"Czego pragną kobiety" , ktoś by chciał się zamienić z głównym bohaterem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • john_kruger
    Świntuszek
    • Mar 2006
    • 46

    "Czego pragną kobiety" , ktoś by chciał się zamienić z głównym bohaterem?

    Dzis w TV film "czego pragną kobiety" z M. Gibsonel i Helen Hunt. Pewnie wiekszosc kojarzy ten film, lekka komedyjnao tym, jak jeden mezczyzna znosi to, ze slyszy mysli kobiet.
    Pytanie do Panów: co byście zrobili mając taką umiejetność na jeden dzien/tydzien?
    Pytanie do Pań: czy byłoby coś co chciałybyscie zrobić mogąc uslyszec myśli facetów przez dzien/tydzien?
  • Poziomeczka
    Świntuszek
    • Feb 2006
    • 53

    #2
    Słyszeć męski myśli,mogło by to byc bardzo przyjemne ,,Czego pragnie facet''.Starała bym się wykorzystać ten dar i może dowiedziała bym się czegoś nowego na swój temat i prowokowała bym ich do bardzo nieczystych intencji ,a zarazem myśli .
    Last edited by Poziomeczka; 22-03-06, 17:41.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Usłyszeć myśli facetów? Nie, dziękuję.
      Myśli tych obcych nic a nic mnie nie obchodzą.
      Od poznawania myśli kupli powstrzymałaby mnie dyskrecja.
      No a mój facet wobec mnie przyjął postawę "co w sercu, to na języku".
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • ruda........
        Świętoszek
        • Jan 2006
        • 14

        #4
        Ja bym bardzo chciała, żeby się dowiedzieć co o mnie myślą np chłopcy mijanii na ulicy...

        Skomentuj

        • TRS Broskow
          Perwers
          • Dec 2005
          • 961

          #5
          Ja bym bardzo chciał, żeby się dowiedzieć co o mnie myślą np dziewczyny mijane na ulicy...

          Skomentuj

          • nowicjusz
            Ocieracz
            • Feb 2005
            • 101

            #6
            To bardzo kusząca sytuacja, fajnie by było wiedzieć co dziewczyny myślą, ale z drugiej strony nie byłoby tej nutki tajemniczości i niepewności, a to mnie jednak najbardziej kręci

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5246

              #7
              Baby na ogół trajkoczą w tempie 100 słów na sekundę - jakbym miał jeszcze słyszeć ich myśli, to ocipiałbym dokumentnie.

              Podziękuję

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • john_kruger
                Świntuszek
                • Mar 2006
                • 46

                #8
                raine - to samo powiedzialem mojej kobiecie ,tylko innymi slowami

                Skomentuj

                • patyk
                  Ocieracz
                  • Mar 2006
                  • 172

                  #9
                  a ja bym tak chciał ale np co jakis czas tylko jak mi sie zachce a nie non stop. bo jednak ciagle byloby zbyt meczace - zgadzam sie z moimi dwoma przemowcami
                  Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                  Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                  Skomentuj

                  • MyszkaZ
                    Erotoman
                    • Dec 2005
                    • 535

                    #10
                    Nie chcialabym, bo i po co? Jezeli ktos sie przede mna otwiera, to daje mi to duza satysfakcje, nie odebralabym jej sobie w tak bezposredni i pozbawiony milego oczekiwania sposob. Wole powoli odkrywac ludzkie wnetrze, a nie wdzierac sie do niego. Zreszta o osobach, na ktorych mi zalezy, wiem wystarczajaco duzo, i jezeli maja mi jeszcze cos do powiedzenia, to wiedza ze moga to zrobic gdy tylko beda chcialy.

                    Niestety zycie to nie komedia, i sadze ze mimo tego, ze na sali smiejemy sie z tego typu sytuacji, to tak naprawde moglibysmy byc bardzo zaskoczeni wdeptujac butami w czyjas strefe prywatnosci i odkrywajac, ze to jednak zbyt wiele...
                    Even though she seems so high
                    He knows that she can't fly
                    and when she falls out of the sky
                    He'll be standing by

                    Skomentuj

                    Working...