Ile zarabiacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Woland
    Banned
    • Jul 2005
    • 259

    #31
    Niezdrowe emocje?
    To dowale oliwy do ognia...pisze naprawde serio

    wiek 37 lat
    zawod...ottt analizuje ryzyko
    zarobki ...podstawa to 18 tys nie liczac prowizji i innych dodatkow

    Skomentuj

    • Włóczykij
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 301

      #32
      Napisał Woland
      Niezdrowe emocje?
      To dowale oliwy do ognia...pisze naprawde serio

      wiek 37 lat
      zawod...ottt analizuje ryzyko
      zarobki ...podstawa to 18 tys nie liczac prowizji i innych dodatkow
      no to pięknie

      Skomentuj

      • Kehator
        Świętoszek
        • Oct 2005
        • 17

        #33
        hehe a ja pracuje w McDonald praca c***owa i gownianie placa 3/4 etatu - ok.530zl na reke jak przepracuje wszystkie godziny(ok. 121h)..jestem na 1 roku studiow "inzynieria komputerowa"...niestety mieszkam w takiem zadupiu,ze o lepsza prace bardzo ciezko dlatego po studiach trzeba mi bedzie z tad wiac

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1556

          #34
          Wykształcenie mam wyższe. Jako informatyk zarabiam 1660 PLN netto plus te kilkaset zł, które zarobię z korepetycji. Wychodzi około 2000 PLN na rękę miesięcznie.

          Skomentuj

          • BlackPussy
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 640

            #35
            Napisał Włóczykij
            a ile bierzesz za jedną godzinę? Pytam, bo moja koleżanka która, jak mówi, ceni się bierze 60 zł/h. To chyba trochę drogo....

            Wloczykij...60 zl to biora ludzie z 10 letnim stazem i niezwyklymi, wczesniej docenionymi umiejetnosciami. Student moze wziac 20zl i to tez nie z taka lekka reka bo student nie wie wszystkiego...i musi studiowac filologie(moje zdanie)

            Kobieta jest jak lilia
            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

            Skomentuj

            • e-rotmantic
              Perwers
              • Jun 2005
              • 1556

              #36
              Ja za korepetycje biorę 25 zł za 60 minut, ale od studentów biorę po 30. I powiem wam, że studenci pierwszego roku przed sesją to jest żyła złota.

              Skomentuj

              • MyszkaZ
                Erotoman
                • Dec 2005
                • 535

                #37
                Wyksztalcenie: srednie plus rok w kolegium nauczycielskim i rok w szkole bankowej - oba kierunki nie dokonczone ze wzgledu na brak zaangazowania.
                Staz pracy: 3 lata (w zbyt wielu firmach jak na tak krotki okres...)
                Zarobki: 6200zl netto/miesiac, praca w administracjii systemu ochrony, 50godz na tydzien, weekendy wolne
                Miejsce wykonywania zawodu - Dublin.

                Co do kosztow zamieszkania to faktycznie sa duzo wyzsze, ale jak slusznie zauwazyl Hazard - reszta siega poziomem cen u nas w kraju, co jest dla mnie w ogole niezrozumiale
                Even though she seems so high
                He knows that she can't fly
                and when she falls out of the sky
                He'll be standing by

                Skomentuj

                • Lizolek
                  Świętoszek
                  • Mar 2006
                  • 36

                  #38
                  Witam i ja sie wypowiem pracuje w fabryce samochodow VW w Poznaniu zarabiam okolo 2000zł w tym sa nadgodziny + moja zona 1000 pracuje w sklepie dzieciecym i jest tak akurat


                  Pozdrawiam
                  Dar życia , narodziny osoby której się tak pragnęło której nie można było się już doczekać to coś czego nie da sie opisać słowami

                  Skomentuj

                  • Włóczykij
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 301

                    #39
                    Napisał Lizolek
                    Witam i ja sie wypowiem pracuje w fabryce samochodow VW w Poznaniu zarabiam okolo 2000zł w tym sa nadgodziny + moja zona 1000 pracuje w sklepie dzieciecym i jest tak akurat
                    Pozdrawiam
                    całkiem niedawno pracowałem w firmie robiącej projekty automatyki dla tej fabryki ;D

