Naturyzm & plaże nudystów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    Napisał YoungStallion
    Oj to musi byc przykra sprawa. Jezeli nagie ciało nie jest podniecające to co jest- tylko i wylacznie sama czynność seksualna?
    Straszne rzeczy
    Hmm... nie jestem pewna, czy dobrze to wytłumaczę, ale dla mnie nagość na plaży, podczas zabiegów higienicznych, w codziennych sytuacjach także nie jest erotyczna.
    Nagość ta jest natomiast erotyczna w erotycznych sytuacjach.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • lab6
      Świętoszek
      • Nov 2006
      • 22

      #32
      Napisał Gentleman
      Wrzuciłbyś jakiś link do tej strony? Ciekawią mnie zwłaszcza baseny naturystyczne zimą
      najlepsze i naprawdę prezentujące tematykę naturyzmu:
      Naturystyczny serwis informacyjny. Naturyzm w Polsce i na świecie



      inne:

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        #33
        często opalałem sie na fkk w niemczech ,austrii i praktycznie całych bałkanach a u nas fakt jest ich sporo ale praktycznie to miejsca niszowe gdzie często mozna spotkac napalonych zramolałych onanistow a szkoda bo plaze mamy swietne i miejsca duzo do opalania sie nago ,pewnie kiedys to sie zmieni ale na pewno nie teraz i nie dzisiaj,wypada więc czekac

        Skomentuj

        • BeeEl
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 7

          #34
          czyzby naturyzm nie miał nic wsponego z erotyką i seksem ?
          wszystkie wypowiedzi tutaj, z malymi wyjątkami, świadczą o tym, że jednak mają.
          oficjalnie mówimy co innego a nieoficjalnie myslimy co innego ?
          po co to zakłamanie ?
          co widzisz zdrowego i korzystnego w opalaniu się nago w tłumie podobnych ci ludzi ?
          podobnie wielu jest takich którzy twierdzą, że chodzą na dyskotekę po to by posluchać muzyki.
          śmiać mi się chce....

          Skomentuj

          • lab6
            Świętoszek
            • Nov 2006
            • 22

            #35
            Napisał BeeEl
            oficjalnie mówimy co innego a nieoficjalnie myslimy co innego ?
            po co to zakłamanie ?
            co widzisz zdrowego i korzystnego w opalaniu się nago w tłumie podobnych ci ludzi ?
            - Autentyczni naturyści nie są zakłamani.
            Jesteśmy z żoną naturystami od kilku lat.
            Plażujemy tylko nago w towarzystwie naszych przyjaciół i znajomych naturystów.
            Również i na plażach N ogólnodostępnych.
            Nasze życie erotyczne jest bardzo urozmaicone i to że jesteśmy naturystami w niczym nam nie przeszkadza.
            Wpadnijcie na plażę N i sami zobaczcie co w tym przyjemnego.

            Skomentuj

            • kokain666
              Banned
              • Aug 2006
              • 179

              #36
              Wątek stary, postanowiłem odświeżyć.
              Z racji pogody i słoneczka, które świecąc zachęca do ściągnięcia ciuchów, możemy wypowiadać się na temat naturyzmu.

              Dziś poszedłem na pobliską plażę, taką nad jeziorem, raczej nieformalną. Opalały się może 3-4 osoby. Jezioro jest znaczne i każdy znajdzie miejsce dla siebie. Trochę pospacerowałem, by znaleźć jakieś ustronniejsze miejsce. Usiadłem i rozebrałem się najpierw do bielizny, a później do naga Co chwilę musiałem się rozglądać, bo wiadomo jak to z ludźmi bywa. Leżałem tak na słoneczku, na łonie natury, pospacerowałem też trochę nago. Jestem prawie pewien, że gdy stałem i podchodziłem do wody, paru ludzi mnie widziało z oddalonego brzegu, ale nie przejmowało mnie to Nudyzm/Naturyzm nie ma takiego podtekstu seksualnego, jak wyobrażają sobie to niektórzy. Nagość jest najnaturalniejszą formą wyglądu człowieka i powinniśmy odrzucić wstyd i cieszyć się kontaktem z przyrodą.
              Już kilka lat temu odkryłem swoje zamiłowanie do naturyzmu i "uprawiam" go co roku. Bardzo przyjemne doznanie. Kto podziela moje zdanie ?

