Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • UkrytySzmok
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 8

    #31
    Ciągnięcie druta jest super. Nic nie smakuje tak dobrze jak preejakulat.

    Skomentuj

    • Ygreko
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 557

      #32
      Pewien znajomy uważa ze to coś obrzydliwe go

      Ja to w sumie żadnych większych doświadczeń homo nie miałem , dziwne no nie?

      Skomentuj

      • M&B

        #33
        Pierwszy raz kontakt miałem w wieku 12 lat., była to wspólna i wzajemna masturbacja z kuzynem on miał 15 lat. W niedługim czasie nasze zabawy rozwinęły się o oral i kilka razy doszło do „stosunku”.
        Teraz wiem że byłem wykorzystany, czasem działo się to wbrew mojej woli (szczególnie stosunki), ale nie odbiło się szczególnie to na moim życiu. Kuzyna spotkała kara- w wieku 18 lat zabił się na motorze.

        Skomentuj

        • makaryld
          Świętoszek
          • Nov 2006
          • 15

          #34
          Szkoła średnia. Kolega. Wspólne zainteresowania i wspólne zajęcia pozalekcyjne. Nadmiar hormonów. Rozmowa o seksie. Wspólny onanizm. Wzajemny onanizm. A później to "doświadczenia". Wzajemne zaufanie. Wzajemna akceptacja. Dochowanie tajemnicy i szaleństwa. Nie traktowaliśmy tego jako miłość homoseksualną. Raczej jako rozładowanie nadmiaru energii i spermy. Nie żałuję niczego co robiliśmy.
          Dziś obaj żonaci dzieciaci. Jak sie spotkamy nie wracamy do tamtych spraw.

          Skomentuj

          • snapee
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 50

            #35
            no to co takiego robiliście dokładnie?

            Skomentuj

            • ryba69
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 7

              #36
              Ja jeszcze nic takiego nie robiłem tylko kiedyś jak miałem 10 lat masturbowałem się z kolegą nawzajem ale dziś mam chęć na to aby zrobić komuś lodzika a on mi w pozycji 69 oczywiście żaden anal nie wchodzi w grę chyba ,że z dziewczyna.

              Skomentuj

              • bartek_bi

                #37
                wspólna masturbacja, sex oralny - ja obciągałem, sex analny- ja dawałem dupy

                Skomentuj

                • harpers
                  Świętoszek
                  • Aug 2009
                  • 9

                  #38
                  z checia bym sprobowal tego samego co memount
                  wydaje sie byc ostro

                  Skomentuj

                  • kusiciel83
                    Świętoszek
                    • Aug 2009
                    • 29

                    #39
                    Spróbowałem seksu z facetem. Załozyłem profil na fellow, umówiłem się z facetem i to zrobilismy. Byłem po prostu ciekawy jak to jest dotykać faceta, czuc jego zarost podczas całowania, jak to jest zrobić laskę itd. Wrażenia?? Było nawet przyjemnie ale seks z kobietą smakuje znacznie lepiej.

                    Skomentuj

                    • Wesoly Jas
                      Banned
                      • May 2009
                      • 239

                      #40
                      Napisał memount

                      1Nadal nie czuję obrzydzenia i nie żałuję, że to zrobiłem. Po prostu wyleczyłem się z mojego "homoseksualizmu". Mógłbym to zrobić jeszcze raz bez oporów, pewnie... tylko po co?


                      2Nie czuję się homoseksualistą, ani nawet bi, choć pewnie w jakimś stopniu jestem bi.

                      1) Jak dla mnie to juz jestes gejsza za sam wyczym typ myslenia..i checi sprobowania.
                      2) Zaprzeczasz sam sobie. Niezdecydowany jak kobieta..

                      Skomentuj

                      • Monula
                        Ocieracz
                        • Dec 2005
                        • 154

                        #41
                        Napisał Wesoly Jas
                        1)
                        2) Zaprzeczasz sam sobie. Niezdecydowany jak kobieta..
                        Bo większośc gejów ma wiele z kobiety w swoim umyśle i ciele

                        Skomentuj

                        • benq7208
                          Świętoszek
                          • Aug 2009
                          • 10

                          #42
                          Miałem wtedy dziewczynę, ale chciałem zobaczyć jak to jest. Bez całowania, dotykania i tak dalej - tylko wzajemne obciąganie. Kidy on mi to robił było nawet fajnie, ale jak ja zacząłem mu to robić, to okazało się, że nie jest tak fajnie jak sobie to wyobrażałem. Dzisiaj wiem, że moja dziewczyna robi to o wiele lepiej. Fakt, mógłbym to powtórzyć, bo mnie to nie brzydzi, ale nie widzę większego sensu. Nie uważam, żeby ktoś, kto raz to zrobił był gejem. Jestem szczęśliwy w związku z kobietą. A to już pierwszy dowód na to, że nie jestem gejem. Co najwyżej bi, ale drugi raz bym tego nie powtórzył.

                          Skomentuj

                          • seka070
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 16

                            #43
                            ja robilem kiedys i nawet mi sie to podobalo... moglbym to powtorzyc....

                            Skomentuj

                            • surfer22

                              #44
                              widzę że miałem podobne doświadczenia było fajnie

                              Skomentuj

                              • prawiczek20bi
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 11

                                #45
                                Jestem bi. Ostatnio miałem pierwsze doświadczenie z facetem. Bardzo faceci mnie pociągają, na samą myśl, o seksie, o obciąganiu, czymkolwiek strasznie się jarałem. Ale zawsze było jedno-paniczny lęk, blokada. Głupie myśli, bałem się najmniejszego spotkania. No ale mówię, w końcu raz trzeba zaryzykować. Poznałem kolesia w necie, zaprzyjaźniliśmy się, poznałem jego życie. Naprawdę spoko facet, gay. Wiem, że można mu ufać. W końcu po 3 miesiącach 'znajomości', setek wiadomości, godzin rozmów przez tel. Spotkaliśmy się.
                                I wiecie co?
                                Nie myślałem, że to będzie tak łatwe. Fajnie się gadało. I nie tylko. Całowanie z facetem? Przyjemne. Wspólne dotykanie? Bardzo przyjemne. Obciąganie? Może być. Mogło być więcej i na tym się skoczyło. No ale znajomość jest dalej i będzie kolejne spotkanie. Ogólnie nie było tak źle, miło to wspominam, bardzo miło. I jednak nie żałuję, że to właśnie ten facet, i że nie zrobiłem tego wcześniej. Efekt jest taki, że było przyjemnie i w końcu nie mam strachu spotkania z facetem .
                                I pojawiła się duża ochota na facetów...
                                Hehh...masturbując się zawsze szybko dochodzę, i myślałem, że tu też tak będzie. Ale spokojnie kontrolowałem kiedy miałem dojść i wszystko ok
                                50% hetero+50% gay=100% bi
                                sygnaturka nie służy anonsom

                                Skomentuj

                                Working...