oobiecości bylejakim ubiorem. Szkoda że nadchodzi zima. Na pocieszenie w Australii wiosna.

            Skomentuj

            Working...