W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiece majteczki - czy was kreca?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomalski
    Świętoszek
    • May 2007
    • 12

    #46
    Witam a co z majteczkami waszych kobiet -wypranymi- czy one was nie kręcą same w sobie? ja czasem lubie same majteczki koronkowe stringi, ale zastanawiam się też hm , co to oznacza? (...) nie lubię ich wąchać tylko nosić.

    Skomentuj

    • tymbark9
      Ocieracz
      • May 2007
      • 128

      #47
      majtasy kreca mnie pod kazdym wzgledem...ale kiedy pachna jej cipka to odplywam ... szkoda ale rzadko daje mi je wachac..
      "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
      że spełnią się wszystkie pragnienia....."

      Skomentuj

      • MaXior.
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 11

        #48
        Ja uwielbiamten zapach myszki

        Skomentuj

        • PatrycjaM
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 3

          #49
          Kiedys nakrylam brata podczas wachania moich majteczek i masturbacji.

          Skomentuj

          • snata
            Erotoman
            • Mar 2009
            • 612

            #50
            podniecają jak mam możliwości czasami sobie okręcam wokół penisa albo po prostu wącham
            Kocham muzykę i niech tak zostanie

            Skomentuj

            • Username16
              Świętoszek
              • Apr 2009
              • 3

              #51
              Napisał goorusia
              Powiem Ci,że mnie to bardzo podnieca, ta świadomość, że on ma na sobie moje majtki, które ja będę potem nosiła... Bardzo fajna sprawa takie zabawy.
              I tu cie popieram. Sex nie musi być monotonny i ciągle taki sam. A w taki sposób ciągle coś na nowo z partnerem odkrywacie i nie popadacie w monotonność.

              Skomentuj

              • americanos
                Świntuszek
                • Jul 2006
                • 97

                #52
                ja lubie łapać dziewczynę za tyłek i po chwili wyciągać na wierzch jej stringi i mocno chwycić za nie i przyciągać ją do siebie i marze o jej takich stringach- zeby mi dala takie przesiakniete jej zapachem...

                Skomentuj

                • Adonnis
                  Banned
                  • Feb 2009
                  • 234

                  #53
                  Wąchać majtki Waszej suczki

                  Ja tam lubię! I nie będę się z tym krył... Wącham je, gdy je z niej zedrę... Mają wspaniały aromat! Jest już taki temat? Chyba nie do końca - szukałem! My faceci mamy słaby zmysł węchu w sprawach codziennych. Lecz gdy chodzi o kobiety - wzmaga nam się 1000-krotnie!

                  A tak na marginesie - nie stosujcie, Kobitki, zbyt wielu dezodorantów, wód toaletowych czy też innych sztucznych aromatów. W łózeczku same jesteście aromatyczne i to nas nęci! Lubię osobiście zapach kobiecego potu po świeżym prysznicu, jej parowanie ciała, gdy się podnieca i wszelkie inne wyziewy - z każdej strony świata... Hehehe... Chyba wygląda na to, że jestem erotomańslo wykoślawiony, ale bardzo chętnie też z laską w międzyczasie rozmawiam, więc chyba nie? - istna przyjemność intelektualna!

                  Skomentuj

                  • Adonnis
                    Banned
                    • Feb 2009
                    • 234

                    #54
                    Uwielbiam z niej zdjąć, a potem rozwierać jej każdą szparę...
                    Są takie bezbronne - lecz uwaga! mają na nas bata! gdy się podniecą - nie ma końca ich fantazjom! - często bywam wypruty ze czci i honoru, gdy mnie ujeżdża aż po setny wytrysk!

                    Skomentuj

                    • mateoo12
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 1

                      #55
                      Napisał tomcio
                      wejdz na forum http://www.majtki.fora.pl/index.php dopiero sie rozwija ale ludzie sa o takich samych zainteresowaniach
                      polecam !!

                      Skomentuj

                      • DrPaul
                        Świntuszek
                        • May 2009
                        • 57

                        #56
                        O widzę, że mateoo tutaj też jest

                        Jeżeli chodzi natomiast o temat, to jak najbardziej, nakręcają i niesamowicie, ale przy mojej zasadzie:

                        Żadnych majtek rodzinnych! Co innego koleżanek Doszedłem wręcz już do takiego momentu, ze bardziej podnieca mnie to, że robię to wszystko przy nie zamkniętych drzwiach na zamek, po prostu większa adrenalina przy szukaniu majteczek, czy to w koszu na bieliznę, czy pralce, a potem mała przygoda z nimi. Generalnie po ostatniej takiej sytuacji, jedna z koleżanek chyba domyśliła się...mało tego zaprosiła mnie drugi raz i z jakimś takim uśmieszkiem na twarzy zaprosiła mnie na małe co nieco, ale w twarz mi nie powiedziała, że wie co we mnie drzemie, hehe. Może czas jej powiedzieć i pogłębić doznania?
                        "Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia."
                        Henry Miller

                        Skomentuj

                        • belfegordimitr
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 15

                          #57
                          Lepiej ściągać niż wąchać

                          Skomentuj

                          • Black Devil
                            Świętoszek
                            • Jun 2009
                            • 6

                            #58
                            Napisał PatrycjaM
                            Kiedys nakrylam brata podczas wachania moich majteczek i masturbacji.
                            A mnie siora nie dorwała.

                            Skomentuj

                            • JoKeR_BDG
                              Świętoszek
                              • Jun 2009
                              • 10

                              #59
                              Uwielbiam to poprostu. Ale moja kobieta się wstydzi gdy to robię.
                              Ale najfajniej jest gdy kobiecie leci śluz w środku cyklu miesiączkowego.

                              Skomentuj

                              • Ty Lubisz To
                                Świętoszek
                                • Jul 2009
                                • 3

                                #60
                                Ja Jestem prawdziwym zapalencem wacham lize majteczki nawet zbieram je ale tylko fajnych laseczek

                                Skomentuj

                                Working...