W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Inventum czy Maxon

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • angelo81
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 11

    Inventum czy Maxon

    Hejka.
    Czy miał ktoś doświadczenie z Inventum lub Maxon ?
    Który jest bardziej skuteczny ?
    Widzę, że są jeszcze w podwójnych dawkach: Inventum Max i Maxon Forte.
    Warto ?
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    #2
    Bez różnicy, jedna i ta sama substancja czynna.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Czacza83
      Ocieracz
      • Dec 2011
      • 104

      #3
      To jest wszystko to samo. Kup co uznasz za stosowne.
      Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

      Skomentuj

      • krau_li
        Świntuszek
        • Dec 2021
        • 65

        #4
        Nie zgodzę się. Być może i ta sama substancja ale wrażenia smakowe inne.
        Próbowałem wszystkiego, zaczynając od Kamagry Gold (100mg) aż do tych najsłabszych, 25mg.
        Inventum jest dobry w smaku, pozostałe niespecjalnie. Dlatego zostałem przy inventum.

        A putanie do autora - dlaczego chcesz brać? Problemy czy przedłużanie stosunku? Ja dla przedłużania. Po 100mg miałem twardego bardzo długo (choć to się na podniecenie niespecjalnie przekłada). Teraz jak chcę się dłużej pobawić to połówka inwentum 25mg i w zupełności wystarcza.

        Skomentuj

        • angelo81
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 11

          #5
          Raz spróbowałem na przedłużenie stosunku bo z erekcją nie mam problemu, ale coś ostatnio za szybko kończę. Wówczas jak zabrałem 25mg, to nie tak, że jakoś odrazu mogłem dłużej, ale zaraz po spuście praktycznie momentalnie był gotowy do działania Żona wówczas dwukrotnie dostała mega orgazmu w wytryskiem i chyba była zadowolona
          Myślałem o Braveran Control, ale nie do końca jestem przekonany. Jak za mało prysnę to za wiele nie pomoże, jak za dużo, to boję się, że oklapnie.
          Też mam obawy jak się to wchłania w członka, czy też w jakiś sposób nie działa na wewnętrzne ścianki pochwy podczas zbliżenia, a nie daj boże przy lodziku.

          Skomentuj

          Working...