Ocena fotek użytkowników

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MsMisska
    Perwers
    • Jan 2012
    • 1409

    #61
    Nuova tez to zauważyłam. Jak gówno mówisz, no to gorzej niż pasztet
    Istotne dla mnie jest to żeby się nawzajem szanować. A , ze ciężko z tym to już inna kwestia.

    Skomentuj

    • Anuszka
      Banned
      • Sep 2011
      • 401

      #62
      Jajek - Dla mnie możesz być brzydki jak kupa gówna i gówno mnie to obchodzi. Póki masz równo pod sufitem z przyjemnością będę spędzała czas w Twoim towarzystwie. To samo tyczy się reszty: nie obchodzi mnie, która z Pań jest cukierkowa - nie każdy jest doskonały. Póki nie wnioskuję z postów, że kiedy zabiorą babce wygląd zostanie po niej wyłącznie pustka może być i cukierkowa. To mi nie przeszkadza.

      Umówmy się... Modelki na wybiegach są chorobliwie zachudzone i w większości brzydkie jak ta noc listopadowa a w dodatku koszmarnie stylizowane i co? I widzisz jak przy takiej Ani Rubik pieją z zachwytu. Bo piękna? Nie.. bo zarabia ile zarabia.. bo jakiemuś kretynowi się ubździło, że jej uroda jest wyjątkowa a kretyn jest na tyle znany, że bałwochwalcza acz głupia tłuszcza bezmyślnie przyjmie to co rzekł kretyn. Obawiam się, że gdyby opublikowała tutaj swoje zdjęcie i zaszpanowała cyckami albo twarzą niejaki rimmi wyzwałby ją od pasztetów i na tym by się skończyła jej szumna kariera wewnętrzna.

      Miska - nie pękaj! Wyluzuj, zepnij pośladki, machnij sobie profesjonalne, erotyczne foto i pokaż kto tu rządzi. A potem napisz jednemu z drugim jak się nagle zaczną do Ciebie ślinić, żeby Cię cmoknęli przez barchany bo się brzydzisz. Amen.

      Skomentuj

      • Wujek

        #63
        Napisał Anuszka

        Miska - nie pękaj! Wyluzuj, zepnij pośladki, machnij sobie profesjonalne, erotyczne foto i pokaż kto tu rządzi. A potem napisz jednemu z drugim jak się nagle zaczną do Ciebie ślinić, żeby Cię cmoknęli przez barchany bo się brzydzisz. Amen.
        ułł jeee !! Amen!!
        I niech pan bedzie z wami!!

        Skomentuj

        • Anuszka
          Banned
          • Sep 2011
          • 401

          #64
          Napisał krauzak
          ułł jeee !! Amen!!
          I niech pan bedzie z wami!!
          Powiem inaczej: Boże chroń Królowe!

          Skomentuj

          • MsMisska
            Perwers
            • Jan 2012
            • 1409

            #65
            Mozna ocenić 'nie jesteś ładny/a' czy brzydki/a i wolałabym tak napisany komentarz niż ten o pasztecie. Ja tylko odpisuje na powyższe posty. Jak widać każdy tu piszący ma odmienne zdanie na ten temat. To jest sprawa indywidualna co się komu podoba i w sumie dobrze.Ja rozumiem ze ktoś może sie komuś nie podobać ale czy nie można napisać to w sposób kulturalny? np. jesteś nie w moim typie ewentualnie nie podobasz mi sie itp. Chyba nie oczekuje zbyt wiele. I myślę ze dalsza nasza dyskusja nie ma sensu, każdy ma swoje subiektywne zdanie na ten temat.


            Anuszka dzięki! Ale nie chce nikomu nic udowadniać. Jestem jaka jestem.

            holly a ja odniosłam wrażenie ze mnie tez poniekąd ta pasztetomania dotyczy. A no wymieniłyśmy parę zdań

            Amen.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #66
              rinimingatorem bym sie nie przejmowal to kryptopedał i żeby jeszcze choć ciut był zabawny ciekawi mnie czy krytykował by tak jakiekolwiek kobiety będące w towarzystwie swoich facetów? he strzal i byłoby po zawodach, to zwykły interentowy szczurek, szkoda miejsca w przestrzeni na takiego pozera

              holly kochac to dopiero bedą i to jeszcze obce jak na wiosne wyjade na dunskie szosy XJR 1300 Street Fighter

              Skomentuj

              • Anuszka
                Banned
                • Sep 2011
                • 401

                #67
                Uroda jest pojęciem względnym. Ciekawe co na nasze chude szkapy powiedziałby Rubens...



                tudzież Tycjan?



