Dziewczyny: jaką zabawkę polecacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • digo1205
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 104

    Dziewczyny: jaką zabawkę polecacie?

    Drogie Panie, chcę kupić mojej lubej na urodziny jakąś fajną zabawkę z której będzie zadowolona. Różnego rodzaju dilda leżą w szafce raz użyte, chińska podróba pingwinka też nie zdaje egzaminu. Do tej pory najlepiej sprawdza się masażer "berło" którego używa najczęściej.
    Myślałem o oryginalnym pingwinku ale zastanawiam się czy nie będzie tak jak z tym z ali. Macie jakieś swoje ulubione zabawki? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi
    Last edited by digo1205; 20-11-22, 23:06.
  • El_Profanator
    Świętoszek
    • Oct 2022
    • 22

    #2
    Z męskiej perspektywy związkowicza i zabawkowicza powiem Ci, że ten masażer typu berło ma w zasadzie większość, o ile nie wszystkie zabawki orgazmogenne pod sobą.

    Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie musisz coś więcej powiedzieć o swojej kobiecie. Czego jest fanką, czy jest grzeczna i tylko po Bożemu, czy lubi wynalazki i czy kuchenne wejście jest w użytku. Myślę, że ciekawą rzeczą są wewnętrzne masażery które działają na bluetooth, gdzie Ty masz kontrolę nad tym co się w niej dzieje. To jest ciekawa grupa zabawek.
    GG: 73809520

    Skomentuj

    • digo1205
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 104

      #3
      Napisał El_Profanator
      Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie musisz coś więcej powiedzieć o swojej kobiecie. Czego jest fanką, czy jest grzeczna i tylko po Bożemu, czy lubi wynalazki i czy kuchenne wejście jest w użytku.
      Nie jest ani grzeczna ani święta i owszem, kuchenne wejście równiez bywa uczęszczane. Co do masażera z bluetooth to mamy jeden ale taki z Ali i średnio się to sprawdza podobnie jak podróba pingwinka. Zastanawia mnie czy to kwestia, że nie leżą jej takie zabawki czy problemem jest ich jakość. Jakiś czas temu dostała ode mnie wibrujące dildo z cyberskóry ale po kilku razach stwierdziła, że jej nie pasuje. Berło natomiast jest ciągle w użytku i w sumie nie wiem czy nie kupię nowego bo stare już jest sfatygowane

      Skomentuj

      • 495f50
        Perwers
        • May 2011
        • 1117

        #4
        Myślę, że to może być kwestia tego, że to podróbki. Moja ma od jakiegoś czasu pingwina z firmy Satisfyer, pierwsze kilkadziesiąt sekund to było takie "meh, co tu jest fajnego", a po kolejnych paru minutach doszła Przy czym ona ma bazową wersję, a jest jeszcze jakaś Pro. Nie wiem czym się różnią.

        Skomentuj

        • LIP
          Ocieracz
          • Feb 2010
          • 130

          #5
          Podpinam się z tym pingwinkiem. Pierwsze wrażenie po wzięci u do ręki to zawód. Słabo. Jednak po użyciu kosmos. Polecam

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2689

            #6
            Pingwinek serio robi robotę, ma kilka trybów i odlatuje się w chwilę. Nie znam podrób ani wersji pro, ale Pingwinek od Satisfyera i będzie zachwycona. Do tego cena cudna.
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • digo1205
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 104

              #7
              Jednak zdecydowałem się na bezpieczną opcje czyli klasyczne berło ponieważ stare było już mocno styrane. Czytając jednak Wasze opinie o pingwinku mam gotowy pomysł na kolejny prezent ��

              Skomentuj

              • nienastolatek
                Seksualnie Niewyżyty
                • Mar 2013
                • 334

                #8
                Jakie berło?

                Skomentuj

                Working...