Jak się wkręcić na imprezę?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ._.
    Świętoszek
    • Aug 2013
    • 12

    Jak się wkręcić na imprezę?

    Witajcie, jestem w 1 klasie LO, i jeszcze w życiu nawet nie byłem na porządnej imprezie, coś doradzicie na taką dolegliwość? nie jestem totalnym przyjebem, po prostu, heh, jakoś tak za bardzo mi się nie chce "działać".
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    #2
    Napisał ._.
    nie jestem totalnym przyjebem
    No to z czym do ludzi, nudziarzu? Przy****zm na bibach jest godny i słuszny, to nie spotkanie oazowe chyba , że o takim napomykasz.
    Gęsta i sroga biba to masa alko, petów, przyjebów i muza snująca się z głośników.
    Dzisiejsza młodzież

    Skomentuj

    • Michal25
      Świętoszek
      • May 2014
      • 1

      #3
      hm dyskoteka to w sumie niezła impreza teraz domówek to raczej się nie robi
      BT jest debest. A ja poczytam regulamin

      Skomentuj

      • Bel86
        Świętoszek
        • Apr 2014
        • 44

        #4
        Jak to się nie robi?

        Skomentuj

        • 495f50
          Perwers
          • May 2011
          • 1117

          #5
          Robi się, tylko widocznie Michal25 też nie jest na nie zapraszany

          No, ale tak w temacie - skoro "jakoś tak za bardzo Ci się nie chce "działać"", to nie sądzisz, że od zmiany swojego nastawienia należałoby zacząć?

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            #6
            Młody - nie dziw się. Jesteś w nowym środowisku, którego nie znasz. Po utworzeniu się grupy ludzi, którzy mają jakieś wspólne zainteresowania i zintegrowaniu się z nią, sprawa rozwiąże się sama. Poza tym, nic na siłę - nie jest to nowy przedmiot do opanowania.
            Nagietka wyczerpała temat i chyba nie można nic więcej dodać. Może tylko to, że bez grupy znajomych będziesz sam, nawet na dyskotece. Okaż zainteresowanie tym, co interesuje innych.
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            • brkt
              Erotoman
              • Dec 2011
              • 714

              #7
              Napisał ._.
              Witajcie, jestem w 1 klasie LO, i jeszcze w życiu nawet nie byłem na porządnej imprezie, coś doradzicie na taką dolegliwość? nie jestem totalnym przyjebem, po prostu, heh, jakoś tak za bardzo mi się nie chce "działać".
              Powiedz w klasie, że masz wolny kwadrat na weekend. Wystarczy. Młodzież spragniona konsumpcji w niedalekiej odległości od sedesu i wanny, sama powinna walić drzwiami i oknami.

              Gdyby Cię olali to najlepsza impreza jest po podtlenku azotu. W sumie to niedroga inwestycja a daje sporo radości. Pachasz i jesteś sam dla siebie najlepszą imprezą pod słońcem. Tylko pamiętaj żeby siedzieć nikogo nie było w domu bo rodzice mogą nie zrozumieć i wziąć Cię za "przy****, który o poradę w sprawie domówki sięga na forum erotyczne".
              generator losowych mądrości

              Skomentuj

              • malinowamamba
                Ocieracz
                • May 2012
                • 179

                #8
                Napisał brkt
                Gdyby Cię olali to najlepsza impreza jest po podtlenku azotu. W sumie to niedroga inwestycja a daje sporo radości. Pachasz i jesteś sam dla siebie najlepszą imprezą pod słońcem.
                teraz już wiem dlaczego nie pijesz alkoholu, trzeba było tak od razu.
                But I'm a supergirl and supergirls don't cry.

                Skomentuj

                • DarkHorse
                  Świętoszek
                  • Nov 2013
                  • 16

                  #9
                  Ja chodzę tylko na domówki aczkolwiek dżentelmeńskie:-)

                  Skomentuj

                  • KoneserSmaków
                    Erotoman
                    • Jan 2012
                    • 560

                    #10
                    Napisał ._.
                    po prostu, heh, jakoś tak za bardzo mi się nie chce "działać".
                    I na tym stwierdzeniu mozna zamknac temat. Skoro Ci się nie chce, to po cholere chcesz tam iść?

                    Skomentuj

                    • brkt
                      Erotoman
                      • Dec 2011
                      • 714

                      #11
                      Napisał malinowamamba
                      teraz już wiem dlaczego nie pijesz alkoholu, trzeba było tak od razu.
                      Widzisz że można bawić się dobrze bez alkoholu? Teraz masz dowód.

                      Napisał koneser77
                      I na tym stwierdzeniu mozna zamknac temat. Skoro Ci się nie chce, to po cholere chcesz tam iść?
                      Najleniwsze narody świata.

                      3 - Cyganie
                      2 - Polak - ._.
                      1 - ._. jest zbyt leniwy żeby zająć pierwsze miejce...
                      generator losowych mądrości

                      Skomentuj

                      • agni
                        Świętoszek
                        • Jun 2014
                        • 10

                        #12
                        On chce tam iść, tylko nie chce mu się wyjść z inicjatywą. I nie uwierzę, że nie robi się domówek. Mam pomysł - Ty ją zrób, zaproś znajomych,a oni potem będą zapraszać Ciebie.

                        Skomentuj

                        • ._.
                          Świętoszek
                          • Aug 2013
                          • 12

                          #13
                          Dokładnie tak, chciałbym iść, ale nie chcę się nikomu wpychać na siłę, chociaż coś czuję, że szykuje się okazja, ale to zobaczymy co z tego będzie i czym mi się zachce działać xD

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            #14
                            Spójrz na to z tej strony że jak by cie ktoś lubił to byś został zaproszony. Masz w ogóle kolegów? Pewnie same nerdy
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            Working...