Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Scaramanga
    Perwers
    • Dec 2010
    • 849

    Napisał Spanky
    A ja taka zwyczajna fantazja.. seks w trójkącie z moim partnerem i jakąś dziewczyną. Ogólnie na początek trochę ja z nią gra wstępna a potem to już on nami się zajmuje i na zmianę wkłada raz we mnie parę razy potem w nią. Oprócz tego seks oralny również na zmianę raz w moje usta raz w jej. Fantazje tą jak najbardziej jesteśmy gotowi spełnić gorzej jednak z chętną.. ciężko się szuka. Gdy jednak nam się uda to zrobić to będzie trzeba myśleć nad kolejną fantazją. Ta póki co jest na pierwszym miejscu
    Ło matko... aż się rozmarzyłem...

    Skomentuj

    • rainboksik
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2007
      • 199

      Spanky jesteś zaje.ista , a co do marzenia to żonę kręci gang-bang więc chcielibyśmy odwiedzić swingers-club koło Gdańska , bo w Szczecinie brak

      Skomentuj

      • Scaramanga
        Perwers
        • Dec 2010
        • 849

        Napisał Spanky
        No widzicie wam się podoba. Szkoda że nie jesteście kobietami ..
        No ja akurat rozmarzyłem się myśląc co będzie czuł Twój facet. Zamieniłbym się chętnie z nim, nawet bez tej trzeciej, mieć taką kobietę jak Ty to skarb

        Skomentuj

        • rainboksik
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2007
          • 199

          Mistrzu 93 żonka ma ogólnie taką fantazje no i jest to do zrealizowania w klubie związanym z sexem a nasza druga fantazja to być w takim klubie , więc czemu nie sie pożyje sie zobaczy .

          Spanky a witam witam

          Skomentuj

          • Centurion
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 132

            Seks w swingers clubie, najpierw tylko sam z partnerką w obecności innych, a pózniej seks grupowy. Trójkąt KKM i MMK.

            Skomentuj

            • Wędrowny Bard
              Świntuszek
              • Dec 2017
              • 74

              U mnie - pewnie jak u każdego - też parę rzeczy by się znalazło z gatunku "chciałbym", jednak dotychczasowe doświadczenia i preferencje drugiej połówki stawiają te fantazje pod pewnym znakiem zapytania. Ale kto wie...?
              Na pewno zaliczyłbym do nich (i tu pewnie parę osób się zdziwi, że jest to ciągle w sferze domowych fantazji) oral, do tego dołożyłbym seks w jakimś nietypowym miejscu w domu (raz dzięki temu udało się zaliczyć blat kuchenny), seks na prawdziwym łonie natury (a nie gdzieś przy otwartym oknie) oraz fantazję, co do której jestem świadom wszystkich negatywnych aspektów moralnych, ale która budzi u mnie pewne niezdrowe zaciekawienie "jak by to było", czyli 2m+2k (zarówno w wersji 2-ga para po sąsiedzku jak i na wymianę).
              A czy coś z tego kiedyś wyjdzie to się okaże...

              Skomentuj

              • koma4
                Świntuszek
                • Jan 2018
                • 62

                A ja bym chciała, żeby mnie związał, unieruchomił a potem wkładał mi różne zabaweczki, a także przedmioty zupełnie do tego nie przeznaczone. Wyobrażam sobie, że doznania mogłyby być ....hmmm..conajmniej ciekawe. Finał oczywiście z jego " naturalnym" sprzętem, ostro o głęboko, ze spustem do ust. Mrrrr

                Skomentuj

                • Bombel2.0
                  Świętoszek
                  • Jun 2016
                  • 43

                  - udział w grze erotycznej z wymianą partnerów
                  - kkm
                  - mmk

                  Skomentuj

                  • MadFucker
                    Świętoszek
                    • Jan 2018
                    • 5

                    Chciałbym wziąć udział w olbrzymiej orgii. Ale na początku po prostu popatrzę, bo wydaje mi się że sam widok czegoś takiego może być początkowo szokujący, co dopiero czynny udział.

                    Skomentuj

                    • Cervantes
                      Ocieracz
                      • Oct 2016
                      • 103

                      Napisał MadFucker
                      Chciałbym wziąć udział w olbrzymiej orgii. Ale na początku po prostu popatrzę, bo wydaje mi się że sam widok czegoś takiego może być początkowo szokujący, co dopiero czynny udział.
                      Osobiście polecam! A widok nie jest szokujacy tylko mega podniecający, co również może doprowadzić do zbyt szybkiego koca zabawy, jeżeli nie oswoisz się z tą sytuacją. Natomiast odczucia są nieziemskie!

                      Skomentuj

                      • MadFucker
                        Świętoszek
                        • Jan 2018
                        • 5

                        Napisał Cervantes
                        Osobiście polecam! A widok nie jest szokujacy tylko mega podniecający, co również może doprowadzić do zbyt szybkiego koca zabawy, jeżeli nie oswoisz się z tą sytuacją. Natomiast odczucia są nieziemskie!
                        Wybieram się w sobotę i jestem ciekaw czy mi się spodoba czy się wypłoszę

                        Skomentuj

                        • Cervantes
                          Ocieracz
                          • Oct 2016
                          • 103

                          Napisał MadFucker
                          Wybieram się w sobotę i jestem ciekaw czy mi się spodoba czy się wypłoszę
                          Stawiam na to pierwsze

                          Skomentuj

                          • koma4
                            Świntuszek
                            • Jan 2018
                            • 62

                            A ja mam ostatnio takie marzenie, że jadę nago konno. Na oklep ;-). Moje ciało porusza się w takt ruchu konia, ocieram się o jego ciepły grzbiet, czuję to ciepło pod cipką, czuję powiew wiatru na skórze, czuję intensywnie swoją nagość....nie ma takiej możliwości, żeby nie zrobiło się mokro, bardzo mokro... na końcu przejażdżki , gdzieś w lesie czeka na mnie moj partner gotów do akcji, zsiadam z konia, opieram się o drzewo, a on wchodzi we mnie gwałtownie i mocno i rżnie jak szalony.......
                            Raczej trudne do zrealizowania, ale gdyby byla możliwość, to zdecydowanie tak bym chciała. Chyba zatęskniłam za latem ;-)

                            Skomentuj

                            • Host
                              Świętoszek
                              • Oct 2011
                              • 3

                              - gra erotyczna z wymiana partnerów
                              - seks w klubowej łazience
                              - seks na plaży
                              - seks z nieznajomą
                              - obserwowanie mojej partnerki z inną kobietą
                              na razie tyle przychodzi mi do głowy

                              Skomentuj

                              • Goldie
                                Erotoman
                                • Apr 2012
                                • 505

                                Długi wieczór, na dachu wieżowca, zakończony zmysłowym seksem, ahh!
                                _____ _____ ___ _

                                Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                                Skomentuj

                                Working...