Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cmanson
    Ocieracz
    • Jul 2011
    • 185

    U partnerki podobnie?Ona ma penisa?
    Napisał milymarcin
    Moje marzenie jest, żeby z partnerką pójść do odważniejszego klubu masażu. Wspólnie. W jednym pomieszczeniu.
    Dwie masażystki. Pierwszy krok to odsłonięcie pośladków u nas przez Panie.
    Następnym obrót na plecy i mój widoczny wzwód. Masaż wszędzie prócz penisa. U parnerki podobnie. W pewnym momencie chciałbym,żeby obie Panie masażystki zajęły się masowaniem ukochanej.
    Już bylyby obie nago. Jedna masowała by uda, już lekko rozwarte. Drugą piersi mojej pięknej. Po chwili by weszły palce na płatkach ****eczki. Już mokrej i czerwonej. Jedna z Pań by okrakiem masowała, będąc biodrami nad twarzą i czekając aż moja ja będzie bezceremonialnie lizać. Sam bym patrzył i napajał się widokiem.
    Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

    Skomentuj

    • RobM
      Świntuszek
      • Apr 2006
      • 52

      Marzenie połączone po trochu z akcją której już doświadczyłem: Chciałbym dorwać jakąś kobietę i dobrze wylizać jej (a wręcz wyczyścić tylną dziurkę). Żeby nie miała przy tym żadnych krempacji, że niby brudna, mogłby się zawsze w trakcie porządnie zesikać. Kręcą mnie takie klimaty. O ile pissing już nie raz próbowałem, to smak tylnej dziurki tak naprawdę tylko raz mi dane było. Kiedyś będąc w Polsce spotkałem się z moją byłą typowo na szybki numerek. Na zakończenie poprosiłem ją, żeby się wypieła w celu wylizania dziurki. Nie była specjalnie chętna. Może właśnie dlatego, że nie była gotowa na takie zabawy. Ostatecznie podobało jej się i myślę, że jak następnym razem się spotkamy to będzie powtórka. Tylko pewnie wiele miesięcy trzeba będzie na to poczekać. Wracając do sedna sprawy, chciałbym kiedyś to zrobić jakiejś nowopoznanej kobiecie wtedy jak będzie nieprzygotowana, ale jednocześnie tak nakręcona, że mi pozwoli.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2689

        Moim marzeniem erotycznym do spełnienia jest taka jedna znajoma, grunt już przygotowany
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • Yebi
          Świętoszek
          • Nov 2022
          • 11

          Napisał milymarcin
          Moje marzenie jest, żeby z partnerką pójść do odważniejszego klubu masażu. Wspólnie. W jednym pomieszczeniu.
          Dwie masażystki. Pierwszy krok to odsłonięcie pośladków u nas przez Panie.
          Następnym obrót na plecy i mój widoczny wzwód. Masaż wszędzie prócz penisa. U parnerki podobnie. W pewnym momencie chciałbym,żeby obie Panie masażystki zajęły się masowaniem ukochanej.
          Już bylyby obie nago. Jedna masowała by uda, już lekko rozwarte. Drugą piersi mojej pięknej. Po chwili by weszły palce na płatkach ****eczki. Już mokrej i czerwonej. Jedna z Pań by okrakiem masowała, będąc biodrami nad twarzą i czekając aż moja ja będzie bezceremonialnie lizać. Sam bym patrzył i napajał się widokiem.
          Fajne marzenie 😁

          Skomentuj

          • MatiWWA

            Na ten moment taka lista tych które chciałoby się spełnić:
            1. Oglądanie innej pary z ewentualnym dołączeniem
            2. Wizyta w klubie i wyrwanie fajnej starszej koleżanki (35-60)
            3. Sprawdzenie paru nowych miejsc (kino, auto, plener)
            4. Seks z parą w której oboje są bi
            5. Swingers club
            6. Naga sauna z nadzieją na odważnych uczestników

            Skomentuj

            • Bicurious
              Świętoszek
              • Aug 2021
              • 6

              Seks w czworokącie z moją obecną partnerką i normalną, dojrzałą (także psychicznie) parą bi w wieku 40-50 lat.
              Obgadaliśmy temat niedawno i oboje jesteśmy na to w pełni przygotowani, więc to zapewne tylko kwestia czasu aż znajdzie się ktoś odpowiedni.