              Skomentuj

              • Niechciany__
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2009
                • 282

                #37
                Już kilka lat temu odkryłem swoje zamiłowanie do naturyzmu i "uprawiam" go co roku. Bardzo przyjemne doznanie. Kto podziela moje zdanie ?
                Ja ...
                * * * * * * * *
                Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa - nie zmienia to jednak faktu, że inteligencja idzie często w parze z chamstwem i nietolerancją.

                Skomentuj

                • fidien_!
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2009
                  • 314

                  #38
                  Mi tez bardzo podoba się naturyzm ogólnie tyle nagich ciał

                  Chciałbym się tak pokazać "miedzy ludźmi" jak mnie Pan Bóg stworzył
                  Było, może i było. Ale minęło

                  Skomentuj

                  • Nilieth

                    #39
                    Napisał kokain666
                    Nagość jest najnaturalniejszą formą wyglądu człowieka i powinniśmy odrzucić wstyd i cieszyć się kontaktem z przyrodą.
                    Już kilka lat temu odkryłem swoje zamiłowanie do naturyzmu i "uprawiam" go co roku. Bardzo przyjemne doznanie. Kto podziela moje zdanie ?
                    Jestem zagorzałą fanką natury, a w tym i naturyzmu of course. Należę do tych szczęśliwców, co mają możliwość spędzania wakacji na wsi

                    Dużo przestrzeni, gapiów jak na lekarstwo, a słońce grzeje jak wściekłe. Osobiście każdego dnia pakuję potrzebne akcesoria typu: kocyk, kremik, książeczka i coś do jedzonka i marsz na łączkę. Potem chwila kluczenia celem wybrania najdogodniejszego miejsca (między krzaczorami najlepiej). Tam kocyk szast w trawkę, ciuszki siup między polne kwiatki i gotowe. Jedyne co wkurza, to ryzyko...i bynajmniej nie chodzi o podglądaczy, ale o mrówki

                    Skomentuj

                    • belfegordimitr
                      Świętoszek
                      • May 2009
                      • 15

                      #40
                      Wizyta na takiej plazy niekoniecznie musi być miłym doznaniem estetycznym,niektórzy ludzie nie powinni przesadzać z eksponowaniem własnego ciała...

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #41
                        O tak, brzydkie i grube kobiety nie powinny się rozbierać, a najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Karsa Orlong
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 40

                          #42
                          Słusznie.
                          Powinny na takie plaże być wpuszczane tylko modelki i modele. Ludzie po 30 zaczynają się marszczyć więc powinno się im zakazać wstępu.
                          Na nagą plażę chodzę bo nie cierpię pływać w galotach (o przepraszam w kąpielówkach). Opalanie się nago również jest fantastycznym przeżyciem.
                          Co do nieatrakcyjnych staruszków to po prostu nie zwracam na nich uwagi. Mają takie same prawo do wypoczynku jak ja. Z resztą parę lat temu byłem świadkiem jak super zbudowana, seksowana panna była tak nawalona, że nie dotarła na wydmy tylko puściła pawia parę metrów od mojego grajdoła. To było obrzydliwe, a nie pani na oko 60 letnia z biustem do kolan i nadwagą. Wszyscy się zestarzejemy. Jedni ładni, inni niekoniecznie.
                          Na nagiej plaży czuję się wolny i tyle filozofii.

                          Pozdrawiam
                          - People who never care about anything will never understand the people who do.
                          - Yeah, but we won't care.

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            #43
                            Napisał rojze
                            O tak, brzydkie i grube kobiety nie powinny się rozbierać, a najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu.
                            Powinny,nie powinny tylko zapominac o goleniu nog wczesniej.Nawet gruba i brzydka lecz zadbana moze wygladac calkiem atrakcyjnie.

                            Skomentuj

                            • belfegordimitr
                              Świętoszek
                              • May 2009
                              • 15

                              #44
                              @Rojze:Superatrakcyjne modelki również nie powinny zanadto eksponować swych wdzięków ,nadmierne opalanie przyspiesza starzenie skóry ;D
                              Pozdrawiam wszystkie grube,nieatrakcyjne,samotne kobiety,naprawdę jesteście wspaniałe...
                              Na wszystkich forach,gdzie do tej pory się udzielałem spotykałem głównie osoby zakompleksione i ta reguła niestety tutaj się potwierdza.
                              Nikogo nie chcę obrazić,życie jest raczej okrutne,a ludzie raczej źli...

                              Skomentuj

                              • kicia!
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 629

                                #45
                                ja wolę pójść na jakąś dziką plażę z chłopakiem/znajomymi, niż na plażę tematyczną, gdzie będą nagie kaszaloty

                                Skomentuj

                                Working...