W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakie macie fetysze?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CD_ Bożena
    Świętoszek
    • May 2023
    • 26

    Damskie ubrania na mężczyznach również.. Sam też noszę

    Skomentuj

    • Dave21
      Świętoszek
      • Sep 2023
      • 2

      Jak już pisałem w innym wątku mój fetysz to rujnowanie wyglądu sobie oraz kobiecie poprzez brudzenie np.błotem,jedzeniem, itp.

      Skomentuj

      • km50
        Świntuszek
        • Oct 2023
        • 54

        Nie ukrywam, że pociągają mnie też ładnie umalowane usta u kobiety, jak i w ogóle makijaż. A także ładnie pomalowane, nieco przedłużone paznokcie (ale nie za długie, żadne tam szpony pięciocentymetrowe). Preferuję u kobiet lakier czerwony, różowy lub czarny (czarny świetnie wygląda u nastolatek, licealistek i studentek). Od biedy może być też niebieski. Ładny manicure jest u mnie związany z fetyszem, jakim jest przebijanie paznokciami balonów przez kobiety.

        Skomentuj

        • Godefroy_87
          Ocieracz
          • Jul 2020
          • 116

          Okulary u kobiet na pewno w czołówce u mnie.

          Skomentuj

          • mantin
            Świętoszek
            • Jan 2024
            • 2

            Uwielbiam u kobiet

            Mój fetysz i to co lubię u kobiet , to długie włosy do których mógłbym się tulić i wąchać ich zapach , wystające wargi sromowe z cipki, zwłaszcza gdy kobieta jest nachylona i od tyłu widać pulchną cipkę lekko rozwartą, lubię również ładne perfumy u kobiety gdy czuję powabny zapach, sterczące sutki w stojących cycuszkach które lubię pieścić i ssać, ładne majteczki przylegające do cipki, która mocno się w nich odznacza.

            Skomentuj

            • MrX Deviant
              Świętoszek
              • Jan 2024
              • 1

              Ostatnio mam kilka dziwnych fetyszy . Podniecają mnie niektóre nietypowe fryzury u kobiet. Te normalne też lubię, ale chciałbym spotkać sie z dziewczyną która ma taką fryzurę ale chciałby zrobić. Podniecają mnie tez tatuaże i kolczyki u kobiet i sam chętnie bym kobiecie kilka kolczykow zrobił tak dla zabawy. Liczę że ona różniez by mi kilka zrobiła tam gdzie by chciala. Lubię też kobiece stopy i np szpilki u kobiet. To kilka z moich fetyszy. Nie anonsujemy! - K
              0statnio edytowany przez Kalilah; 23-01-24, 20:43.

              Skomentuj

              • andone91
                Świętoszek
                • Feb 2015
                • 13

                Dla mnie naturalne kobiety są fetyszem, tak nieosiągalne w dzisiejszych czasach.
                Wiek i budowa ciała gra tu drugie skrzypce. Najbardziej mnie kręcą kobiety, które się nie malują i nie golą ciała. Nie chodzi mi tu o osoby niezadbane ale o takie, które podjęły taką decyzję. Bardzo cenię takie kobiety

                Skomentuj

                • praciooo9
                  Świętoszek
                  • Nov 2022
                  • 3

                  Udawanie z jakimś owłosionym, niechudym, nieobrzezanym facetem, że on jest moim ojcem, a ja jego synkiem, którego molestuje i wykorzystuje (jeszcze raz, chodzi o dwie dorosłe osoby, ja tylko UDAJĘ dziecko). Spuszczam się czasem od razu bez dotykania, jak mi się każe rozebrać i powie "synku"

                  Skomentuj

                  • wolfxxx
                    Świętoszek
                    • Apr 2009
                    • 35

                    Uwilebiam fistowac laski zarowno waginalnie jak i analnie, wkladanie duzych zabawek itd bardzo mi sie podoba rowbiez widok zajechanych turbo rozjechanym dziur. oprocz tego wulgarnosc i bimbo czyli laski z wielkimi mega nie naturalnymi silikonami i zrobionymi warami

                    Skomentuj

                    • hezrox
                      Świntuszek
                      • Sep 2010
                      • 71

                      Na pewno nie będę oryginalny, ale oprócz typowych kobiecych wdzięków na których widok rośnie co nieco, to stopki są takim lekkim fetyszem, przez który uderza do głowy. A jak już kobieta bawi się moim kutasek za ich pomocą to tylko silna wolna powstrzymuje mnie od szybkiego końca.

                      Kilka fetyszy jeszcze pewnie nie poznałem, może coś jeszcze kiedyś mnie zaskoczy.
                      Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

                      Skomentuj

                      • Secret Game Box
                        Świętoszek
                        • Apr 2024
                        • 3

                        Gry erotyczne ❤️‍

                        Skomentuj

                        • Fetysz26
                          Świętoszek
                          • Apr 2024
                          • 1

                          Rajstopy, obcasy, pończochy, koturny, stópki

                          Skomentuj

                          • Mistyczny
                            Świętoszek
                            • Nov 2016
                            • 9

                            - stópki - wiem, nie jestem oryginalny, to mój największy fetysz - zadbane, z pomalowanymi paznokciami, mmm…
                            - pieszczoty kobiecego tyłeczka,
                            - poczucie, że można być podglądanym/przylapanym,

                            jak ktoś chce pogadać, to zapraszam na priv

                            Skomentuj

                            Working...