W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • teranowa
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2011
    • 249

    Jak Cię nudzi to po co tu wchodzisz? Widać tutaj nie wszyscy uwżają różowe kurtki i białe kozaczki za ekstra interesujące i sexowne...

    Skomentuj

    • n3bfan
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 216

      Ja bym spytał z innej strony. Kurtkowo, co Twoim zadaniem jest tu nudne i czego znowu Twoim zdaniem powinno być więcej? Nie da się ukryć że aktywność nas wszystkich tutaj zależy od tego co nowego się w temacie pojawia. My też mamy okresy większej lub mniejszej aktywności, więc prawda jest taka że jeśli chcesz żeby się tu wiecej działo sam musisz też nad tym popracować.

      Skomentuj

      • krzysiek1538

        czesc wszystkim jakis pech dwie kurtki kupione na jedym portalu i zostaly tylko mazenia ani kasy a ni kurtek ale zona za refudowala i cos czadowego to za pare dni bede mial w domu a tak pozatym szoda mi tam tych kurtek ze ktos nas oszukal
        Załączone Pliki
        0statnio edytowany przez Gość; 15-02-14, 16:56.

        Skomentuj

        • marqm88
          Banned
          • Jan 2011
          • 20

          Napisał krzysiek1538
          czesc wszystkim jakis pech dwie kurtki kupione na jedym portalu i zostaly tylko mazenia ani kasy a ni kurtek ale zona za refudowala i cos czadowego to za pare dni bede mial w domu a tak pozatym szoda mi tam tych kurtek ze ktos nas oszukal
          Ja też zostałem oszukany na pewnym DARMOWYM portalu....NIestety trzeba się z tym liczyć....
          BTW: chodząc przy okazji po marketach robiąc zakupy spodziewałbym się jakiś wyprzedaży ciekawych kurtek czy jakiejś nowej dostawy a tu NIC! TZn - nic ciekawego jak dla mnie... Normalnie jakiś dramat!
          Też tak macie?....

          Skomentuj

          • specialboy
            Świntuszek
            • Mar 2012
            • 54

            filmik na dole strony z tajemnicza kurtką w tle:

            Skomentuj

            • n3bfan
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 216

              Nickelson ;-)

              Skomentuj

              • FUTRZAK
                Świętoszek
                • Nov 2011
                • 22


                TAKI fajny filmik znalazłem sieci

                Skomentuj

                • krzysiek1538

                  czesc wszystkim mam pare do pozbycia pilnie jak cos pisac na pv

                  Skomentuj

                  • specialboy
                    Świntuszek
                    • Mar 2012
                    • 54

                    Napisał n3bfan
                    Nickelson ;-)
                    no to baba jest nadziana

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Futrzak bardzo fajny filmik.

                      Krzysiek przykro mi z powody tych kurtek ale niestety tak jest że oszuści są wszędzie. Dlatego ja kupuję tylko sprawdzone ciuchy najczęściej na Alledrogo a jeśli mam wybór to wolę kupić w normalnym sklepie.

                      Pisałem już kiedyś o tym ale teraz wreszcie mam fotki.
                      Poszukuję kurtki z orłem na plecach lub z tygrysem. Kurtka z lat 95 98 szukam w rozmiarze L lub XL po niżej kilka fotek poglądowych Jeszcze jedna bardzo ważna informacja te kurtki które miały na plecach tygrysa były w innych kolorach i co ważne nie miały już tego logo na piersi ale też były dwustronne.
                      Dajcie znać jak coś znajdziecie będę wdzięczny.
                      Może tak jak \teranowa odnajdę swój ideał po latach
                      Załączone Pliki

                      Skomentuj

                      • krzysiek1538

                        witam dzisiaj dostalismy czrwona kurtke tyle dobrze ze za pobraniem niby super cala a tu okazuje sie ze zamek sie rozchodzi i w dwuch miejscach do szycia odrazu zwrot ludzie maja tupet a ta pani to juz wogole szok juz nawet nie mozna kupic kurtki albo plaszczyka uzywanego albo namiejscu kupywac albo pedzi do sklepu po nowke

                        Skomentuj

                        • downfan
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 2

                          niestety popieram kurtkowo! zagladam tu czasem i zaraz wychodze bo mam wrazenie ze to forum transwestytów-przedszkolaków. w kolko rozmawiacie o damskich kurteczkach, płaszczykach i futerkach. Na dodatek, ale to juz moja opinia, okropnie brzydkich i w ogole nie kręcących (no ale to juz sa wasze gusta). Najgorsze sa te podniety damskimi kurteczkami i to ze ciagle uzywacie tych infantylnych zdrobnien, kurtka to kurtka a nie kurteczka, płaszcz to płaszcz a nie płaszczyk. To jest okropnie denerwujace. Tak samo jak pieniążki, bilecik i bułeczka. Infantylne!!!

                          Poza tym moglibyscie opanowac sztuke robienia zdjec. Te wasze wygladaja okropnie - 'kurteczki' i 'płaszczyki' sa wymiętolone, prane po sto razy, znoszone i wygladaja jak wystawa sklepu z tania odzieżą. Nie wiem jak moze was to podniecac na podstawie takich zdjęć :/
                          0statnio edytowany przez downfan; 22-02-14, 15:34.

                          Skomentuj

                          • teranowa
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 249

                            downfan powiedz mi po co tu zaglądasz skoro Cię to nie kręci? Forum jest ogólne a to jest dział w fetyszu w którym jest grupa którą kręcą kurteczki i płaszczyki. Jak widzisz tytuł tego wątki to kurtki i płaszcze więc o tym rozmawiamy, a nie np o słoniach, pogodzie czy nowościach z życia justina biebera... Z tego co piszesz to każdego fetyszystę mógłbyś nazwać transwestytą-przedszkolakiem tylko jedenego będą kręcić kurtki/płaszcze, drugiego gumiaki a trzeci będzie zafascynowany futrami. Określenie transwestyta znaczy coś zupełnie innego, jeśli już posługujesz sie takimi terminami wypadałoby znać ich znaczenie...

                            Czy wyglądają okropnie to rzecz gustu, a o tym jak wiadomo się nie dyskutuje bo dyskusja do niczego nie doprowadzi.

                            Skomentuj

                            • downfan
                              Świętoszek
                              • May 2009
                              • 2

                              Czytanie ze zrozumieniem słabo ci idzie. Kreca mnie puchowe kurtki i sliskie rzeczy ale wy nie rozmawiacie o puchowych blyszczacych kurtkach tylko o damskiej wymiętolonej garderobie wierzchniej głównie z lumpeksów albo allegro. Dlatego uwazam ze z was sa transwestyci czyli mezczyzni podniecajacy sie damskimi ubraniami. Poza tym sam napisales o kurteczkach i plaszczykach, nie wiem czy specjalnie czy nie ale sory dorosly facet zdrabnia 'kurteczki', pewnie tak samo mowisz 'dupcia' i 'siusiak' :/

                              ostatnio widzialem tu fajne rzeczy u Adidasmana ale to wyjatek. Reszta to jakies smutne uzywane damskie tanie ciuchy :/
                              0statnio edytowany przez downfan; 23-02-14, 04:20.

                              Skomentuj

                              • krzysiek1538

                                czesc panowie jutro nie spodzianka zona wydala zgode moge pokazac zdjecia super kurtki
                                Załączone Pliki

                                Skomentuj

                                Working...