W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Budzenie partnera seksem oralnym, dobry pomysł?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • roxanne
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 24

    #91
    moim zdaniem "seks, papieros i kawa" to zestaw używek bijący na głowę najzdrowszą owsiankę. ślinka cieknie

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #92
      A nie partnera też można tak budzić?

      Skomentuj

      • bywam_fajna
        Świętoszek
        • Jun 2012
        • 29

        #93
        Jak juz bede miala swojego faceta,to napewno tak zrobie,marzy mi sie obudzic go w taki sposob.
        I taste her and realize I have been starving...

        Skomentuj

        • elKoj69
          Perwers
          • Sep 2012
          • 1195

          #94
          Jak ja już będe miał dziewczynę i obudzi mnie w taki sposób to ozłoce ją, przygotuję śniadanie do łóżka, kawę i spełnie jej każda(możliwą do spełnienia)zachciankę No i oczywiście do południa z łóżka nie wypuszczę
          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

          Skomentuj

          • bywam_fajna
            Świętoszek
            • Jun 2012
            • 29

            #95
            To dziewczyna bedzie miala z Toba dobrze ;-)
            I taste her and realize I have been starving...

            Skomentuj

            • kerty
              Świętoszek
              • Mar 2012
              • 29

              #96
              Heh, marzenie ściętej głowy z racji tego, że nie mam dziewczyny. Ale gdyby mnie obudziła (w przyszłości rzecz jasna) w ten sposób... To nosiłbym takiego Anioła na rękach, bo to najzwyczajniej SKARB. W ramach rewanżu - zrobiłbym Jej dzień bez obowiązków, by sobie odpoczęła i poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowa a sam zostałbym "przynieś, wynieś, pozamiataj". Tylko jak napisałem - póki co to marzenie ściętej głowy.

              Skomentuj

              • spirit_of_orb
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2007
                • 397

                #97
                Zależy od partnera/partnerki - u mnie to byłby raczej zły pomysł, niczego bym nie osiągnął poza jej irytacją, lubi spać ponad wszystko

                Jeżeli chodzi o budzenie mnie to jak najbardziej dobry pomysł
                przez pryzmat dialektyki sado maso

                Skomentuj

                • Morticia
                  Świętoszek
                  • Aug 2012
                  • 5

                  #98
                  kilka razy wypróbowałam, i baaardzo się podobało

                  Skomentuj

                  • breathed
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2005
                    • 269

                    #99
                    Hmmm, tak mnie jeszcze naszło czy takie budzenie jest zamiast budzika - może być całkiem przyjemne i bez problemów z niedospaniem czy też w środku nocy - bo naszła nas ochota...
                    Zwykle jak już uruchamiam język i nie widzę (słyszę...) efektów po najdalej minucie to odpuszczam. Lizanie niereagującej kobiety nie sprawia mi żadnej frajdy. I bez znaczenia czy mocno śpi, czy jest tak pijana czy już stygnie
                    No i z niecierpliwością czekam na rewanż kiedy to ja zostanę obudzony...

                    Skomentuj

                    • monikaw
                      Świętoszek
                      • Sep 2012
                      • 18

                      Ja czasem jak w weekend obudzę się przed facetem, to zdarza mi się wpaść na pomysł, żeby go obudzić seksem oralnym. Trochę inne uczucie niż normalne robienie loda, bo czuć, jak on pęcznieje w ustach, a zwykle bierze się go już w stanie gotowości.
                      Btw. oczywiście sama uwielbiam być budzona minetką.

                      Skomentuj

                      • bzzzzzyku
                        Świętoszek
                        • Feb 2011
                        • 23

                        A ja powiem że fajna sprawa. Ale raz zostałem obudzony w ten sposób i musiałem dosyć szybko przerwać. Dziewczyna mi lodzika z rana zafundowała a jak tylko połapałem się że to nie sen to parcie na pęcherz nie pozwoliło skończyć niestety...ale to tylko raz. miałem już kilka takich wybryków w obie strony i naprawdę polecam!!!

                        Skomentuj

                        • Marta90
                          Banned
                          • Oct 2012
                          • 28

                          Mąż mi kiedyś zafundował taką pobudkę, że mi swojego do ust wpychał. Odmówić nie wypada, ale do miłych przeżyć bym tego nie zaliczyła

                          Skomentuj

                          • alienik
                            Ocieracz
                            • Jan 2014
                            • 132

                            Chciałbym byc tak obudzony, niestety zawsze wstaje przed moja ukochana i ja tak budze, a ona bardzo to lubi

                            Skomentuj

                            • SweetChocolatte
                              Erotoman
                              • Jan 2014
                              • 392

                              Niestety, on ma tak czujny sen, że ledwie się ruszę i on już nie śpi, więc nie ma szans na to. A szkoda, szkoda...
                              Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

                              Skomentuj

                              • elKoj69
                                Perwers
                                • Sep 2012
                                • 1195

                                Napisał SweetChocolatte
                                A szkoda, szkoda...
                                Jemu pewnie bardziej

                                Jestem zdecydowanie na tak. Jak mnie która tak obudzi to zostanie moją żoną
                                Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                                Skomentuj

                                Working...