                    Skomentuj

                    • Lizolek
                      Świętoszek
                      • Mar 2006
                      • 36

                      #40
                      super zaklad dobry praca pewna ale ciezka jak za te pieniadze straszne szkodliwe tam jest ocynk pole elektro-magnetyczne od zgrzewarek dlatego juz szukam nowej ale nie w polsce tu mozna sie garba tylko dorobic
                      Dar życia , narodziny osoby której się tak pragnęło której nie można było się już doczekać to coś czego nie da sie opisać słowami

                      Skomentuj

                      • black_rider
                        Ocieracz
                        • Nov 2005
                        • 129

                        #41
                        Napisał Xena
                        Przyzwyczaj sie ,tak jest wszedzie. Chyba ze masz lepszy sposob na biede.

                        owszem to wystepuje wdszedzie ale nie w takiej ilosci jak u nas
                        i nie ma nigdzie takiego przyzwolenia na przekręty jak w polsce

                        Skomentuj

                        • OwIeCzKa
                          Erotoman
                          • Nov 2005
                          • 444

                          #42
                          Napisał black_rider
                          Gdybyś umiała liczyć to pewnie stwoierdziłabyś, że on wcale wiecej ode mnie nie ma ale to na marginesie

                          Alez liczyc umiem. To bylo ogolne stwierdzenie, a nie do Ciebie. Nie jestes pepkiem swiata
                          Społeczeństwo, społeczeństwo
                          Dyscyplina, posłuszeństwo
                          Psychopaci i zboczeńcy
                          Społeczeństwo, społeczeństwo

                          Skomentuj

                          • Szlajfka
                            Perwers
                            • Oct 2005
                            • 1057

                            #43
                            Napisał black_rider
                            ja zajmuje się handlem i zarobki mam różne ale to ok. 30 tyś zł netto /rok

                            za pare lat wyjezdzam smażyć hamburgery na zachodzie bo to mnie nie satysfakcjonuje:/
                            Heh, Ciebie nie satysfakcjonuje.... A chcesz się zamienić ze mną na 550 zł brutto/miesiąc? Jak to ludzie nie potrafią docenić tego co mają.... Jednak życzę Ci żebyś nigdy nie znalazł się "po drugiej stronie lustra", bo wtedy byś gorzko zapłakał za tymi 30 tys rocznie.
                            Nadzieja umiera ostatnia....

                            Skomentuj

                            • black_rider
                              Ocieracz
                              • Nov 2005
                              • 129

                              #44
                              źle mnie zrozumiałaś ...ja nie narzekam na swoje dochody
                              ale w przyszłości chcę czegoś więcej ..żyje się raz i trzeba wykorzystać swoją szansę... Kilka lat poharuje za granicą a później zaczne realizować swoje cele

                              Skomentuj

                              • Enea
                                Perwers
                                • Dec 2005
                                • 1010

                                #45
                                Napisał Włóczykij
                                a ile bierzesz za jedną godzinę? Pytam, bo moja koleżanka która, jak mówi, ceni się bierze 60 zł/h. To chyba trochę drogo....
                                wiesz co nie zapłaciłabym nikomu 60zł za godzine korepetycji i nie ważnie jakiby był zdolny... no chyba że byłby to mało popularny przedmiot na przykład elektrotechnika Ja kasuję różnie zależy to od welu czynników ale od stałych klientów biorę 20 na szczęście dzięki tym "wędrówkom ludów" mam obecnie bardzo wielu nowych chętnych

                                E-rotmanic żyłą złota to są teraz ludzie którzy mają zamiar wyjechać do Anglii i w 3 miesiące chcą móc gadać jak native speaker buahahahahahaha
                                Last edited by Enea; 27-03-06, 19:23.

                                Skomentuj

                                Working...