Wielkość penisa swoistym fetyszem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirekmolenda
    Świntuszek
    • Dec 2014
    • 57

    Wielkość penisa swoistym fetyszem

    Wielkość penisa dla gejów, to fetysz nad fetysze zdaje się, bo w ogłoszeniach w sieci i poza nią (np. w kiblach) widać, że tylko duże rozmiary mają wzięcie. Dlaczego tak jest? Skąd ten fetysz? Skąd wiara w duże rozmiary?
    -----------------
    felching
    fisting
    onan
  • kimirsen
    Ocieracz
    • Apr 2010
    • 120

    #2
    To wynika chyba z działania ludzkiej psychiki, która opanowana jest przez jakiś wyuczony nawyk. Po prostu nawykiem tych ludzi są przypadkowe spotkania, a że już psycha przyzwyczaiła się do jakichś tam bodźców, to potem taki ktoś potrzebuje większych bodźców i penisów zarazem, żeby czuć się bardziej spełnionym w swym nawyku.

    Skomentuj

    • mirekmolenda
      Świntuszek
      • Dec 2014
      • 57

      #3
      Napisał kimirsen
      To wynika chyba z działania ludzkiej psychiki, która opanowana jest przez jakiś wyuczony nawyk. Po prostu nawykiem tych ludzi są przypadkowe spotkania, a że już psycha przyzwyczaiła się do jakichś tam bodźców, to potem taki ktoś potrzebuje większych bodźców i penisów zarazem, żeby czuć się bardziej spełnionym w swym nawyku.
      No ale dlaczego niby np. 16cm członek jest gorszy od 23cm?
      -----------------
      felching
      fisting
      onan

      Skomentuj

      • Marek32latek
        Świętoszek
        • Sep 2012
        • 38

        #4
        1. Jako mężczyzna powinieneś wiedzieć, że jesteśmy wzrokowcami i zwykle, może podświadomie, uważamy, że "większe znaczy lepsze". Ten sam mechanizm odnosi się do np. do wzrostu - wyższemu facetowi łatwiej znaleźć partnerkę/partnera czy choćby awansować w pracy.

        2. Większy penis zwykle oznacza lepsze, bardziej intensywne doznania, co jako gej pasywny w seksie analnym mogę potwierdzić.

        3. Z moich doświadczeń wynika, że faceci z naprawdę dużymi penisami (20 cm<) mają trudności z utrzymaniem erekcji i ich członki nie osiągają nigdy pełnej twardości. Wygląda więc na to, że z penisami jest jak ze wszystkim w życiu - najlepszy jest umiar czyli w tym przypadku gdzieś między 16 a 18 cm

        Skomentuj

        • mirekmolenda
          Świntuszek
          • Dec 2014
          • 57

          #5
          Napisał Marek32latek
          1. Jako mężczyzna powinieneś wiedzieć, że jesteśmy wzrokowcami i zwykle, może podświadomie, uważamy, że "większe znaczy lepsze". Ten sam mechanizm odnosi się do np. do wzrostu - wyższemu facetowi łatwiej znaleźć partnerkę/partnera czy choćby awansować w pracy.

          2. Większy penis zwykle oznacza lepsze, bardziej intensywne doznania, co jako gej pasywny w seksie analnym mogę potwierdzić.

          3. Z moich doświadczeń wynika, że faceci z naprawdę dużymi penisami (20 cm<) mają trudności z utrzymaniem erekcji i ich członki nie osiągają nigdy pełnej twardości. Wygląda więc na to, że z penisami jest jak ze wszystkim w życiu - najlepszy jest umiar czyli w tym przypadku gdzieś między 16 a 18 cm
          Cieszę się, że padło "najlepszy jest umiar". Bo to jakieś wariactwo ostatnio z tymi rozmiarami. Kolesie nie da się poznać, jak ma się mniej niż 19cm a według mnie to jakiś absurd. Przecież to tylko wzrokowe doświadczenie bo przy analu i tak najważniejsza jest technika posuwania. Jestem A/P i też mam z tym doświadczenia. Wręcz nie lubie penisów ponad 20cm. Wolę te 16-18cm.
          -----------------
          felching
          fisting
          onan

          Skomentuj

          • dereks
            Świętoszek
            • Apr 2013
            • 32

            #6
            niestety to prawda. ja z moim 14cm czuję się zwyczajnie przegrany w kwestii seksu, ale dla kobiet pewnie to też jest za mało

            Skomentuj

            • solstafir
              Banned
              • Aug 2012
              • 779

              #7
              Kobiety ogólnie wolą wyższych szerszych bardziej przypakowanych facetów - po prostu większych
              Oczywiście jeśli chodzi o seks to penis jest kluczowy i nie ma co do niego wyjątki - ma być duży bo robi to wrażenie bzykania sie z dużym facetem
              Laski mają wbite w głowach że mają lecieć na dużych facetów taki program który mówi że duży znaczy silniejszy i ważniejszy
              W kwestii penisa akurat nie ma to taiego znacznie - nie ma korelacji między wielkością fiuta a siłą i pozycją faceta ale kto by pisał takie szczegółowe programy

              Skomentuj

              • martinx
                Świętoszek
                • May 2015
                • 12

                #8
                mirek, wiesz że taka działalność podpada pod paragraf?

                Skomentuj

                • kimirsen
                  Ocieracz
                  • Apr 2010
                  • 120

                  #9
                  Wolałbym członka 14cm, z którego właścicielem będę miał jakiś logiczny i intelektualny kontakt, niż czyjeś 23 centymetry obciągnięte w osranym publicznym dworcowym kiblu. Kible mnie wcale nie kręcą i jakoś nie uogólniałbym, że wszyscy geje chodzą po kiblach. Na pewno dla wielu seks jest aktywną stroną życia, ale na pewno nie klozetową.
                  Last edited by kimirsen; 28-07-15, 00:44.

                  Skomentuj

                  • mastmarian
                    Świętoszek
                    • Dec 2017
                    • 3

                    #10
                    Coś w tym jest, im większy penis i jaj tym bardziej mnie kręci, chociaż sam nie mam sie czego wstydzić. Krótko mówiąc nie lubię bawić sie zapałką

                    Skomentuj

                    Working...