Masowanie prostaty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotyczny
    Świntuszek
    • Mar 2022
    • 54

    #76
    Zaczynam właśnie research w sprawie dobrego masażera prostaty z wibracjami. Niedawno rzucił mi się w oczy taki uniwersalny, który może służyć jako właśnie narzędzie do tyłka oraz jako wibrator dla kobiety. Muszę go odnaleźć, kupić i dokładnie przetestować. Zdam relację czy spełnia moje oczekiwania. A jakie one są? Chciałbym wsunąć go sobie w tyłek, położyć wygodnie i z rozkoszą czekać na potężny orgazm i wytrysk bez użycia rąk choćby na sekundę.

    Skomentuj

    • onWponczochach
      Ocieracz
      • May 2022
      • 143

      #77
      Masowanie prostaty, dla osob ceniacych wygode najlepiej masazer wibrujacy, ewentualnie taniej ale zwykly dildo pasujacych rozmiarowtylko tu juz trzeba sie skupic na tym jak masowac i skupiac na przyjemnoaci jednoczesniemozna w ramach peggingu wykorzystac domine ze strapem ewentualnie dildo najlepiej taka ktora wie jak to sie robijest tez inna opcja podobno najprzyjemniejsza jednak dla wielu kontrowersyjna, czyli inny facetmoznq wykorzystwac inne podobne akcesoria jednak najbezpieczniej z zabawkami czysto erotycznymi wtedy i wygodnie i bezpiecznie

      Skomentuj

      • Nuder
        Świętoszek
        • Mar 2021
        • 37

        #78
        Próbowałem dwóch masażerów z wibracjami i bez. Efekt średni. Uciskało, ale dla mnie nieco za miękkie i za bardzo elastyczne. Lepiej szło falliczną rączką od szczotki Wtedy doszedłem. Rozważam dildo. Racja, że pewnie przyjemniej jak ktoś ci wymasuje...

        Skomentuj

        • e-rotyczny
          Świntuszek
          • Mar 2022
          • 54

          #79
          Dobra, po dokładnym researchu wybrałem coś, co mam nadzieję spełni moje oczekiwania - nadal nie wiem, czy można wymieniać tu konkretne nazwy, jeśli nie, to przepraszam, a mod usunie.


          Dorcel P-Finger uniwersalny, bo zarówno dla mężczyzny jak i kobiety (można pieścić cipkę). 7 trybów wibracji, podgrzewanie i zasilanie akumulatorowe. Jego główka zagina się w dół, dzięki temu może imitować palcówkę i drażnienie punktu G w przypadku zabawy żony.
          Mam nadzieję, że będzie też świetnie sprawował się jako masażer mojej prostaty, już czekam na te orgazmy bez użycia rąk.

          Skomentuj

          • onWponczochach
            Ocieracz
            • May 2022
            • 143

            #80
            Napisał e-Kochanek
            Dobra, po dokładnym researchu wybrałem coś, co mam nadzieję spełni moje oczekiwania - nadal nie wiem, czy można wymieniać tu konkretne nazwy, jeśli nie, to przepraszam, a mod usunie.


            Dorcel P-Finger uniwersalny, bo zarówno dla mężczyzny jak i kobiety (można pieścić cipkę). 7 trybów wibracji, podgrzewanie i zasilanie akumulatorowe. Jego główka zagina się w dół, dzięki temu może imitować palcówkę i drażnienie punktu G w przypadku zabawy żony.
            Mam nadzieję, że będzie też świetnie sprawował się jako masażer mojej prostaty, już czekam na te orgazmy bez użycia rąk.
            Napisz później czy zdało egzamin

            Skomentuj

            • e-rotyczny
              Świntuszek
              • Mar 2022
              • 54

              #81
              Napisał onWponczochach
              Napisz później czy zdało egzamin

              Właśnie dzisiaj odbieram paczkę i zabieram się za testy. Na pewno zdam relację.

              Pierwsze testy za mną. Samo urządzenie bardzo fajne, dobrze wykonane, estetyczne, funkcjonalne i wygodne dzięki dołączonemu pilotowi. Kilka funkcji wibracji, podgrzewanie no i najciekawsze - zaginanie końcówki, symulujące ruch palca. Masażer ma duży potencjał, choć wczoraj nie dał mi jeszcze spektakularnych doznań. Myślę jednak, że kwestią czasu są orgazmy bez użycia rąk - musimy się lepiej i spokojniej poznać. Tak czy siak, było przyjemnie.
              Last edited by sister_lu; 07-02-23, 21:43.

              Skomentuj

              • onWponczochach
                Ocieracz
                • May 2022
                • 143

                #82
                e-kochanek* za cene urzadzenia powinno robić różnice i dawać przyjemnośćpewne efekty u meżczyzn raz przychodza a raz nie, używajac dildo dostaje wytrysku bez trzymanki ale nie za każdym razem, im dłużej wyposzczony/pobudzong tym wieksza na to szansa, ale czasem sie udajefajnie że korzystasz z masażera którego zadanie jest również prozdrowotne utrzymanie prostaty w dobrym stanie żeby za pare lat nie bylo "psi-psi" 20 razy dziennie z czego 30 w nocyzycze udanych odkryć ciemnej strony meżczyzny i dzięki za pierwsze relacjemam nadzieje ze Twoja partnerka również jest zadowolona??

                Skomentuj

                • e-rotyczny
                  Świntuszek
                  • Mar 2022
                  • 54

                  #83
                  Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze będą fajerwerki, ale im częściej będę ćwiczył, tym lepsze i bardziej regularne efekty osiągnę. Na pewno ten masażer da mi jeszcze wiele przyjemności.


                  Pierwsze wrażenie żony bardzo pozytywne, ale szybko się rozładował - nie podłączyłem do prądu po mojej ostatniej sesji. Ale nic straconego, dzisiaj powtórka, a bardzo spodobały Jej się te wibracje bezpośrednio na łechtaczce i funkcja podgrzewania

                  Skomentuj

                  • onWponczochach
                    Ocieracz
                    • May 2022
                    • 143

                    #84
                    Napisał e-Kochanek
                    Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze będą fajerwerki, ale im częściej będę ćwiczył, tym lepsze i bardziej regularne efekty osiągnę. Na pewno ten masażer da mi jeszcze wiele przyjemności.


                    Pierwsze wrażenie żony bardzo pozytywne, ale szybko się rozładował - nie podłączyłem do prądu po mojej ostatniej sesji. Ale nic straconego, dzisiaj powtórka, a bardzo spodobały Jej się te wibracje bezpośrednio na łechtaczce i funkcja podgrzewania
                    To świetnie bede musial cos wibrujacego sobie do dupci kupic bo samo dildo to juz male wyzwanie

                    Skomentuj

                    Working...