Palcówka podczas okresu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tizio
    Erotoman
    • Aug 2006
    • 555

    #61
    Z większością moich partnerek nie miało znaczenia, czy jest okres czy nie, nie była to żadna przeszkoda ani dla seksu ani dla pieszczot.
    Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
    Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

    Skomentuj

    • niuńka19
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 6

      #62
      Mojemu partnerowi nie przeszkadza to czy mam okres czy nie...
      Jeżeli mam na różne igraszki ochotę podczas okresu to to po prostu robimy.
      Nie obrzydza to ani mnie, ani tym bardziej mojego ukochanego!

      Skomentuj

      • Nevermind
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 2

        #63
        Ja jakoś nigdy nie miałem oporów, za to moja kobieta-tak, i to ogromne ;] no ale cóż, jak tu padło już kilka razy-każda kobieta woli co innego ;]

        Skomentuj

        • ar3k92
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2009
          • 326

          #64
          Kiedy moja dziewczyna ma okres to wstrzymujemy się od wszelkich zabaw w tamtych okolicach Nie przeszkadza mi to zupełnie
          "everybody lies..."

          Skomentuj

          • malenka@
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 47

            #65
            kiedyś mówiłam że nigdy nie pozwolę na sex w czasie okresu...ale ostatnio próbowaliśmy z partneremnie było tak źle a w czasie okresu zawsze mam niesamowita chcicę
            SEX

            Skomentuj

            • Baciana
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 46

              #66
              Nie ja nie pozwalam mojemu chłopakowi podczas okresu dotykać dolnych częsci ciała.

              Skomentuj

              • peter84
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 174

                #67
                Nie zawsze, ale jak jest naprawdę ochota to okres nie przeszkadza ani w oralu (ale za zwyczaj takim delikatnym..) a już na pewno nie w seksie klasycznym..

                Skomentuj

                • brrruno
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 32

                  #68
                  I palcówke, tak jak Ty to zwiesz i seks oralny. Nie mam uprzedzeń, jeżeli moja partnerka nie ma tylko nic przeciwko, a z reguły nie ma to nie zarówno z mojej jak i z jej strony jest progres
                  Jeżeli pomogłem chodź jednej osobie, to stwierdzam, że warto było założyć tutaj konto.

                  Skomentuj

                  • BlueberrySky
                    Świętoszek
                    • Jul 2009
                    • 24

                    #69
                    palcowka nie...nie czulabym sie komfortowo, ale esli mam tompona to piesci moja lechtaczke, rownie przyjemne jak wtedy gdy nie mam miesiaczki

                    Skomentuj

                    • wizard144
                      Świntuszek
                      • Jun 2009
                      • 54

                      #70
                      Moja pani nosi tampony więc jak i zabawy oralne tak i palcowe (tylko trzeba na sznureczek uważać ... żeby nie uciekł ) są mile widziane u niej Chociaz nie ma za wysokiego libido ogólnie

                      A ja bardzo lubię ją pieścić, kiedy tylko ona chce a ja mogę

                      Skomentuj

                      • siostrabasen
                        Ocieracz
                        • May 2009
                        • 177

                        #71
                        nie mam takiego problemu bo nie mam okresu. Nie robię przerw między kolejnymi blistrami pigułek
                        a kiedy miałam...nieeee daj boże... zadnych takich
                        całuję lepiej niż gotuję

                        Skomentuj

                        • jakubek1982
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 1

                          #72
                          tzreba buc super zdesperowanym zeby kochac sie podczas okresu widac ze niektorzy nie szanuja swoich kobietciekawe co jest podniecajacego w tym ze sie kocha z kobieta ktora pzrezywa bole miesiaczkowe<ginekolog>

                          Skomentuj

                          • siostrabasen
                            Ocieracz
                            • May 2009
                            • 177

                            #73
                            Jakubku drogi...ja nigdy nie miałam bolesnych miesiączek....a w ogóle co ma szacunek do tego...?
                            całuję lepiej niż gotuję

                            Skomentuj

                            • Cordoba
                              Ocieracz
                              • Aug 2009
                              • 125

                              #74
                              Ja uwielbiam palcówkę, jednak podczas okresu orgazm sprawia mi potworny ból w dole brzucha wiec nie praktyktuje
                              ..:: Nie Ten To Następny - Na Jednym Frajerze Świat Się Nie Kończy !! ::..

                              Skomentuj

                              • mysiaa
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 22

                                #75
                                a ja jak mam okres to ejstem tak strasznie wrazliwa na dotyk jak nigdy, wtedy mam najwieksza ochote. ale nie wyobrazam sobie ze moglby mnie wtedy piescic. wiem ze on by mogl to robic zawsze bez wzgledu na to ale ja bym sie zle czula. i to nie kwestia tego ze sie krepuje bo nie,dla mnie to normalna rzecz, ale to dla mnie nie higieniczne.

                                Skomentuj

                                Working...