Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Pieszczoty
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 03-03-09, 06:35   #51
Biancoverde
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Moja kobieta podczas okresu ma piekielna ochotke, wiec jej to nie przeszkadza, wrecz przeciwnie. Mi rowniez. Zawsze paluszek mozna obmyc z krwi i po sprawie.
Biancoverde jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 06:58   #52
S_7
Guest
 
Postów: n/a
Ja robiłem to z moją lubą i normalnie to przyjeła fajnie było ;p
  Reply With Quote
Old 03-03-09, 22:03   #53
206
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 39

Płeć: Mezczyzna
Send a message via ICQ to 206
moja panna tez ma zawsze opory i sie stara odizolowac a raczej mnie odizolowac od swojej misi ale kiedy nocuje u niej jak juz zaczne tam sie wpychac i baraszkowac... puszczaja jej hamulce... jedyne przed czym sie hamujemy to male co nie co na dobranoc... za duzo by sie pobrudzilo chociaz dobry kon i po blocie pojdzie a wiec... mi okres nie przeszkadza u mojej niuni lubie to
206 jest offline   Reply With Quote
Old 04-05-09, 23:57   #54
Sibilla
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Postów: 17

Płeć: Kobieta
Nie no,czemu nie,nie próbowałam ale moze kiedys się skuszę,dla mego faceta okres nie sprawia problemu,o ile dziewczyna nie ma bólów brzucha i takich tam dolegliwości z okresem zwiazanych to można,tylko o higienie pamiętac bo z tego co wiem to w te dni jesteśmy bardziej narażone na jakies tam infekcje.już nie raz zdarzało mi się mieć ochote na rózne pieszczoty w tym czasie,ale narazi nie próbowałam,jedynie jakies tam dotykanie przez majtki,pocieranie ,ot tak..ale i tak miło,i odmiennie.noi oboje najlepiej jakby się na to zgodzili,nie ma tu ze 1 strona chce,bo miałam kiedys taka sytuacje..
Sibilla jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-09, 16:16   #55
shy_girl
Guest
 
Postów: n/a
Ja zawsze przez pierwsze 3 dni umieram i "leci ze mnie " niewiarygodna ilość krwi. Do tego dochodzą nudności, ogromny ból brzucha i ogólne osłabienie.... Więc obojętnie jak bardzo bym nie chciała, i tak ból wszystko by zagłuszał.
Do tego w życiu "minetki" ( nie lubie tego słowa) nie dałąbym sobie zrobić podczas okresu!!! Na samą myśl mi niedobrze!!!! ( juz taka jestem).
Seks?? Mooooże w ostanim dniu, kiedy właściwie go nie ma....
Choć czasem ciężko się oprzeć, gdy partner "rozgrzewa" mnie w inny sposób, niż zajmując się "dołem" ciała ;]
  Reply With Quote
Old 05-05-09, 17:33   #56
meegi
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: tam gdzie zwykłe rzeczy nie dzieją się zbyt często(Kraków)
Postów: 48

Płeć: Kobieta
Send a message via Skype™ to meegi
nigdy nie próbowałam ale w sumie w te dni raczej się izoluję. mam wtedy kiepskie samopoczucie i jestem ogólnie rozbita. poza tym mam bardzo obfite miesiączki i to byłoby raczej niekomfortowe dla mnie. no ale już w ostatni dzień to mam taką chcice, że mnie normalnie roznosi
meegi jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-09, 23:07   #57
Irja
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 90

Płeć: Kobieta
Miałabym na to ogromną ochotę, ponieważ podczas okresu mam znacznie większą "chcicę". Z poprzednim partnerem, owszem zdarzało się (on to lubił, ja wtedy nie czułam się komfortowo), na ogół już pod koniec okresu.
Mój obecny nie przejawia chęci na zabawy jak wie, że mam miesiączkę Jestem wtedy dla niego chyba jakimś tabu (nie mój wybór) No ewentualnie abym ja bawiła się nim to już bardziej
A jak pomyślę o tym co powyżej napisała Asia, czyli doznaniach estetycznych po...byłoby to dla mnie bardzo krępujące, nie wspominając już o potencjalnej minecie. Pozostaje obejść się fantazjami podczas okresu
Irja jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-09, 01:46   #58
Karookarolina
Perwers
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 050

Płeć: Kobieta
ja podczas okresu zazwyczaj pozwalam na pieszczoty łechtaczki, czasem na minetkę, ale palcówki nie, bo jakoś nie widzi mi się wyciągac tampona
Karookarolina jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-09, 01:54   #59
lady_mysterious
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: piękne Mazury :)
Postów: 550

Płeć: Kobieta
hmmm co to minetki to tamponik i większych problemów nie ma ;p tradycyjnie że tak to nazwę też się zdarzyło doznania ciekawe ;D jakoś estetyka mnie nie przeraziła ( może dlatego że mojemu partnerowi nie sprawia to problemu ;p) a co do palcówki jakoś tak byłam nieco skrępowana ale się przełamałam ;p a krew z paluszków można zmyć
lady_mysterious jest offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 06:16   #60
kocica30
Banned
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Postów: 9

Płeć: Kobieta
a ja lubie sie kochac kiedy mam okres w te dni zawsze mam niesamowita chcicejesli to mezczyznie nie przeszkadza to mnie tym bardziej bo w tym czasie zawsze czuje sie doskonale a co do oralu...z obecnym w tamponie a z ex bez bo on uielbiał smak i zapach krwi ,,wiecie takie małe zboczonko
kocica30 jest offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 06:23   #61
Tizio
Erotoman
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: Kraina grzechu i rozpusty
Postów: 555

