W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Podnieca nas gdy ktoś patrzy :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hezrox
    Świntuszek
    • Sep 2010
    • 86

    #46
    Nigdy nie oglądałem celowo z boku czyjegoś seksu bądź zabawiania się, nie bylem też po drugiej stronie, ale zależnie od tego kto to by był, ciekaw jestem swojej reakcji.
    Z kolei lubię podgladywac, w przebieralniach zdarzalo mi się ukradkiem zerknąć między niedosuniete zasłony, czasem podglądam sąsiadki z bloku naprzeciwko - A samemu chciałbym być podgladywany, podnieca mnie fakt że kobieta widzi mój "sprzęt" lubię się pokazywać, czasem zauważałem jedna sąsiadkę która trochę dłużej zostawała na balkonie kiedy zdarzało mi się chodzić nago po mieszkaniu bez zasłoniętych rolet. - chociaż pewnie mi się wydaje.
    Lubie być oglądanym na kamerce, najbardziej oczywiście kiedy z drugiej strony też mogę obejrzeć kobiece kształty
    O dziwo nigdy nie zostałem w swoim życiu przyłapany na masturbacji czy innych tego typu akcjach.
    Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

    Skomentuj

    Working...