Seks w butach (kozakach, botkach) ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ruskowka
    Świętoszek
    • Nov 2014
    • 24

    Szczęśliwie.
    Dopóki dodatki pozostają dodatkami jest OK.
    Podczas seksu wystarczy że widzę ,czuję dotyk szpilek na ramionach,tyłku,i jest fantastycznie.
    Z reguły zaczynam od masażu,na żonę działa to podobnie jak gra wstępna,najważniejsze właśnie nogi.

    Dodam ,że jak dla mnie,kobiety całkiem nagie są wszystkie takie same, nie rozróżniam ładniejszych i brzydszych figur.
    Dopiero ubrane , do łóżka oczywiście, zaczynają <mówić> swoim obrazem.
    Nawet najpiękniejsza kobieta np na platformach i dziwnych majtkach ,będzie dla mnie aseksualna,a niska i przy kości pani ,ale wyposażona zgodnie z moimi gustami - będzie rozpalać mnie do białości.

    Oczywiście nie ma to zastosowania w stosunku do ukochanej osoby.
    Pozdrawiam podobnie zakręconych.

    Skomentuj

    • Clasica erotica
      Świętoszek
      • Jul 2016
      • 26

      Napisał Milenart
      Jestem zagorzałą fanką szpilek, ale zdecydowanie wolę żeby mój partner większą uwagę skierował w stronę moich nóg a w szczególności stópek. Bardzo podnieca mnie moment w którym facet zdejmuje mi szpilki i całuje bądź masuje moje stopy. Nie wiem jak bym się poczuła w wypadku gdyby kochanek zostawił moje stopy i zajął by się wyłącznie obuwiem. Szczęśliwie nigdy takiej sytuacji nie miałam.
      Masz rację. Traktowanie samych szpilek jak i jakiegokolwiek innego elementu kobiecej garderoby jako fetyszu samego, bez jego posiadaczki to dla mnie nonsens. A wielu tak dziś robi. Ja jestem zwolennikiem umiaru. Kocham seks w szpilkach, klasycznych szpilkach bez grubej podeszwy, może troszkę inaczej jak Ty, kiedy kobieta ich nie ściąga, tym przyjemniej pieści się wtedy podbicie stopy od góry, nogę w pończoszkach i powyżej nich. Ale samo obuwie to tylko obuwie, nic więcej. Najważniejsze jesteście Wy drogie panie.

      Skomentuj

      • Beerek
        Ocieracz
        • May 2006
        • 114

        Niezmiennie uwielbiam

        Skomentuj

        • blondi2010
          Świętoszek
          • Aug 2016
          • 8

          Buty w łóżku szpilki, kozaki dlaczego nie . Jak ktoś lubi.

          Skomentuj

          • MateuszS
            Świętoszek
            • Jun 2015
            • 7

            Tylko kozaczki

            Skomentuj

            • glan

              Sex w Glanach polecam zwlaszcza w 30 dziurkowych Steadysach, czysta rozkosz

              Skomentuj

              • rainboksik
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 199

                Uwielbiam długie kozaczki, bardzo podniecający fetysz

                Skomentuj

                • Andrzej18
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Dec 2012
                  • 291

                  Lubie szpileczki i inne bootki itp ale sex w butach jest lekko nie wygodny

                  Skomentuj

                  • fetysz115
                    Świętoszek
                    • May 2014
                    • 2

                    Dla mnie nie ma bardziej podniecającej rzeczy jak kozaczki damskie albo botki. Moja żona niestety nie chce ich na siebie założyć podczas stosunku ale wielokrotnie sam się z nimi zabawiałem bardzo szybko wtedy dochodziłem. Jeszcze pamiętam jak byłem mniejszy sam zakładałem kozaki mojej mamy lepszego uczucia nie było ��

                    Skomentuj

                    • zbuntowany
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2006
                      • 237

                      Bardzo mnie podnieca taka myśl. Ogólnie uwielbiam wszelkie układy z nagością i pozostawieniem chociaż jednej części ubioru. A już wszelkie nakrycie stup to jest +100% do samego seksu. Kiedyś zakupiłem żonie buty... z tekstem pół żartem - że zanim zacznie w nich chodzić chcę ją widzieć w nich samych w łóżku. Zgodziła się (a może tylko mi się tak wydało w mojej chorej głowie). Próbowała w nich chodzić długo po domu... a ostatecznie stwierdziła, żebym je oddał. Bo za drogie są i nie leżą idealnie jak na tą cenę. Nie wiem czy kiedyś byłem bardziej rozczarowany. Temat seksu w butach wracał kilka razy.... zawsze tylko z mojej strony.

                      Skomentuj

                      • Azul
                        Perwers
                        • Jan 2022
                        • 839

                        Nie czytałam całego wątku, nie wiem, czy się kobiety wypowiedziały, ale zdarza mi się, całkiem często.
                        Botki, kozaki, szpilki, muszkieterki, sandały... nienawidzę za to w samych skarpetkach tego robić ;P
                        Jeśli to dodatkowo ma podkręcić atmosferę, dlaczego nie.
                        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                        Skomentuj

                        • mientus
                          Erotoman
                          • Feb 2019
                          • 607

                          Napisał Azul
                          Botki, kozaki, szpilki, muszkieterki, sandały...
                          Jeśli to dodatkowo ma podkręcić atmosferę, dlaczego nie.
                          Chcialbym to zobaczyc...

                          I kurcze, dopisuje to do listy "to do".

                          Skomentuj

                          • tappy
                            Świętoszek
                            • Dec 2012
                            • 7

                            Ehhhh moja ukochana fantazja i realziwoany fetysz. Wszelkiej masci *****iałki, czyli mowiac po ludzku muszkieterki za kolano na szpilce, platformie itd. Skora, materiał, lack.... W połączeniu z mini dochodzącą do granicy butów - czad... Albo płaszczyk zapięty, który tylko zakrywa brzeg kozakow i w czasie chodzenia miga skóra miedzy płaszczykiem, a kozakami

                            Skomentuj

                            • obcasik
                              Świętoszek
                              • Dec 2018
                              • 14

                              Mnie tak podniecały botki,kozaki do tego stopnia,że sam zacząłem zakładać.

                              Skomentuj

                              • km50
                                Świntuszek
                                • Oct 2023
                                • 52

                                Też wolałbym żeby partnerka miała buty, niż była boso.

                                Skomentuj

                                Working...