Dziewczyna ma ochotę na pegging

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • breathed
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2005
    • 269

    #46
    Heh, czyli "dymanie" laski w tyłek to jest gejoza? W końcu tyłek jest tyłek... Ech, kuźwa niektórzy to chyba mają ukrytego geja i panicznie boją się go wypuścić...

    Do rzeczy. Masz fajną, otwartą dziewczynę - spróbuj raz. Jak ci się nie spodoba to powiesz nie! Ale będziesz miał poważny argument w ręku: "nie podobało mi się". A jak laseczka się spodoba korzystanie z tego dildo i dymanie innych to zaproponuj zaproszenie innej laski. I wydymacie ją oboje

    Skomentuj

    • Mlody_AA
      Świętoszek
      • Dec 2016
      • 2

      #47
      Jeżeli nie masz nic przeciwko, to zgódź się. Czasem takie zabawy otwierają nową drogę w życiu erotycznym. Zawsze możesz powiedzieć STOP i nie wracać do takich zabaw. Pamiętaj jedno - nic na siłę.

      BTW. Dlaczego pegging jest gejowski, a dymanie kobiety w tyłek już nie? Czy geje robią to tylko w jedną stronę? Zastanówcie się trochę.

      Skomentuj

      • fitschyk
        Ocieracz
        • Jan 2017
        • 139

        #48
        Chciałbym znów poznać taką dziewczynę... Polecam, fajna sprawa i zabawa ale tylko dla doświadczonych i otwartych na takie eksperymenty.

        Skomentuj

        • michaelx
          Ocieracz
          • Mar 2009
          • 101

          #49
          Popróbujcie najpierw z pieszczotami jej palcem, całkiem przypadkiem jest w stanie zrobić Ci nieświadomie krzywde a po co?

          Skomentuj

          • Centurion
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 132

            #50
            Jak ja bym chciał, żeby moja sama zaproponowała pegging..

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              #51
              Szybko pojąłem, że to tylko prowokacja.

              A czy znacie kogoś, czytaliście lub słyszeliście o kimś, komu kobieta sama zaproponowała pegging? To się w ogóle zdarza?
              Autor tematu jest niewiarygodny, bo napisał tylko 1 post i zniknął.

              Skomentuj

              • barmetr
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1399

                #52
                Trzeba skorzystać z tego, że żona przejawia jakąś inicjatywę.

                Napisał on82
                barmetr, moja zona, ostatnimi czasy sie rozkrecila i jest na etapie "ciekawe jak by to bylo"
                Ale kto pierwszy poruszył ten temat?
                Zastanawiam się ponadto, czemu nie łapiesz nadarzającej się okazji. Po takiej zajawce ja bym się mojej żonce już nie pozwolił odkręcić ani wykręcić.

                Skomentuj

                • onWponczochach
                  Ocieracz
                  • May 2022
                  • 143

                  #53
                  Ooo panie bierz pan jak poki chce i nie wybrzydza sam bym tak chcial wiec do odwarznych swiat nalezy

                  Skomentuj

                  • JeanGrey
                    Świntuszek
                    • Dec 2021
                    • 69

                    #54
                    5 lat temu miałam okazję na własnym tyłku doświadczyć za****stego orgazmu. Bez różnicy czy damski czy męski, tak samo unerwiony. Niczym się nie różnią. Skoro część kobiet tak bardzo lubi być ruchaną w dupę, dlaczego odmawiać tego facetowi? Co on już ma pozostać tylko przy jednym rodzaju orgazmu?

                    Skomentuj

                    • Black pantyhose
                      Świętoszek
                      • Jan 2021
                      • 7

                      #55
                      Niedawno podczas zabawy z żoną dałem jej na rękę trochę lubrykantu kiedy masowała mojego penisa. Rozsmarowala też trochę po moim tyłku. Do tej pory zabawy ograniczały się tylko do tego że masowała moja dziurkę tylko z wierzchu ale pod wpływem wspomagacza tym razem posunęła się trochę dalej i jej palec wsunął się we mnie. Nie mam nic przeciwko takim zabawom i muszę przyznać że było rewelacyjnie. Już wiem że będę chciał to powtórzyć a kiedyś poprosić jak o coś więcej niż palec.

                      Skomentuj

                      • sparky_fairy
                        Świętoszek
                        • Feb 2023
                        • 15

                        #56
                        Zaproponować nie zaproponowałam... Ale chciałabym kiedyś tak dosiąść faceta
                        Sama dosyć lubię w drugą stroną i chciałabym dać też taką przyjemność.
                        I dodatkowo to, że panowie się przed tym tak bronią, jakoś bardziej mnie podnieca

                        Skomentuj

                        • itakpowiem
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2009
                          • 215

                          #57
                          JeanGrey: nie do końca tak samo, kobieta ma przyjemność z anala min dlatego że też pochwa jest pośrednio wtedy stymulowana a u faceta prostata.
                          A tak z ciekawości, Twój orgazm analny był po prostu z samego ruchania w tyłek czy też było np pieszczenie łechtaczki ?

                          Skomentuj

                          • parka82
                            Świętoszek
                            • Dec 2009
                            • 1

                            #58
                            Pegging mega przyjemność ��

                            Skomentuj

                            • ADZU
                              Świętoszek
                              • Sep 2023
                              • 3

                              #59
                              Ja próbowałem z partnerką kiedys ale krótko i było super, ale teraz wiem że jak wroce z wyjazdu to koniecznie będzie trzeba to powtórzyć

                              Skomentuj

                              • Dyktator
                                Ocieracz
                                • Dec 2009
                                • 184

                                #60
                                Ja bym się nie zgodził bo stało by to w sprzeczności z moją dominującą naturą (jest w tym siłą rzeczy uległość wobec kobiety)
                                Jak masz ochotę to róbcie co chcecie. Przecież nikt nie będzie Wam mówił co jako dorośli ludzie robicie w łóżku 😈
                                tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                                tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                                Skomentuj

                                Working...