                No nie rozumiem zachwytu nad kanonami ustalonymi przez... umówmy się... generalnie środowiska gejowskie. Kto ustala kanony piękna sprzedawane przez media?

                Niechby się nasza Viki (którą ubóstwiam bo żmija) pochwaliła tyłkiem Rubensowi! Przecież by ją śmiechem zabił i rzucił parę groszy na tzw. michę, żeby się dziewczyna dożywiła.

                I teraz znowu: nie czynię zarzutu z dbania o urodę. Sama bym mogła stracić ustawowe pięć klio ale... nie dajmy się zwariować...
                Last edited by Anuszka; 19-10-12, 10:55.

                Skomentuj

                • nuova
                  Perwers
                  • Aug 2009
                  • 823

                  #68
                  Dżizas, Anuszka, o co Ci chodzi? To chyba średnio na temat. Niech sobie będą i szkapy i grubasy. Ja jako genetycznie uwarunkowana, nigdy nie odchudzająca się szkapa oświadczam wszem i wobec, że Rubens miał kiepski gust Fani Anji Rubik też, ale cóż poradzić?
                  Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                  Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    #69
                    te dwie pierwsze baby są nawet szersze w barach ode mnie

                    Skomentuj

                    • Anuszka
                      Banned
                      • Sep 2011
                      • 401

                      #70
                      No i właśnie o to chodzi.

                      nuova - brzydka jestem to sobie tak ego szlifuję

                      Dodam, że do tego stara.

                      I cholera...
                      Last edited by Anuszka; 06-02-12, 22:17.

                      Skomentuj

                      • nuova
                        Perwers
                        • Aug 2009
                        • 823

                        #71
                        Spoko, często słyszę, żem szkieletor od koleżanek w stylu pół dupy zza krzaka idź i nie wracaj A na serio to oczywiście uroda jest pojęciem względnym, co zresztą widać we wszelkich fotkowych tematach.
                        Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                        Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          #72
                          rimminingatorowi nie pomoże nawet fejs ronaldo jest tak przykry że żadna dziewczyna nie namówi go na rimming

                          Skomentuj

                          • Anuszka
                            Banned
                            • Sep 2011
                            • 401

                            #73
                            Napisał rimmingator
                            walę cie ...
                            Co za dzień!

                            Skomentuj

                            • Nolaan

                              #74
                              Kazik, ja Ci powiem że t wszystko w kupie.
                              Ja czasem po kimś jeżdżę, ale to jest tylko powodowane złością/złym humorem. Z premedytacją i dla satysfakcji sponiewierania kogoś to nie.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                #75
                                Napisał rimmingator

                                Jajec pewnie się łapie... choć zrób mi cwaniaku dziesione

                                z kradzieży pajacu bym ci zrobił taki problem w sądzie, że byś się zdziwił ile można za to wyłapać jak na kumatego trafisz...

                                sąd? buahahah no i myslisz ze kogoś rusza jakiś wyrok? jeszcze byś sam latał po prorokach i wycofywał zeznania nie wiem gdzieś ty sie wychowywał ale jesli uwazasz że ktoś kumaty sraczkuje sie katem to jesteś jeszcze bardziej naiwny niż wszyscy uważamy mozesz sobie sprzedawać a jest milion sposobów co by kogoś z twoim podejściem zeszmacić na amen i juz nie jeden delikwent tego doswiadczył co uważał że panstwo/sądy/policja ochronią go przed odwetem :

                                e. min doskonale tego oświadczyła osoba publiczna nasz były prezez Motoru Lublin, tomasz chmura

                                Last edited by upocone jajka; 18-02-12, 14:51.

                                Skomentuj

                                Working...