Czy nieprzystojny facet może uwieść super dziewczynę

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    #16
    Napisał jkjkkkt
    Zobacz na Polańskiego i jego żonę
    pomijając niezbyt bujny wzrost - nie taki ostatni był za młodu.
    a poza tym - jak ją (mówimy o obecnej żonie, Emanuelle S.) wyrwał to miał ok. 50tki, więc raczej wziął ją na urok dojrzałego pana, w dodatku znanego i kontrowersyjnego artysty, wygląd na pewno miał drugorzędne znaczenie.

    Skomentuj

    • Stela7
      Tygryska
      • Aug 2009
      • 985

      #17
      Najbardziej sexowny w człowieku jest mózg,intelekt...czyli dobry bajer jak najbardziej się sprawdza
      "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #18
        Napisał Frodo Baggins
        pomijając niezbyt bujny wzrost - nie taki ostatni był za młodu.
        Był ładniutki :-)
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Sprężynka
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 265

          #19
          Podpisuję się pod tym co napisał Frodo wszystkimi rękoma, nogami i sutkami
          A na poważnie - nie rozumiem doboru par na podstawie urody, wzrostu, budowy ciała. Gdybym się na to oglądała, to produkowałabym krasnale
          Zawsze najbardziej kręciła mnie inteligencja (rację ma Stela, że jest to jedna z najbardziej seksownych cech) i "to coś".
          Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

          Skomentuj

          • red_painterka
            Perwers
            • Sep 2009
            • 997

            #20
            Napisał Stela7
            Najbardziej sexowny w człowieku jest mózg,intelekt...
            Podpisuję się pod tym rękami i nogami. O ile mankamenty urody nie stanowią dla mnie problemu, to wybrakowanie intelektualne - owszem.
            A co do mózgu: ach te seksowne bruzdy i zakręty...mmm..
            Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

            Ignorance is bliss.

            Skomentuj

            • GOSdog
              Świntuszek
              • Oct 2009
              • 63

              #21
              Facet "brzydki" ma chyba troche prościej z wyrwaniem dobrej sztuki... Niz kiepsko wygladajaca sztuka, na "przystojniaka"... Dlaczego? Bo my faceci jestesmy typami hmm "na gębę' czyli zeby czyms sie chwalic musi to byc , dobry samochod, droga komórka, lub ładna laska... Nie mowie tu o zakochaniu sie, bo wtedy nie liczy sie wygląd.
              Kto pyta nie błądzi, kto ma kase ten rządzi... Ja jestem tym pierwszym

              Skomentuj

              • Xiu
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 278

                #22
                Ah, ci brzydcy, ale inteligentni faceci, z pięknymi kobietami u ich boku. Wszędzie ich pełno.

                Niestety trochę prawdy jest też w tym, że kobiety lubią sobie pogadać jak to kochają inteligentnych mężczyzn. Rzeczywistość pokazuje, że wybierają różnych mężczyzn z różnych powodów. Testu IQ im podczas tego wybierania nie robią.

                Skomentuj

                • red_painterka
                  Perwers
                  • Sep 2009
                  • 997

                  #23
                  Napisał Xiu
                  Niestety trochę prawdy jest też w tym, że kobiety lubią sobie pogadać jak to kochają inteligentnych mężczyzn. Rzeczywistość pokazuje, że wybierają różnych mężczyzn z różnych powodów. Testu IQ im podczas tego wybierania nie robią.
                  A to dlatego że wysokie IQ (jako jeden z typów inteligencji) niekoniecznie się przydaje w związku
                  Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                  Ignorance is bliss.

                  Skomentuj

                  • Hann
                    Ocieracz
                    • Apr 2009
                    • 110

                    #24
                    Oczywiście że może się zainteresować o ile nie będzie pustą lalą dla której liczy się tylko wygląd ;D Wnętrze jest ważne ale jak to mówią "człowiek ładny ma łatwiej w życiu"
                    I'm not hero, hero always die.
                    I'm legend ,legend never die!

