Do mężczyzn: jak lubicie być pieszczeni analnie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bartek24
    Świntuszek
    • Oct 2017
    • 97

    #76
    ja osobiście nie przepadam

    Skomentuj

    • pinek81
      Banned
      • Jun 2009
      • 144

      #77
      tak lubię... byłem do tego dość mocno negatywnie nastawiony ale moja zrobiła to w taki sposób, że teraz czasami sam chcę. No cóż.. skoro ja lubię bawić się z nią analnie to i ona musi mieć coś dla siebie kompromis musi być XD

      Skomentuj

      • jrzyboy
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 227

        #78
        Uwielbiam mieć coś w moj tyłek, jak palec, język, o dildo !!!
        sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

        Skomentuj

        • Lex31
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2009
          • 395

          #79
          Lata mnie tu nie było, więc coś wykopię.
          Temat często się pojawiał w kontaktach, ale do pewnego momentu zamknięty byłem na eksperymenty (mój tyłek - moja twierdza). Aż trafiła się partnerka, której uległem. Co ciekawe - doświadczeń żadnych nie miała, ale spróbować tego chciała. Ok.
          Uff... Lodzik z głęboką penetracją palcem. Co to są za wrażenia. Trzeba tylko wyłączyć myślenie o tym, co to się tam w tyłku moim dzieje. Orgazm był silny, inny. Ci co próbowali, wiedzą że trudno to z czymś porównać. Potwierdzam - rimming i penetracja palcem (palec mi wystarczy) to rzeczy warte przeżycia.
          ALE... drogie panie - z tym również nie można przesadzać. Partnerce tak się spodobało, że ZA KAŻDYM RAZEM próbowała mi się zabierać za tyłek - bo skoro to dla mnie aż takie przyjemne, to dlaczego nie? Ile ja się natłumaczyć musiałem, że fajne, owszem - ale to, że lubię słodką kawę, nie znaczy że do wszystkiego dodaję cukier.
          friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

          Skomentuj

          • TomaszCracow
            Ocieracz
            • Sep 2019
            • 138

            #80
            Pieszczoty analne wspaniała sprawa, uwielbiam być pieszczony języczkiem, paluszkami i oczywiście dildem, choć były tez eksperymenty z innymi gadżetami
            Super sprawa jest masażer prostaty w trakcie lodzika, niesamowita sprawa. Podczas zabaw analnych zawsze orgazm mam o wiele silniejszy, a potrafię też dość praktycznie bez dotykania penisa, tylko przez samą zabawę i posuwanie mojej dziurki - uwielbiam to
            Carpe diem

            Skomentuj

            • mientus
              Erotoman
              • Feb 2019
              • 607

              #81
              Od pierwszego razu rimm stal sie dla mnie tak samo "oczywisty" jak oral. Uwielbiam. A jeszcze trafilem na partnerke, ktora wrecz kocha mnie tak zadowalac.

              Skomentuj

              • Godefroy_87
                Ocieracz
                • Jul 2020
                • 112

                #82
                Lubię lizanie i delikatne masowanie palcem dookoła odbytu.

                Skomentuj

                • e-rotyczny
                  Świntuszek
                  • Mar 2022
                  • 54

                  #83
                  Rimming jest boski. Do tego lubię uciskanie prostaty od zewnątrz. Palec w tyłku lub coś grubszego również, jak najbardziej. A jak się już porządnie rozgrzeję to i regularne, mocne posuwanie masażerem prostaty jest bardzo przyjemne. Ale to na razie praktykowałem tylko samodzielnie. Muszę poprosić żonę o taką zabawę.

                  Skomentuj

                  • itakpowiem
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2009
                    • 215

                    #84
                    Tak jak najbardziej. Zarówno rimming jak i jej palec w tyłku podczas loda, ew ona pieści tyłek i jaja a ja dochodzę ręcznie. Moją fantazją jest pieprzyć jakaś inną kobietę od tyłu a równocześnie moja pracowała by palcem i językiem przy moim tyłku.

                    Skomentuj

                    • milymarcin
                      Świntuszek
                      • Jun 2020
                      • 56

                      #85
                      Bardzo lubię. Prawie od razu mam orgazm

                      Skomentuj

                      • kumkacz
                        Świntuszek
                        • Oct 2006
                        • 78

                        #86
                        Lubię bardzo. Gdy dziewczyna ma małą dłoń to uwielbiam gdy włoży mi całą i będąc już w środku zacisnie w pięść. Następnie posuwa w tył i przód, wpierw wolno, później coraz szybciej oczywiście ssąc przy tym mojego penisa. Super doznania, polecam spróbować. Oczywiście przed zabawą obowiązkowa lewatywa z węża prysznicowego.

                        Skomentuj

                        • MarianoItalia
                          Świętoszek
                          • Feb 2023
                          • 19

                          #87
                          Uwielbiam pieszczoty analne. Lubię lizanie, masowanie, zabawę paluszkiem, a jak się rozkręcimy to najróżniejszymi zabawkami.

                          Skomentuj

                          • digo1205
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 104

                            #88
                            Uwielbiam pieszczoty językiem, palcami jak i zabawkami. Moja kobieta kiedyś nie chciała w ogóle zajmować się moim tyłkiem bo twierdziła, że to niemęskie. Później zaczeła to robić palcami a ostatnio nawet się przełamała i zaczęła mi lizać tyłek kiedy ja posuwałem ją między cycki �� byłem w 7 niebie ��

                            Skomentuj

                            • farmonka
                              Świętoszek
                              • Jan 2024
                              • 14

                              #89
                              tez lubie pieszczoty jezykiem i paluszek

                              Skomentuj

                              • onWponczochach
                                Ocieracz
                                • May 2022
                                • 143

                                #90
                                Hmmm...w moim wypadku to dildo, korek analny czy inne zabawki mniej lub bardziej improwizowane, palce, strumień dyszy prysznica...a do pełni szczęścia brakuje zabawy języczkiem po mojej ciasnej dziurce��

                                Skomentuj

                                Working...