Palcówka podczas okresu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bondage
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 27

    #31
    byłoby mi głupio na początku, ale chyba bym się skusiła
    jestem sztuką samą w sobie

    Skomentuj

    • wendy
      Ocieracz
      • Feb 2007
      • 171

      #32
      oral podczas okresu miał miejsce, ale tylko z tamponem. palcówka i seks nie ale nie zarzekam sie ze w przyszłości się to nie zmieni.
      Namiętność nie zna czasu przyszłego.

      Skomentuj

      • Ukaniu
        Świętoszek
        • Mar 2007
        • 3

        #33
        Moja kobietka podczas okresu ma większą ochotę na baraszkowanie a od kiedy bierze tabletki antykoncepcyjne to mówi że tej krwi jest dużo mniej więc czemu miałbym się z Nią wtedy nie kochać. A druga rzecz to taka że zawsze ten czas był dla Mnie jakby zakazany a wiadomo co zakazane to bardziej pobudza

        Skomentuj

        • Sixsixsix
          Ocieracz
          • Oct 2006
          • 133

          #34
          od dłuższego czasu palcówka jest zawsze podczas okresu u mojej kobiety.ale w okolicach 3 dnia dopiero.

          Skomentuj

          • Anula
            Świętoszek
            • Jun 2007
            • 34

            #35
            jak dla mnie to na pewno NIE. generalnie boli mnie wszystko,nie mam ochoty na sex i przyznam sie szczerze jestem strasznie marudna w te dni,ale to chyba z powodu tego ze praktycznie caly czas boli mnie brzuch

            Skomentuj

            • wendy
              Ocieracz
              • Feb 2007
              • 171

              #36
              ostatnio i sex miał miejsce podczas okresu i nie narzekałam przekonałam sie na własnej skórze że wspólżycie pomaga ukoić ból brzucha
              Namiętność nie zna czasu przyszłego.

              Skomentuj

              • sweet_candy
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 27

                #37
                Ja jak mam okres jestem strasznie podniecona i cały czas mi się chce!!! Kiedyś z Moim facetem kochaliśmy się wyłącznie gdy miałam miesiączkę, ale to było strasznie nieprzyjemne. Poważnie, nie ma w tym nic miłego, wszędzie pełno krwi i ja nic nie czuję bo podczas okresu "tam" jest szerzej

                Skomentuj

                • Poli
                  Ocieracz
                  • Jan 2007
                  • 167

                  #38
                  wiec u mnie bywa tak , ze podczas okresu czuje ogromna ochote na seks. Jedynie dwa dni pierwsze dni oduszczam sobie , poniewaz leje sie ze mnie mocno. W nastepne jak najbardziej moge uprawiac seks normalny czy same pieszczoty palcami.

                  Seks jest bardzo przyjemny, poniewaz jest lepszy poslizg.Ale minusem jest ograniczona liczba pozycji, poniewaz trzeba wybierac takie , aby nic nie upackac krwia .

                  Skomentuj

                  • olivia
                    Świntuszek
                    • Jun 2007
                    • 74

                    #39
                    NIC z tych rzeczy, gdy mam okres,

                    Skomentuj

                    • Złośliwiec
                      Świntuszek
                      • May 2006
                      • 77

                      #40
                      Napisał asieq
                      Nie .. :/ to nie jest za bardzo higieniczne :/ nie mam ochoty podczas miesiaczki na takie rzeczy wole Mojemu chłopakowi zrobić dobrze
                      kwestia gustu. dobrze ze nam natura nie zgotowala takiej niespodzianki.
                      moja byla mnie do siebie za bardzo nie dopuszczala, a pod koniec okresu miala taka chcice ze wtedy ja mowilem wala. sprawiedliwosc musi byc
                      w koncu sie przekonala... a jej krew na moich lapkach i innych czesciach ciala?? no coz, dobraly sie dwa wampirki

                      Skomentuj

                      • InKa
                        Świntuszek
                        • Aug 2006
                        • 65

                        #41
                        eee.... to ja i moj byly jestesmy chyba inni... na max'a. Fakt ze okres mi sie juz konczyl- no ale :]
                        Heheheh co do wyciagania tampona- wyciagnol.
                        Co do minetki- byla. I powiem szczerze ze doprowadzil mnie do orgazmu szybciej niz jak nie mam okresu.
                        Moze dlatego ze w jak mam "te" dni to mam wieksza ochote na sex? W kazdym badź razie, nie byl to dla mnie zadem wstyd. Ja mu nie kazałam. Sam chcial <lol>
                        .....

                        Skomentuj

                        • Kochaniutka
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 8

                          #42
                          Never,to by bylo poprostu ,,niesmaczne,, dla mojego partnera i dla mnie tez,a po za tym miesiaczka u kobiety nie jest zawsze happy w czasie gdy kobieta ma okres ma tez swoje humorki i nie za bardzo bylo by wiadomo kiedy jej sie to spodoba a kiedy nie Przynajmniej w moim przypadku by tak bylo Pozdro

                          Skomentuj

                          • lollka
                            Świntuszek
                            • May 2007
                            • 70

                            #43
                            podczas okresu bylam niedotykalska ponizej pasa

                            Skomentuj

                            • warner
                              Świętoszek
                              • Aug 2007
                              • 10

                              #44
                              Nieeee, dziękuję, żadna przyjemność

                              Skomentuj

                              • nietypowy
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 13

                                #45
                                Napisał czekoladka9999
                                nie pozwolilabym sobie. :] na palcówke podczas okresu. zawsze nosze tampony wiec moje kochanie bawi sie tylko powierzchownie.
                                zgadzam się z tobą u nas jak jest zabawa w trakcie to też tylko powierzchowna co daje przyjemnośc też

                                Skomentuj

                                Working...