W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy lubicie pobiegać ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zzk
    Świętoszek
    • Jun 2007
    • 13

    #16
    Bieganie? Niee jakoś mnie nie ciągnie, ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad Aikido
    Błogosławieni obłąkani, albowiem nie żyją problemami tego świata

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      #17
      Nie nie lubię biegać, raz ze nie umiem, jakoś mi się nogi plączą i brak amortyzacji na piętach, dwa ze jakoś ludzie dziwnie patrzą, ale na rowerku lubiłem pojeździć i potrafiłem jak kolega paffcio zrobić 100km dziennie, no ale czasy się zmieniły, praca, szkoła, czasu niema i ochoty.

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        #18
        Napisał bruk tejlor
        dlaczego mialam podbic?
        A to nie Ty masz takie okazałe bimbałki?
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • radzio_z
          Erotoman
          • Feb 2005
          • 496

          #19
          Ech.... bieganie Moja miłość życiowa. W casie studiów biegałem w klubie, startowałem na 800 i 1500m. Fajne to były czasy. Jak ja tęsknie za ta atmosferą. Fajnie było np. w grudniu około 15 wyjśc na trening do lasu (nie ma lepszych terenów do biegania jak lasek Arkoński w Szczecinie) na petelkę 14 km. W trakcie treningu się ściemnialo, wszedzie tylko las i śnieg. Tak mozna było sobie przystanąć w środku lasu i pomysleć że w promieniu 1 km na 99% nie ma żywej duszy (czasem lubie byc samotny)... tylko las i ja.

          A poza tym fajnie widzieć ludzkie minki jak się opowiada o tym so się robi na treningu... 10 km w 45-47 min jako lekki trening, 10 km w 39-40 min nieco szybciej albo 20-25 km do lasku.

          Jak zacząłem prace w Wawie tuż po studiach firma odrazu wystawiła mnie do Biegu Niepodległości. W fimie wiedzieli że biegam, ale wieczorem byl branżowy jubel z ludźmi z różnych firm i wielu z pośród nich też startowało. Ponieważ zająłem przyzwoite miejsce koledzy obficie chwalili się że biegłem i standardowe pytanie było "... i co przebiegłeś?" . "Przebiegłem" odpowiadałem bo jakoś tak nie lubie się przechwalać i glupio było mi każdemu mówić że byłem w pierwszej 30. Specjalnie nie mówie ktore dokładnie miejsce bo jeszcze coponiektórzy z forumowiczów zaczną szukać w necie moich personaliów Dla utrudnienia powiem że nie było to 30 miejsce, tylko jak mówiłem w pierwszej 30-tce.

          Teraz to trochę przyklapło. Nie mam czasu na solidny trening. Na 10 km może zrobiłbym podobny wynik ale na 800 czy 1500 m komplenie nie mam zrobionej szybkości. Wyplułbym się po pierwszym kółku. Mam ambicje wrócić jeszcze nie bieżnie choć zastanawiam się czy nie przeżucić się już zupełnie na ulice.

          Naprzwde musze powiedzieć ze dzienne studia+studęcka robota+trening były łatwiejsze do pogodzenia niż normalna praca+trening. Nie mam możliwości wychodzić częściej jak 2-3 razy na tydzień.
          Jestem niepokorny

          Skomentuj

          • lawlessness
            Erotoman
            • Aug 2006
            • 504

            #20
            Kiedyś, ambitnie postanowiłam że będę biegać w ramach pracy nad własną kondycją. Mój zapał utrzymał sie trzy dni. Ostatecznie doszłam do wniosku,ze gdyby Bóg chciał żebym biegała to stworzyłby mnie gepardem.
            Ogólnie rzecz ujmując nie lubię wysiłku fizycznego w żadnej formie. Juz taki ze mnie leń patentowany
            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

            Skomentuj

            • bruk tejlor
              Perwers
              • Feb 2006
              • 825

              #21
              Napisał YoungStallion
              A to nie Ty masz takie okazałe bimbałki?
              moze i okazale ale nie obwisle do tego stopnia zeby sie skaleczyc
              respekt za to ze pamietasz takie rzeczy

              Skomentuj

              • Czarodziejka
                Perwers
                • Sep 2005
                • 963

                #22
                biegać nie lubię.

                a jazdę na rowerze uwielbiam.

                Skomentuj

                • Yoshua
                  Perwers
                  • Mar 2007
                  • 1374

                  #23
                  lubie pojezdzil na rowerze jak jest cieplo, np 15 minut temu wrocilem z godzinnej przejazdzki przez i wokol miasta
                  " - Fajny masz korek od wanny.
                  - Taki tam...
                  - ...Ale gra empetrójki"

                  Skomentuj

                  • zwyczajna
                    Ocieracz
                    • Oct 2006
                    • 101

                    #24
                    Za bieganiem nie przepadam...
                    Rower zawsze i wszędzie

                    W silnych ramionach męskości,
                    słabość pieszczot szalonych...

                    Skomentuj

                    • Tajemniczy89
                      Świętoszek
                      • Aug 2007
                      • 23

                      #25
                      Nie lubię biegać bo szybko się męczę. Za to rower jak najbardziej. Mieszkam kilkanaście kilometrów od swojego liceum i od kwietnia by zaoszczędzić na biletach dzień w dzień zasuwałem na rowerze . Polecam ponieważ mam teraz nogi jak sportowiec. Latem gdy temperatura jest umiarkowana (do 25 stopni) nie wyobrażam sobie dnia bez rowerku . Siemens stworzył nawet telefon dla biegaczy jednak skończyło się na prototypie - Siemens SX1 Rusnter. Podpinało się krokomierz do gniazda ładowarki, zakładało się słuchawkę bluetooth, włączało ulubioną muzyczkę, wybierało program i im szybciej się biegło tym szybciej muzyka leciała w słuchawce BT. Niestety skończyło się na prototypie pokazanym na wystawie CeBIT 2005. Mam ten prototyp, ale bez krokomierza - służy mi jako zwykły telefon
                      0statnio edytowany przez Tajemniczy89; 16-08-07, 20:58.

                      Skomentuj

                      Working...