Satynowe damskie ciuszki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mzbbwhunter
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 39

    #46
    Powiem ci tak, może w następnym pokoleniu, z tego względu że przemiany mentalne postępują bardzo wolno. Co do istoty tematu . Satynowe ciuszki . Tak ! szczególnie białe ale też całkiem niezłe i niezłego powera mają te o jaskrawych barwach . seledyn, róż , fiolet , pomarańcz jaskrawoniebieskie . Co do bluzeczek jest jeszcze doskonalej gdy jest zestawiona z fajną kolorową spódniczką , to wtedy kręci mnie niesamowicie

    Skomentuj

    • zero1
      Świętoszek
      • Apr 2009
      • 18

      #47
      Przemiany w pokoleniu - być może faktycznie kiedyś przyjdzie na to czas, mimo iż do tej pory już sporo rzeczy ludzkość przewróciła do góry nogami;-)
      A takie spasowanie - bluzeczka i spódniczka - dla mnie też rewelacja!! A najbardziej uwielbiam jak moja pani ma na tej bluzce jeszcze żakiet fantastycznie opinający biust, szpilki i upięte włosy - po prostu odlot!!

      Skomentuj

      • mzbbwhunter
        Świętoszek
        • Jan 2010
        • 39

        #48
        Dokładnie, ponieważ tak ubrana dziewczyna wygląda bardzo subtelnie , kobieco no i seksi.

        Skomentuj

        • w351
          Świntuszek
          • Apr 2007
          • 86

          #49
          Znalazłem fajową stronkę:
          pictures of celebrities wearing satin blouses (and other blouses too)

          Podoba się???

          Skomentuj

          • zero1
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 18

            #50
            super jest, szczerze znałem ją wcześniej, myślałem że ty też:-p
            pozdro

            Skomentuj

            • tadzio69
              Świntuszek
              • Aug 2009
              • 62

              #51
              Bluzki jak bluzki, satynowe majteczki to jest to

              Skomentuj

              • w351
                Świntuszek
                • Apr 2007
                • 86

                #52
                zero1, jeśli znasz jeszcze jakieś podobne stronki to może podzielisz się adresami?

                Skomentuj

                • zero1
                  Świętoszek
                  • Apr 2009
                  • 18

                  #53
                  a proszę cię bardzo:-D
                  świetna jest my-fetish.net, i jeszcze jedna a zawiera dodatkowo super ekstra elementy sztuki bdsm - gouvrion.com
                  miłego wkręcania się;-)

                  Skomentuj

                  • w351
                    Świntuszek
                    • Apr 2007
                    • 86

                    #54
                    A powiedzcie, czy Was również kręci połączenie fetyszu satynowych ciuchów z BDSM ? Mnie niesamowicie kręci widok związanej lub zakutej w jakieś przyrządy tortur panienki, która ma na sobie np. białą satynową koszulę z kołnierzem i długimi mankietami oraz satynową czarną spódniczkę lub spodnie. A może znacie jakieś stronki z fotkami i filmikami w takich klimatach???

                    Skomentuj

                    • Martintrans
                      Banned
                      • Mar 2012
                      • 63

                      #55
                      Satynowe polyskujace sukienki

                      polyskujace suknie dla mnie to jest jak opakowanie bardzo atrakcyjnego wspanialego"towaru" jakim jest kobieta,przeciez prezenty tez sie opakowuje w lsniacy papier pakowy jakim jest w przypadku kobiety satynowa lsniaca suknia a prezent to cos biernego co ma za zadanie dawac radosc innym czyli to jest to podporzadkowanie pozycji kobiety meskiej satysfakcji ze kobieta jest tym kims kto ma dawac radosc innemu osobnikowi i robic wszystko by mu sie podobac czyli jest bytem podporzadkowanym odkrylem ten sekret i mnie to podnieca to wlasnie to wytlumaczenie dlaczego relacja kobiety ma charakter relacji podporzadkowanej osoby z tym komu jest podporzadkowana czyli sado maso,pozdrawiam serdecznie "martina"
                      Last edited by Martintrans; 15-05-12, 16:49.

                      Skomentuj

                      • Aleksandra369
                        Świętoszek
                        • Nov 2012
                        • 3

                        #56
                        Witam
                        Może i to jest dziwne ale jak najbardziej prawdziwe są osoby uzależnione od satyny i trzeba się z tym pogodzić (jeżeli się ich kocha) . Miedzy innymi taką osobą jest mój Partner (mam nadzieję że w przyszłości Mąż ), mi osobiście satyna jest (raczej była) całkiem obojętna (aczkolwiek jest bardzo przyjemna), ale niestety są Osoby uzależnione od tego. Proponuję Partnerą Takich Osób podejść do tego z głową, można mieć z tego korzyści ,,KROCIE”. Jestem 29 letnią nauczycielką w szkole Technicznej, coś musi być w tej satynie, np. ubierając satynowe spodnie, rano żeby mój Partner był zadowolony po moim powrocie do domu … to zauważam dziwne reakcje swoich Uczniów !! (nie będę pisać szczegółów proszę się domyślić aż języki im się plączą a tak zwane dyszelki …. ). Natomiast gdy mój Partner widzi mnie wracająca w w/w spodniach z pracy, to opowieści Koleżanek że tam gdzieś kiedyś dwa razy … stają się śmieszne, w porównaniu to tego co ja mam!!!! Mojego Pana kręcą nie tylko spodnie ale i satynowa pościel, a co dziwne też kutreczki, kupiłam kiedyś ze swoja siostrą kurtki tej samej firmy ale w innych kolorach, może i dziwne ale tak mi ględził że wydębiłam od siostry tą kurtkę bo i tak w niej nie chodziła, ale nie żałuję, z tej okazji pojechaliśmy do Zakopanego. Nie będę się rozpisywać ale nie żałowałam tego …. Akceptuję to i może właśnie zaraz kupię jakąś satynową koszulkę w necie to będzie się działo ….

                        Skomentuj

                        • Ortalmen
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 148

                          #57
                          Witajcie!
                          Ja również uwielbiam satynowe kurteczki, pościel, suknie i spódnice.
                          Chętnie kupiłbym taką długą satynową spódnicę albo suknię wieczorową.

                          Mam pytanie Gdzie mam tego szukać bo ostatnio jakoś moda w sklepach minęła na satynę.

                          Proszę o pomoc.

                          Aleksandra369: Czy twój partner lubi też kurtki z ortalionu takiego błyszczącego? A może sama takie lubisz?

                          Skomentuj

                          • Aleksandra369
                            Świętoszek
                            • Nov 2012
                            • 3

                            #58
                            Mi takie ciuchy są całkiem obojętne, uzależnione jest ich noszenie tylko od aktualnej mody, trendy ...

                            Skomentuj

                            • w351
                              Świntuszek
                              • Apr 2007
                              • 86

                              #59
                              Aleksandra369, a czy Twój partner lubi czasami np. podczas Waszych łóżkowych zabaw samemu ubrać jakiś Twój satynowy ciuszek? Ja to uwielbiam bo doznaję wtedy nieziemskich rozkoszy szczególnie w połączeniu z selfbondage. Obecnie muszę niestety zabawiać się potajemnie samemu bo moja żona nie wie o moich upodobaniach.

                              Skomentuj

                              • Aleksandra369
                                Świętoszek
                                • Nov 2012
                                • 3

                                #60
                                Aż tak Mu nie odbija, nie popadajmy w patologię z tym !!!

                                Skomentuj

                                Working...