                    Skomentuj

                    • twilight89
                      Świętoszek
                      • May 2009
                      • 18

                      #25
                      ja zawzse byłam dośc atrakcyjną dziewczyną..może nie jakąs super laską o niebiańskich kształtach, ale powodzenie miałam...zakochałam sie za to po uszy w moj koledze z klasy ..zawsze inteligentny dowcipny..ale uroda taka sobie..miała pryszcze i to w bardzo zaawansowanym stadium..ale jakby to powiedzieć..ja ich nie zauważałam liczyło się wszystko inne...jeździliśmy razem do lekarza...kwasy lekarsta różne takie.. teraz jego cera jest o niebo lepsza prawie idealna...ale z kolei on sie zmienił zaczęło na neigo więcej dziewczyn zwaracć uwagę on poczuł sie dowartościowany i tu jest błędne koło...i on zapomniał o tym jak ja się starałam podnieść wiesznie zakompleksionemu chłopakowi samoocene...więc dla mnei uroda nie stanowi przeszkód...zawsze milej jest się pokazać z jakimś tam przystojniakiem..ale jak moejgo chłopaka przedstawiałąm znajomym to zabłysnął pod względem charakteru i nikt nie widział jego wad odnośnie wyglądu...

                      Skomentuj

                      • Yoshua
                        Perwers
                        • Mar 2007
                        • 1374

                        #26
                        asia wykrakala.
                        asiu przykro mi, xiu wie lepiej niz Ty.
                        " - Fajny masz korek od wanny.
                        - Taki tam...
                        - ...Ale gra empetrójki"

                        Skomentuj

                        • Xiu
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2009
                          • 278

                          #27
                          A gdzie napisałem coś o Aśce lub do Aśki?

                          Skomentuj

                          • brzoskwineczka
                            Perwers
                            • Sep 2009
                            • 824

                            #28
                            Zawsze miałam kompleks brzydkiego partnera choć starałam się by tego nie wiedział. Troszkę wstyd go było publicznie pokazać, ale człowiek był zniego zacny. Wybrałam go po sercu a nie wyglądzie i wiem z życia dookoła mnie, że nie tylko ja tak wybrałam.
                            Pierwsze wrażenie jest ważne i tutaj brzydcy mogą przegrywać. Ale uwiedzenie to nie tylko pokazanie się "oto jestem" ale przede wszystkim niewerbalna mowa i pomysł na siebie i uwiedzenie, poderwanie, zagadanie dziewczyny.
                            Czasami nawet pięknolicy goguś nic nie wyrwie jak jest słaby w gierkach z kobietami.
                            ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                            "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                            Skomentuj

                            • h4wk
                              Świętoszek
                              • Jul 2009
                              • 3

                              #29
                              Zależy też co ten nieprzystojny chłopak ma w głowie i kieszeni(kasa nie rozmiar) . Zresztą po co szukać super lasek, takie zazwyczaj nie są obdarowane inteligencią. "Piękne kobiety zostawmy facetom bez wyobraźni"

                              Skomentuj

                              • Mat.
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 521

                                #30
                                Wygląd się przydaje , nie *******my , że nie .

                                Będąc w klubie , kobieta patrząc na faceta nie robi mu skanu IQ . Patrzy na jego typ urody , styl , rysy twarzy , gesty , mimikę i sposób werbalizacji .
                                Tak więc uroda w pewnym stopniu przydaje się .

                                Poznałem kilkunastu świetnych uwodzicieli , którym daleko było do posągu greckiego boga .
                                Oni mieli w sobie to coś , wyróżniali się stylem i mową ciała .
                                I z każdej imprezy wychodzili z piękną , uśmiechniętą kobietą .

                                Weźmy przykład samca alfa , nie rzadko kupy mięśni , dresów i fajnego auta . To jest generalizacja . Kobiety lecą na niego , bo ma w sobie cechy dominującego . Jest silniejszy w stadzie i to jego genom będzie łatwiej przeżyć . Kobiety to wyczuwają .

                                Zresztą Solimero , jesteś zakompleksiony . Bo ****a na zdjęciu nie byłeś kimś okropnym , zmutowanym , zapryszczonym , czy w jakiś inny sposób zdeformowany . Podkształć w sobie komunikację z kobietami , wyjdź sprzed komputera i wyrywaj .
                                Jak widzisz lubię szydzić .

                                Skomentuj

                                Working...