              Skomentuj

              • Mistrzu93
                Świętoszek
                • Apr 2016
                • 25

                Poszedł bym chętnie z żoną do jakiegoś klubu lub inną imprezę z nieznajomymi na kilka drinków i puścił samą na parkiet aby potańczyła sobie z obcymi, żeby się obmacywali i całowali, tak, żebym to widział i żeby czasem puściła mi jakiś uśmieszek w trakcie a ja obserwowałbym sobie to z boku. Strasznie mi to siedzi w głowie i zdecydowanie bym to zrealizował, myślę, że żona po kilku drinkach byłaby do tego zdolna więc trzeba to jakoś zaaranżować.

                Skomentuj

                • BiMa
                  Świętoszek
                  • Jan 2023
                  • 15

                  Z kobietą doświadczyłem już wiele ale najbardziej chciałbym jeszcze doświadczyć piss zarówno w moją jak i jej stronę.

                  Jeśli chodzi o facetów, zdecydowanie chciałbym doświadczyć spotkania w większym gronie, np 3-4 facetów w którym to ja byłbym tym pasywnym plus ewentualnie jeszcze jeden. Marzy mi się lizanie kilku tyłków, a później spust z kilku kutasów na raz na twarz, do buzi.
                  Mało realne, ale może jeszcze kiedyś się spełni...

                  Skomentuj

                  • Sharkan
                    Świętoszek
                    • Jan 2023
                    • 16

                    Zobaczyć swoją narzeczoną z innym facetem...

                    Zdecydowanie jest to moje największe marzenie erotyczne.
                    Moja narzeczona też o tym fantazjuje, ale z realizacją chce jeszcze poczekać.

                    Skomentuj

                    • Foliowy
                      Świętoszek
                      • Jan 2023
                      • 15

                      No cóż moim marzeniem jest aby moja partnerka kazała mi " wskoczyć " w folię związała mnie i zrobiła że mną co tylko chce. Najlepiej jak by potraktowała mnie jako swojego psa/suke i trochę zeszmaciła.

                      Skomentuj

                      • Azul
                        Perwers
                        • Jan 2022
                        • 839

                        Napisał Azul
                        Edging - żeby mnie ktoś tak potrzymał w niepewności z prawdziwego zdarzenia Bardzo zwykłe, ale trudno o to w "porządnej" wersji.
                        W sumie nadal aktualne, do powtórzenia, bo wersje mogą być różne.
                        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                        Skomentuj

                        • korona
                          Świętoszek
                          • Jan 2023
                          • 12

                          Zajęcie się męskim tyłeczkiem, coraz bardziej mnie to ciekawi/kręci Obserwowanie dwóch hetero-ciekawskich panów jak mają pierwszy raz z osobą tej samej płci.

                          Skomentuj

                          • Siwy1945
                            Świętoszek
                            • Feb 2023
                            • 35

                            Mam kilka takich marzeń które chciał bym spełnić , na czele są dwa które przewodzą całej liście

                            Skomentuj

                            • Foliowy
                              Świętoszek
                              • Jan 2023
                              • 15

                              Ponieważ mój ferysz jest oparty na folii a ostatnio natrafiłem niestety na nie naszych stronach na tzw. wyzwania. Wprawdzie są one związane z osobami które mają fetysz związany z pieluchami ale tak se myślę czy nie zmodyfikować tego i nie dopasować do moich upodobań ��

                              Skomentuj

                              • Azul
                                Perwers
                                • Jan 2022
                                • 839

                                Mieć ogród z takim zakątkiem do seksu, żeby się czuć całkowicie swobodnie.
                                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                                Skomentuj

                                Working...