Pierwszy, oralny raz

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dawca rozkoszy
    Świętoszek
    • Jun 2015
    • 24

    pierwszy to nic ale drugi przyczymałem lasce głowe i polknęła wszystko potem juz ssała do konca zawsze

    Skomentuj

    • men_anonim
      Erotoman
      • Oct 2014
      • 426

      pierwszy raz, to było dawno temu, a nadal to pamięta, cudowne uczucie, pierwsza kochanka, jak zassała to musiałem się drzwi przytrzymać, zresztą to była jej ulubiona zabawa,

      Skomentuj

      • wthep
        Świętoszek
        • Jun 2015
        • 17

        Mój pierwszy lodzik był niecały miesiąc temu. Z kumplem już jakiś czas sobie wspólnie waliliśmy ale ja chciałem czegoś więcej. Pewnego razu jak zacząłem mu walić naszła mnie ochota żeby mu obciągnąć i tak się stało. Zlał mi się do ust w ciągu 20 sekund. Ale ważne że się później zrewanżował.

        Skomentuj

        • netmaniac
          Świntuszek
          • Jun 2010
          • 76

          jakieś 9 lat temu, ja swojej obecnej żonie - ona mnie nieco później, ale też się w końcu na to zdobyła

          Skomentuj

          • ErykS
            Świętoszek
            • Jul 2015
            • 16

            Pierwszy lodzik miałem podczas pierwszego razu ale nie był zbyt udany bo mimo że partnerka niby doświadczona (może to i wstyd ale korzystałem z usług "płatnych pań") to zachaczała zębami (trochę w tym jest mojej winy bo mam dość grubego). Z nią i potem z kolejną miałem loda z połykiem (i w sumie ani razu więcej). Pierwsza minetka była za drugim razem (też z kobietą z "roksy") ale bez żadnych osiągnięć. Dopiero przy 5 stosunku z kolei (pierwsze 6 stosunków (M-K) miałem "płatne") miałem drugą minetkę w życiu i tu akurat partnerka doszła Potem kilka spotkań M-M (jestem bi) ale bez dochodzenia w oralu z mojej strony (z 2-3 razy miałem tak że ja robiłem loda z połykiem) i teraz mam stałą partnerkę (rozwódka, starsza o 8 lat ale nie widać różnicy wieku) która szaleje z rozkoszy jak schodzę "na dół" jeśli o rewanż chodzi to tylko raz wzięła do ust przy pozycji 69 ale w sumie i tak jakoś wolę penetrację nie zmuszam jej do tego bo osobiście w lodziku wolę samo dochodzenie w ustach a akurat moja póki co nie jest do tego przekonana (jak dużo kobiet niestety, choć osobiście nie widzę w tym nic obrzydliwego)
            Mi wystarczy że ja ją zaspokajam ustami co zresztą uwielbiam zwykle na moje dwa orgazmy ona dochodzi z 4-5 razy

            Skomentuj

            • doswiadczony
              Świętoszek
              • Feb 2016
              • 9

              bita śmietana to jest to

              Skomentuj

              • Nicole81
                Świętoszek
                • Feb 2016
                • 5

                Pierwsze takie zabawy - lata temu. Uwielbiam do tej pory Dla mnie to integralna część bycia z facetem. Znam jednak dziewczyny, które się brzydzą seksu oralnego. I facetów, dla których dziewczyna robiąca loda to zwykła ....

                Skomentuj

                • OwIeCzKa
                  Erotoman
                  • Nov 2005
                  • 444

                  Napisał Nicole81
                  I facetów, dla których dziewczyna robiąca loda to zwykła ....
                  nieeeeeeee możliwe
                  Społeczeństwo, społeczeństwo
                  Dyscyplina, posłuszeństwo
                  Psychopaci i zboczeńcy
                  Społeczeństwo, społeczeństwo

                  Skomentuj

                  • men_anonim
                    Erotoman
                    • Oct 2014
                    • 426

                    nooooo nie, a kysz siło nieczysta, antoni gdzie jesteś!!!!

                    Skomentuj

                    • naspokojnie
                      Świętoszek
                      • Jan 2016
                      • 45

                      Pierwszy raz kobieta zrobiła mi to ustami, gdy miałem 18 lat i był to stosunek w gumce Nie miał dla mnie większego znaczenia. Na studiach poznałem swoją aktualną dziewczynę i od samego początku robi mi to ona bez gumki

                      Jak było? Za pierwszym razem przyrodzenie najpierw prędko podniosło się (podniecenie rzecz jasna: naga panna), po czym zaczęło robić się miękkie. I ona urabiała takiego miękkiego penisa. Ten lęk w jej oczach

                      Skomentuj

                      • ewa123xx
                        Świętoszek
                        • Oct 2016
                        • 19

                        Ja podczas kapieli na swiezo

                        Skomentuj

                        • grz3siek
                          Świętoszek
                          • Oct 2016
                          • 18

                          Sex oralny to chyba absolutna podstawa każdej gry wstępnej, do tego dobry masażer łechtaczki i cala noc nie przespana ;-)

                          Skomentuj

                          • 123mm1231
                            Świętoszek
                            • Oct 2015
                            • 17

                            Pierwszy otrzymany lodzik i minetka w wieku 12 lat teraz niestety z otrzymaniem pieszczot oralnych mam wielki problem... Ale kobiecie moge robic dobrze zawsze i wszedzie lezenie miedzy udami to jest to!

                            Skomentuj

                            • thlo
                              Erotoman
                              • Jul 2016
                              • 513

                              Napisał 123mm1231
                              Pierwszy otrzymany lodzik i minetka w wieku 12 lat teraz niestety z otrzymaniem pieszczot oralnych mam wielki problem... Ale kobiecie moge robic dobrze zawsze i wszedzie lezenie miedzy udami to jest to!
                              Ty szczęściarzu ja też bym tak chciał może nie w wieku 12 tylko jakoś 16 lat ale mimo wszystko powiodło ci się.

                              Czemu problem z pieszczotami oralnymi? Ile masz lat ? Już zdążyłeś go zużyć?
                              beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                              Skomentuj

                              • bartek24
                                Świntuszek
                                • Oct 2017
                                • 97

                                misjonarz na łózeczku a później od tyłu

                                Skomentuj

                                Working...