Początek inwigilacji internetu w Polsce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lilith_666
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2011
    • 386

    #91
    Napisał znowuzapilem
    Lilith jako kobieta imponujesz mi tym że sie interesujesz tego typu sprawami
    Gdybym tylko mógł z moja drugą połówką pogadać o polityce, teoriach spiskowych, dupokracji i manipulacji tv
    Przyznam,że nie należy to do moich głównych zainteresowań(mam raczej artystyczną duszę,książki,historia sztuki,malarstwo to moje dziedziny).Mam świadomość jak mało jeszcze wiem a propos tych tematów,ale w miarę możliwości staram się być na bieżąco.Mój narzeczony studiował politologię(z zamiłowania),interesuje się historią,inwestycjami,magisterkę pisał o autostradach,może to on mnie troche tym zaraził?Poza tym w końcu doszło do tego,że nie dało się przymykać oczu na to co się dzieje.Trzeba ludziom otwierać oczy i przyznam,że z paroma się udało.Na szczęście.
    "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
    Witkacy

    Skomentuj

    • Robinson
      Erotoman
      • Sep 2011
      • 515

      #92
      Fajnie Lil, ze masz jeszcze nadzieje... Ale jak widac beton to... no ja nie mam...

      Skomentuj

      • kamil1422
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 139

        #93
        Wg mnie ciężko mieć pretensje do ludzi. Ogromna część społeczeństwa nie ma czasu ani ochoty interesować się takimi "bzdetami" jak polityka. Męczą ich ciągłe kłótnie - Kaczyński na Tuska, a Tusk na Kaczyńskiego.
        Sporo osób w drodze do pracy przeczyta "metro" (wydawane przez agore), w pracy zajrzą na onet, a po powrocie do domu włączą fakty/wydarzenia/wiadomości (zazwyczaj w każdym to samo). Tak kształtuje się poglądy polityczne tego społeczeństwa.
        Po części Kaczyński jest sam sobie winien (daje preteksty do uderzania w niego), ale przy w miarę obiektywnych mediach ten rząd upadłby po pierwszej kadencji (podzieliłby losy równie skompromitowanego rządu Millera).



        Ten głupi obrazek całkiem nieźle oddaje istotę sprawy.

        Skomentuj

        • Robinson
          Erotoman
          • Sep 2011
          • 515

          #94
          Napisał kamil1422
          Wg mnie ciężko mieć pretensje do ludzi. Ogromna część społeczeństwa nie ma czasu ani ochoty interesować się takimi "bzdetami" jak polityka. Męczą ich ciągłe kłótnie - Kaczyński na Tuska, a Tusk na Kaczyńskiego.
          Sila mediow. Goebbels bylby na prawde dumny... Szkoda tylko, ze te "bzdety" bezposredio sie przekladaja na stan konta.

          [...] Po części Kaczyński jest sam sobie winien (daje preteksty do uderzania w niego),
          K. nie bardzo ma wplyw. Jest, prawdopodobnie, jednym z ostatnich bastionow zagrazajacych ukladom okraglo-stolowym. Taka osobe trzeba zwalczac. Trzeba byc kreatywnym, zeby wpadka z 2005 sie nie powtorzyla...

          A napisalem prawdopodobnie, bo w sumie tez nie ma 100% pewnosci, ze tez nie jest jakas fasada. Ciezko jest juz zaufac.

          ale przy w miarę obiektywnych mediach ten rząd upadłby po pierwszej kadencji (podzieliłby losy równie skompromitowanego rządu Millera).
          Takie nie moga powstac. I dlatego Rz i Uwazam Rze jakis czas temu zmienily wlasciciela... A M. jest teraz razem z bandyta WJ bohaterem i autorytetem.

          http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...peg?1327257341

          Ten głupi obrazek całkiem nieźle oddaje istotę sprawy.
          Sad but true...

          Skomentuj

          • kamil1422
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 139

            #95
            Napisał Robinson
            K. nie bardzo ma wplyw.
            Ma i często zamiast zamknąć się, powie jedno/dwa słowa za dużo, a media mają z tego pożywkę przez kolejne dni - patrz tekst o Merkel. Rolę Kaczyńskiego widzę podobnie jak Ty, ale widzę również jego błędy i minusy.

            Skomentuj

            • Robinson
              Erotoman
              • Sep 2011
              • 515

              #96
              No troche tak... Ale jak przestanie mowic, to cel wlasnie zostanie osiagniety. To jest CEL.

              Skomentuj

              • Lilith_666
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2011
                • 386

                #97
                Ja się zgodzę,że Kaczyński też popełnił masę błędów.Najlepiej gdyby część przemilczał,ale on jakoś nie potrafił.Dał się wciągnąć w nagonkę,a potem już zupełnie się zagubił...

                Mnie ciężko jest zrozumieć ludzi,którzy mówią,że polityka ich nie dotyczy,nie interesuje.Żyjemy tu,mamy demokrację więc decydujemy.Ale mój pogląd się też zmienił.

                Kiedyś myślałam,że głosowanie to obowiązek każdego obywatela.Kiedy jednak teraz patrzę na tych "obywateli",ich śmieszne hasełka,brak wiedzy,ignorancję to myślę sobie..siedźcie w domu i dajcie sobie siana.Niech mądrzejsi za was zdecydują.Szkoda,że są w mniejszości.A na trzecim miejscu Palikot,liberał i antyklerykał,który wydawał katolickie pismo.Litości...
                "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                Witkacy

                Skomentuj

                • Lilith_666
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2011
                  • 386

                  #98
                  Tę wypowiedź Migalskiego już czytałam..Dlatego należy wspierać osoby pokroju Patryka Jakiego z Opola.Znam go osobiście,chłopak do granic pracowity,niezłomny,silny.Jest więcej takich osób.Tylko tacy coś zmienią.Siedzenie i narzekanie,że wszyscy kradną i są źli nic nie pomoże.Jaki był najmłodszym radnym,dostał się do sejmu jako 8.(!) z listy.Jak się chce to można nie dać sobie w kaszę dmuchać.Tak się tylko wydaje.
                  A Gruzja?Wydawało się niemożliwe żeby zwolnić wszystkich urzędników,zlikwidować korupcję i co?Udało się.Fakt,że rozmiarami się różnimy,ale wciąż...
                  "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                  Witkacy

                  Skomentuj

                  • Lilith_666
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2011
                    • 386

                    #99
                    Chyba nie wiesz jak działa polityka i jak każdy się przenosi z partii do partii.Nie bądź śmieszny...
                    "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                    Witkacy

                    Skomentuj

                    • snata
                      Erotoman
                      • Mar 2009
                      • 612



                      ciekawe czy puszcza proces w tv
                      Kocham muzykę i niech tak zostanie

                      Skomentuj

                      • analityk
                        Ocieracz
                        • Jul 2011
                        • 188

                        Referenudm ws ACTA:

                        Mieszkasz w UK ? Nie wiesz jak oglądać Polską ???? Telewizję ? Zapraszamy do naszego serwisu. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje ☑ Sprawdź !

                        Wniosek wydrukować, wypełnić, podpisać, również dla znajomych, dla osób z pracy, sąsiadów.

                        Nie wysyłac pocztą!


                        Zanieść osobiście do punktu:
                        Mieszkasz w UK ? Nie wiesz jak oglądać Polską ???? Telewizję ? Zapraszamy do naszego serwisu. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje ☑ Sprawdź !

                        Skomentuj

                        Working...