Płeć: Mezczyzna
Z większością moich partnerek nie miało znaczenia, czy jest okres czy nie, nie była to żadna przeszkoda ani dla seksu ani dla pieszczot.
__________________
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski
Tizio jest offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 19:44   #62
niuńka19
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Postów: 6

Płeć: Kobieta
Mojemu partnerowi nie przeszkadza to czy mam okres czy nie...
Jeżeli mam na różne igraszki ochotę podczas okresu to to po prostu robimy.
Nie obrzydza to ani mnie, ani tym bardziej mojego ukochanego!
niuńka19 jest offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 05:06   #63
Nevermind
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 2
Ja jakoś nigdy nie miałem oporów, za to moja kobieta-tak, i to ogromne ;] no ale cóż, jak tu padło już kilka razy-każda kobieta woli co innego ;]
Nevermind jest offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 05:54   #64
ar3k92
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Zgorzelec
Postów: 326

Płeć: Mezczyzna
Kiedy moja dziewczyna ma okres to wstrzymujemy się od wszelkich zabaw w tamtych okolicach Nie przeszkadza mi to zupełnie
ar3k92 jest offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 19:46   #65
malenka@
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Białystok
Postów: 47

Płeć: Kobieta
kiedyś mówiłam że nigdy nie pozwolę na sex w czasie okresu...ale ostatnio próbowaliśmy z partneremnie było tak źle a w czasie okresu zawsze mam niesamowita chcicę
__________________
SEX
malenka@ jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 05:58   #66
Baciana
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 46

Płeć: Kobieta
Nie ja nie pozwalam mojemu chłopakowi podczas okresu dotykać dolnych częsci ciała.
Baciana jest offline   Reply With Quote
Old 14-07-09, 00:50   #67
peter84
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 174

Płeć: Mezczyzna
Nie zawsze, ale jak jest naprawdę ochota to okres nie przeszkadza ani w oralu (ale za zwyczaj takim delikatnym..) a już na pewno nie w seksie klasycznym..
peter84 jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 00:31   #68
brrruno
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Miasto, w którym upadł pomnik lenina :)
Postów: 32

Płeć: Mezczyzna
Send a message via Skype™ to brrruno
I palcówke, tak jak Ty to zwiesz i seks oralny. Nie mam uprzedzeń, jeżeli moja partnerka nie ma tylko nic przeciwko, a z reguły nie ma to nie zarówno z mojej jak i z jej strony jest progres
__________________
Jeżeli pomogłem chodź jednej osobie, to stwierdzam, że warto było założyć tutaj konto.
brrruno jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 12:48   #69
BlueberrySky
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Bieruń
Postów: 24

Płeć: Kobieta
palcowka nie...nie czulabym sie komfortowo, ale esli mam tompona to piesci moja lechtaczke, rownie przyjemne jak wtedy gdy nie mam miesiaczki
BlueberrySky jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 15:54   #70
wizard144
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Postów: 54

Płeć: Mezczyzna
Moja pani nosi tampony więc jak i zabawy oralne tak i palcowe (tylko trzeba na sznureczek uważać ... żeby nie uciekł ) są mile widziane u niej Chociaz nie ma za wysokiego libido ogólnie

A ja bardzo lubię ją pieścić, kiedy tylko ona chce a ja mogę
wizard144 jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 15:57   #71
siostrabasen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 177

Płeć: Kobieta
nie mam takiego problemu bo nie mam okresu. Nie robię przerw między kolejnymi blistrami pigułek
a kiedy miałam...nieeee daj boże... zadnych takich
__________________
całuję lepiej niż gotuję
siostrabasen jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 16:03   #72
jakubek1982
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
tzreba buc super zdesperowanym zeby kochac sie podczas okresu widac ze niektorzy nie szanuja swoich kobietciekawe co jest podniecajacego w tym ze sie kocha z kobieta ktora pzrezywa bole miesiaczkowe<ginekolog>
jakubek1982 jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 16:18   #73
siostrabasen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 177

Płeć: Kobieta
Jakubku drogi...ja nigdy nie miałam bolesnych miesiączek....a w ogóle co ma szacunek do tego...?
__________________
całuję lepiej niż gotuję
siostrabasen jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 17:34   #74
Cordoba
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 125

Płeć: Kobieta
Ja uwielbiam palcówkę, jednak podczas okresu orgazm sprawia mi potworny ból w dole brzucha wiec nie praktyktuje
__________________
..:: Nie Ten To Następny - Na Jednym Frajerze Świat Się Nie Kończy !! ::..
Cordoba jest offline   Reply With Quote
Old 20-08-09, 23:51   #75
mysiaa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 22

Płeć: Kobieta
a ja jak mam okres to ejstem tak strasznie wrazliwa na dotyk jak nigdy, wtedy mam najwieksza ochote. ale nie wyobrazam sobie ze moglby mnie wtedy piescic. wiem ze on by mogl to robic zawsze bez wzgledu na to ale ja bym sie zle czula. i to nie kwestia tego ze sie krepuje bo nie,dla mnie to normalna rzecz, ale to dla mnie nie higieniczne.
mysiaa jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Pieszczoty

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.
   Archiwum