W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

O tym co mnie zastanawia.. i czemu tak jest

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    O tym co mnie zastanawia.. i czemu tak jest

    Jak to jest że dzisiaj stolicą apostolską jest miejsce w którym pierwszymi chrześcijanami karmiono lwy?

    Jak to jest że św. Piotr tak naprawdę był rzymianinem co to nagle się nawrócił i chyba z powodów politycznych to uczynił... a cała prawda o chrystusie jest skrzętnie skrywana? świętym Piotrem na dobrą sprawę mógł być każdy...

    Jeśli by pójść tą logiką, to praktycznie rzecz biorąc należało by w oświęcimiu zrobić lunapark.

    dlaczego jak stawiamy płoty, ogrodzenia, to tym ładnym dajemy na zewnątrz? a do środka, czyli tą stronę którą najczęściej oglądamy dajemy to brzydkie gówno? śruby, profile itd?

    Czyżby normą w życiu było działanie na pokaz? oraz obłuda?

    te pytania zaczynają mi się mnożyć.
  • Bambiii
    Perwers
    • Feb 2009
    • 852

    #2
    Ja mam jeszcze jedną zagwostkę - czemu mnóstwo Polaków nienawidzi Żydów, a kocha Jezusa tudzież Dżizusa?

    ....który też był Żydem

    ??
    Eat shit.

    Skomentuj

    • Yoshua
      Perwers
      • Mar 2007
      • 1374

      #3
      Jak to jest że dzisiaj stolicą apostolską jest miejsce w którym pierwszymi chrześcijanami karmiono lwy?
      w duzym uproszczeniu sa dwa powody:
      1. to symbol, wladamy z miasta (i miastem) naszych dawnych wrogow, przesladowcow.
      2. po smierci Chrystusa byly dwa osrodki chrzescijanstwa, w Jerozolimie i w Rzymie. Ci w rzymie to troche nie fajni byly bo za wszelka cene chcieli odrozniac sie od zydow (zmiana dnia swietego z soboty na niedziele pod zakazem), ktorych potem sami przesladowali. Osrodek w Jerozolimie prowadzil Jakub, brat Jezusa (ponoc do spoly z Maryja), i oni sklaniali sie do pozostania w tej kulturze zydowskiej, czyli byli wierniejsi jezusowi tak naprawde... no ale niestety upadli. Jakub był biskupem Jerozolimy. Ale tytul papieza zwiazany jest z rzymem. papiez to biskup rzymu.

      bambii bo to idioci : )
      a wielbiona przez nich maryja byla/jest zydowka, ale jak to powiesz ktorejs babcii na ulicy to dostaniesz parasolka po lbie.

      aha chris czy aby nie chodzi Ci o swietego pawła kiedy piszesz, ze sie nagle nawrocil?
      0statnio edytowany przez Yoshua; 26-08-09, 18:55.
      " - Fajny masz korek od wanny.
      - Taki tam...
      - ...Ale gra empetrójki"

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Napisał Christophero
        Jak to jest że św. Piotr tak naprawdę był rzymianinem co to nagle się nawrócił i chyba z powodów politycznych to uczynił...
        Święty Piotr był Izraelitą. Prawdopodobnie chodzi ci o św. Pawła z Tarsu, który miał rzymskie obywatelstwo.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3900

          #5
          dlaczego jak stawiamy płoty, ogrodzenia, to tym ładnym dajemy na zewnątrz? a do środka, czyli tą stronę którą najczęściej oglądamy dajemy to brzydkie gówno? śruby, profile itd?
          Te profile maskuje się krzewami np. tujami które świetnie się do tego nadają i wtedy w ogóle płotu nie widzisz.

          A ja mam pytanie: dlaczego mówi się podczas powitania papieża, "witam biskupa Rzyma?" a nie Rzymu?

          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          • Christophero
            Banned
            • Feb 2009
            • 1039

            #6
            Napisał Rojza Genendel
            Święty Piotr był Izraelitą. Prawdopodobnie chodzi ci o św. Pawła z Tarsu, który miał rzymskie obywatelstwo.
            dokładnie chodzi mi o Pawełka
            :-)

            Skomentuj

            • Sajana
              Perwers
              • Mar 2009
              • 852

              #7
              Napisał Christophero

              dlaczego jak stawiamy płoty, ogrodzenia, to tym ładnym dajemy na zewnątrz? a do środka, czyli tą stronę którą najczęściej oglądamy dajemy to brzydkie gówno? śruby, profile itd?

              Czyżby normą w życiu było działanie na pokaz? oraz obłuda?

              te pytania zaczynają mi się mnożyć.
              nie wiem jak tam z Piotrem, ale tak moim zdaniem jest że działamy wielokrotnie na pokaz... w nowej pracy, nowym otoczeniu, nowemy partnerowi nie pokazujemy siebie - swojego prawdziwego ja, które czasem syknie, czasem krzyknie, strzeli focha, tupnie nogą, czegoś nie toleruje .... chcemy wypaśc jak najlepiej...
              Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

              Skomentuj

              • wujcio_wodnik
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2006
                • 261

                #8
                generalnie chodzi o to że biali wysyłają czarnych na wojnę z żółtymi o ziemię którą za****li czerwonym.
                Gdy umierał leżąc tutaj sam,
                za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
                widział przyszłość, która zła była i podła,
                chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

                Skomentuj

                • Yoshua
                  Perwers
                  • Mar 2007
                  • 1374

                  #9
                  a cała prawda o chrystusie jest skrzętnie skrywana?
                  jaka prawda?

                  świętym Piotrem na dobrą sprawę mógł być każdy...
                  bez znaczenia czy miales tu na mysli piotra czy pawla, to co przez to rozumiesz?
                  " - Fajny masz korek od wanny.
                  - Taki tam...
                  - ...Ale gra empetrójki"

                  Skomentuj

                  • angelina_lips
                    Ocieracz
                    • Jul 2009
                    • 99

                    #10
                    Jeśli istnieje Bóg, to kto go stworzył? Jeżeli stworzył się sam, to równie dobrze wszechświat i pierwsze życie mogło się stworzyć samo, co za tym idzie naszymi bogami mogą być przedstawiciele innej, daleko bardziej rozwiniętej cywilizacji... którzy mają nad sobą swoich bogów i tak dalej...

                    Dlaczego Pamela Anderson nie poprawi sobie swoich zgranulowanych silikonów? Nie stać ją czy ki diabeł?

                    Dlaczego piękne kobiety miewają kompleksy, a często bywa, że te które teoretycznie powinny je mieć - to nie mają. [Piszę ''teoretycznie'' celowo, gdyż moim zdaniem żadna kobieta nie powinna posiadać kompleksów].

                    A tak serio - istnieje tyle pytań, które mnie nurtują i są to naprawdę poważne, filozoficzno-teologiczne aspekty, ale musiałabym cały dzień pisać i na dodatek 10000% poważnie...

                    Skomentuj

                    Working...