W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakie majtki lubcie nosić?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark22
    Świętoszek
    • Sep 2022
    • 7

    Jakie majtki lubcie nosić?

    Cześć!
    Jestem ciekaw jakie majtki lubicie nosić. Dajcie znać.
    Ja w swoim życiu zaczynałem od slipów, później spodobały mi się luźne bokserki. Będąc poza domem, w innym mieście, na ulicy fiutek przy chodzeniu tak się obcierał o bieliznę, że ogromnie urósł i wlazł w lewą nogawkę a z naprzeciwka szły dwie dziewczyny, które wyraźnie to zauważyły i się nabijały. Nie bardzo wiedziałem co z sobą zrobić, ale wkrótce odkryłem stringi.
    Po nich przyszedł czas na wycięte męskie bikini a później na obcisłe szorty i bokserki.
    Teraz najbardziej mnie rajcują slipy i bokserki z tzw. bawełny prążkowanej, której na przodzie jest jeszcze podwójna warstwa - coś takiego:
    Informacje o DESIGN Białe prążkowane bokserki od piżamy L - 11534421161 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2021-12-14 - cena 66,53 zł

    Bawełna jest tak gruba, że nie przesiąknie żadna z wydzielin penisa do spodni.
    Latem chodzę bardziej w slipach, czasem w stringach, a zimą w bokserkach.

    A co Wy nosicie na co dzień?
    A może to zależy od sytuacji?

    Może ta ankieta się bardziej rozwinie, ale jestem ciekaw, czy ci, którzy odpowiedzieli, że chodzą bez gaci napisali prawdę, czy robią sobie jaja. Może rozwiną temat?
    66
  • LIP
    Ocieracz
    • Feb 2010
    • 130

    #2
    Ja noszę obcisłe bokserski. Innych nie uważam. Często chodzę bez. W lecie, w krótkich sportowych spodenkach praktycznie nigdy nie noszę. Na imprezy jak wychodzimy, też zazwyczaj nie zakładam.

    Skomentuj

    • Mikiibi
      Świętoszek
      • Sep 2022
      • 11

      #3
      Ja tylko i wyłącznie obcisłe bokserki a do spania luźne

      Skomentuj

      • TomaszCracow
        Ocieracz
        • Sep 2019
        • 149

        #4
        Różnie to bywa, często śmigam bez bielizny - w domu praktycznie zawsze .
        Gdy wychodzę w spodenkach czy jakieś kompresyjnych gatkach treningowych to też zazwyczaj bez bielizny.
        Do jeansów to na zmianę bokserki obcisłe, stringi lub slipy typu tanga, podobnie do spodni materiałowych.
        Ale najwygodniej jest mi bez
        Carpe diem

        Skomentuj

        • mark22
          Świętoszek
          • Sep 2022
          • 7

          #5
          Zdecydowanie, jak na razie, wygrywają bokserki, promowane zresztą przez handel. Jest też miłośnik damskich gatek. Moze podzieli się wrażeniami jak mieści tam jajka.
          Jest też miłośnik bielizny w postaci kaleson. Czy także latem?

          Skomentuj

          • Siwy1945
            Świętoszek
            • Feb 2023
            • 35

            #6
            Nie noszę majtek już od dawna, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba i już muszę ubrać to tylko bardzo wąskie bokserki ale to naprawdę zdarza się sporadycznie że mam na sobie bieliznę

            Skomentuj

            Working...